خانه >> نمونه سوالات >> ارشد برق >> تحلیل سوالات کنترل خطی سال ۹۷

تحلیل سوالات کنترل خطی سال ۹۷

در این قسمت سوالات درس کنترل خطی کنکور کارشناسی ارشد برق ۹۷ را بر مبنای دفترچه کد B مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد. امید به آنکه این تحلیل برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

تذکر مهم ۱: معیار میزان سختی و آسانی ذکر شده برای هر سوال، فیدبکهای دریافتی از جانب دانشجویان بنده است و این نظرات لزوما منطبق بر نظر شخصی من نمیباشد.

تذکر مهم ۲: قسمتهایی از جزوه که در مقاله زیر به آنها ارجاع شده، منطبق بر جزوه ارائه شده در جزوه و فایل صوتی کلاس حضوری کنترل خطی بنده میباشد.

برای دانلود تحلیل موضوعی سوالات کنترل خطی ارشد برق ۹۷ روی لینک زیر کلیک کنید (این تحلیل، دربرگیرنده ی مواردی مانند: اشکالات + گزینه های صحیح + برخی نکات جالب + مقایسه کلی با جزوه + میزان دشواری تستها و … می‌باشد):

دانلود تحلیل سؤالات کنترل خطی ارشد برق ۹۷

براساس توضیحات موجود در فایل فوق، تنها با تسلط بر محتوای منتشر شده در جزوه و فایل صوتی کلاس حضوری کنترل خطی، پاسخگوئی به تمامی تستهای درس کنترل خطی کنکور ارشد سال ۹۷ براحتی امکانپذیر بود.

همچنین، در ادامه میتوانید تحلیل ویدیویی تست ۹۹ درس کنترل خطی را مشاهده فرمائید (لازم بذکر است که بسیاری از مدرسین کنکور، این تست را به اشتباه تحلیل کرده بودند):

با آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما

با احترام، مصطفی تقوی کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *