خانه >> كلاسهاي مالتي مديا >> كلاس كنترل خطي >> جزوات و فایل های صوتی

جزوات و فایل های صوتی

نظر به درخواستهای مکرر دانشجویان عزیز مبنی بر انتشار جزوات و فایل های صوتی آخرین کلاسهای حضوری مدار و کنترل بنده در تعاونی اساتید دانشگاه امیرکبیر (ترم پاییز ۹۴)، به اطلاع میرساند محتوای آموزشی این کلاسها بشرح ذیل منتشر میگردد:

تذکر مهم: توضیحات زیر مربوط به کلاسهای مالتیمدیای مدار نمی باشد. لطفا چنانچه قصد استفاده از کلاس مالتیمدیای مدار را دارید، به این لینک مراجعه فرمایید.

جزوات و فایل های صوتی کلاسهای حضوری

نام کلاس

محتوای آموزشی هر مجموعه

سرفصلها

خرید

کلاس کنترل خطی

+ ۸۰ ساعت فایل های صوتی کلاس

+ ۶۰۰ صفحه جزوات کامل کلاس

+ حدود ۴۰۰ تست کلیدی

+ انیمیشنهای آموزشی

+ حل تشریحی سؤالات  ۹۵ و ۹۶

+ تصاویر تخته‌های کلاس

+ فیلمهای جلسه اول کلاس مالتیمدیای کنترل

دانلود رئوس مطالب

خرید محصول

تذکر مهم:

۱- در راستای حمایت بیشتر از دانشجویان گرانقدر، به خریداران نسخه الکترونیک کتاب کنترل خطی، فیلمهای جلسه اول از کلاسهای مالتیمدیای کنترل خطی نیز بعنوان هدیه تقدیم می‌گردد. لازم بذکر است که این فیلمها، کلیه نکات مربوط به فصل اول از درس کنترل خطی را پوشش داده و شامل حدود ۴۰ فیلم آموزشی (معادل با ۸ ساعت کلاس حضوری) می‌باشد.

۲- دانشجویانی که در گذشته محصولی از سایت را خریداری کرده‌اند، میتوانند برای خرید کلیه محصولات سایت، از اعتبار هدیه‌ای که در خریدهای قبلی خود کسب کرده‌اند استفاده نمایند (آموزش نحوه استفاده از اعتبار هدیه).

۳- جهت دانلود نسخه پیشنمایش کلاس و آشنائی با محتوای این بسته آموزشی روی لینک زیر کلیک کنید (نسخه زیر دارای محدودیت ۲ روزه میباشد):

دانلود رایگان نسخه پیشنمایش

 

چند تذکر مهم در خصوص جزوات و فایلهای صوتی کلاسهای حضوری:

۱- انتشار محتوای آموزشی فوق بصورت موقت بوده و پس از انتشار کامل کلاس مالتیمدیای مدار الکتریکی و کلاس مالتیمدیای کنترل خطی، باحتمال زیاد فروش آن متوقف میگردد.

۲- نظر به اینکه قیمت‌گذاری محتوای آموزشی فوق با لحاظ کردن تمامی حداقلها، و پس از حذف هزینه‌های سرباری همچون اجاره‌بهای فضای آموزشی و … صورت گرفته، لذا احتمال ارائه تسهیلات بیشتر برای این دو محصول در حال حاضر بهیچوجه وجود ندارد (لازم بذکر است شهریه هر یک از دو کلاس فوق در زمان برگزاری آنها در سال ۹۴، ۶۵۰ هزار تومان بوده است).

۳- برخلاف کلاسهای مالتیمدیا، محتوای آموزشی فوق دارای قابلیت پرینت، کپی، اشتراک‌گذاری و … نمیباشد.

۴- علیرغم ارزشمند بودن محتوای آموزشی ارائه شده در مجموعه های فوق، از آنجائیکه برخلاف کلاسهای مالتیمدیا، مجموعه های فوق با کیفیت استودیویی ضبط نشده‌اند و با کیفیت عادی ضبط شده‌اند، لذا از کلیه عزیزان اکیدا درخواست میشود پیش از خرید مجموعه‌های فوق، ابتدا نسخه پیشنمایش مجموعه مربوطه را از جدول فوق دانلود کنند و پس از بررسی جوانب مختلف محیط آموزشی (مانند: محیط نرم افزار، کیفیت صدا، سبک مطالعه و …) اقدام به خرید محصول مورد نظر خود بفرمائید.

 

سوالات پرتکرار دانشجویان:

۱- با وجود پکیج جامع مالتیمدیای مدار الکتریکی، چه ضرورتی برای انتشار جزوات و فایلهای صوتی کلاسهای حضوری وجود داشت؟

پاسخ: با توجه به اینکه پروسه آماده‌سازی کلاسهای مالتیمدیا، پروسه‌ای بسیار طولانی و پرهزینه بود و امکان برگزاری کلاسهای حضوری نیز در حال حاضر برای بنده وجود نداشت، به اصرار و پیشنهاد دانشجویان عزیز، جزوات و فایلهای صوتی آخرین کلاسهای حضوری بنده نیز بر روی سایت قرار گرفت تا دوستانی که مایل به مطالعهفصول منتشر نشده بودند، به مرجع بروز و مورد اعتمادی برای مطالعه دسترسی داشته باشند.

۲- آیا مجموعه‌های فوق میتوانند جایگزین کلاسهای مالتیمدیای شما شوند؟

پاسخ: خیر، گرچه بلحاظ محتوای آموزشی شباهتهایی بین دو مجموعه فوق و کلاسهای مالتیمدیا وجود دارد، ولی کلاسهای مالتیمدیا تحت استانداردهای بسیار سختگیرانه تر و با صرف هزینه های بسیار زیادتری تهیه شده‌اند و بنابراین طبیعی است که کیفیت آموزشی کلاسهای مالتیمدیای بسیار بیشتر از کیفیت آموزشی مجموعه‌های فوق باشد (تولید هر دقیقه از کلاسهای مالتیمدیا حداقل به ۱ تا ۲ ساعت زمان مفید نیاز دارد).

۳- آیا این تضمین وجود دارد که با مطالعه مجموعه‌های فوق، به درصدهای بسیار بالا نیز دست یافت؟

پاسخ: علیرغم اینکه مجموعه‌های فوق مرجع آموزشی بسیاری از دانشجویان بنده بوده که بارها موفق به کسب رتبه‌های تک رقمی کنکور نیز شده‌اند، با این حال این دیدگاه که صرفا کلاسهای بنده علت موفقیت ایشان بوده، دیدگاهی نادرست است و همواره پشتکار و تلاش مستمر خود دانشجویان، مهمترین عامل موفقیت ایشان بوده و هست.

۴- آیا برای استفاده از مجموعه‌های فوق، ضرورتی به تهیه کتابهای شما نیز هست؟

پاسخ: خیر، گرچه دانشجویان برای حل تمرین و مرور نکات آموزشی میتوانند از کتابهای بنده نیز استفاده کنند، ولی تدریس انجام شده در پکیجهای مالتیمدیا از روی کتابها انجام نشده و بطور کامل، مبتنی بر جزوات ارائه شده در هر کلاس است.

 ۵- استفاده از مجموعه‌های فوق به کدام دسته از دانشجویان پیشنهاد میشود؟

پاسخ: با توجه به اینکه کلیه سرفصلها از پایه‌ای ترین مطالب آموزشی تا پیشرفته‌ترین نکات تستی در مجموعه‌های فوق مطرح شده، این کلاسها برای کلیه سطوح دانشجویان مفید بنظر میرسد. با این حال این امکان نیز برای کلیه عزیزان فراهم شده تا بطور رایگان نسخه پیشنمایش کلاسها را دانلود کرده و محتوای کلاس را نیز ارزیابی کنند.

۶- قیمت مجموعه فوق بمراتب کمتر از قیمت کلاسهای حضوری سایر مؤسسات است. آیا این بمعنای بالاتر بودن کیفیت کلاسهای سایر موسسات است؟

پاسخ: خیر، از آنجاییکه عموم موسسات علاوه بر هزینه حق الزحمه اساتید، هزینه‌های سرباری نظیر: اجاره کلاس، تبلیغات، مالیات، حق الزحمه پرسنل و … را نیز از دانشجویان دریافت میکنند، طبیعتا هزینه کلاسهای آن قبیل موسسات بمراتب نیز بالاتر خواهد بود.

۷- آیا برای استفاده از جزوات فوق، ضرورتی به تهیه کتابهای شما نیز میباشد؟

پاسخ: خیر، گرچه دانشجویان برای حل تمرین و مرور نکات آموزشی میتوانند از کتابهای بنده نیز استفاده کنند، ولی تدریس انجام شده در کلاسهای فوق از روی کتابها انجام نشده و بطور کامل، مبتنی بر جزوات ارائه شده در هر کلاس است.

۸- آیا میتوانیم از سایر کتب کنکوری نیز در کنار کلاسهای شما استفاده کنیم؟

پاسخ: گرچه معمولا این کار توصیه نمیشود و ضرورتی هم ندارد، با این حال چنانچه تمرکز اول شما جزوه کلاسی باشد و بعد به سراغ سایر مراجع بروید، مشکلی ندارد.

۴ نظر

 1. سلام استاد من چند ماه پیش جزوه و ویس کنترل رو خریداری کردم و فوق العااااده عالیه همه چیز خوش خط و تمیز – توضیحات کامل و دقیق – پر از شکل و نمودار – انیمیشن …. واقعا ممنون (البته این رو هم بگم که بنظرم اگر فقط جزوه رو هم میگذاشتین کافی بود و اصلن به ویس ها نیازی نیست چون لااقل من که فقط از روی خود جزوه ها میخونم)

  فقط یه خواهشی که داشتم لطفااااااا جزوه مدار رو هم دوباره برای فروش قرار بدید من میخواستم همون موقع خریداریش کنم ولی نشد الانم که اومدم دیدم دیگه نیست 🙁

  ممنون از کارهای عالیتوووون

  • سلام. ممنون از قدردانی شما. خوشحالم که کارم براتون مفید بوده و راضی هستید
   متاسفانه چون اون محصول خیلی حجیم بود و کلاسهای مالتیمدیا هم بامیدخدا دیگه کم کم در حال تکمیل شدنه ، هاست اینترنتی ما فضای کافی نداره که بخواهیم هر دو محصول رو همزمان روی اینترنت داشته باشیم و مجبور بودیم لااقل فعلا جزوه و ویس مدار رو حذف کنیم
   با آرزوی بهترینها

 2. سلام، برای عدم سواستفاده سایر موسسه های کنکوری چرا جزوه رو با بک گراند آرم موسستون تو هر صفحه منتشر نمیکنید که امکان پرینت هم وجود داشته باشه؟

  • سلام. ممنون از فیدبک شما دوست عزیز. گرچه چاپ بکگراند تا حدی عامل بازدارنده هست ولی عامل چندان مؤثری نیست و بلحاظ حقوقی هم قابل پیگیری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *