خانه >> كلاسهاي مالتي مديا >> دانلود رایگان آپدیت محصولات

دانلود رایگان آپدیت محصولات

در این پست به مرور آخرین اخبار و فایلهای آپدیت مربوط به کلاسها، جزوات و کتب الکترونیکی قرار خواهند گرفت.

چند تذکر مهم:

۱- دانلود و استفاده از فایلهای آپدیت، برای دانشجویانی که پکیج مربوط به آن مجموعه را خریداری کرده‌اند مجاز و رایگان است.

۲- چنانچه با نحوه آپدیت محصولات آشنا نیستید، به این لینک مراجعه کنید.

۳- نصب آیدیتهای جدید هیچگونه بی‌نظمی و یا تغییری در فایلهایی که در گذشته منتشر شده‌اند ایجاد نمیکند و لذا توصیه میشود بمحض انتشار هر آپدیت، محتوای آموزشی آن را نصب و مطالعه کنید.

۴- در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی یا راهنمایی از طریق هریک از کانالهای ارتباطی سایت با ما تماس بگیرید؛ بلافاصله (یا در کوتاهترین زمان ممکن) پاسخگوی شما خواهیم بود.

۱- کلاس مالتیمدیای مدار الکتریکی: قسمت اول

خبر فوری ۰۹ تیر ۹۷: با تلاش تیم طراحی نرم‌افزار اجراکننده کلاس، نسخه جدیدی برای قفل نرم‌افزاری کلاس منتشر شد. از آنجائیکه در نسخه جدید، شاهد ارتقاء قابلیتهای کیفی و فنی قفل نرم‌افزار هستیم، لذا به اطلاع دانشجویان عزیز میرساند:

A.    دانشجویانی که پیش از این تاریخ قسمت اول را خریداری کرده‌اند باید با مراجعه به این لینک، کلیه فایلهای مربوط به این قسمت را مجددا و بطور رایگان دانلود و نصب نمایند. ضمنا از آنجائیکه آپدیتهایی که در آینده منتشر خواهند شد فقط و فقط با همین نسخه جدید از قفل نرم‌افزاری سازگارند، لذا به دانشجویان عزیز پیشنهاد میشود که پس از نصب این نسخه، نسخه قدیمی را بطور کامل از سیستم خود حذف نمایند (از این تاریخ به بعد، نسخه قدیمی بروزرسانی نمیشود).

B.    دانشجویانی که پس از این تاریخ قسمت اول را خریداری کرده‌اند نیز، نیازی به دانلود هیچ یک از آپدیتهای پیش از این تاریخ ندارند و تنها کافیست آپدیتهایی را که در هفته‌های آتی از طریق همین صفحه منتشر میشود را نصب نمایند.

خبر ۲۲ مهر ۹۶: انتشار اولیه مجموعه

۲- کلاس مالتیمدیای مدار الکتریکی: قسمت دوم

خبر فوری ۰۷ تیر ۹۷: با تلاش تیم طراحی نرم‌افزار اجراکننده کلاس، نسخه جدیدی برای قفل نرم‌افزاری کلاس منتشر شد. از آنجائیکه در نسخه جدید، شاهد ارتقاء قابلیتهای کیفی و فنی قفل نرم‌افزار هستیم، لذا به اطلاع دانشجویان عزیز میرساند:

A.    دانشجویانی که پیش از این تاریخ قسمت دوم را خریداری کرده‌اند باید با مراجعه به این لینک، کلیه فایلهای مربوط به این قسمت را مجددا و بطور رایگان دانلود و نصب نمایند. ضمنا از آنجائیکه آپدیتهایی که در آینده منتشر خواهند شد فقط و فقط با همین نسخه جدید از قفل نرم‌افزاری سازگارند، لذا به دانشجویان عزیز پیشنهاد میشود که پس از نصب این نسخه، نسخه قدیمی را بطور کامل از سیستم خود حذف نمایند (از این تاریخ به بعد، نسخه قدیمی بروزرسانی نمیشود).

B.    دانشجویانی که پس از این تاریخ قسمت دوم را خریداری کرده‌اند نیز، نیازی به دانلود هیچ یک از آپدیتهای پیش از این تاریخ ندارند و تنها کافیست آپدیتهایی را که در هفته‌های آتی از طریق همین صفحه منتشر میشود را نصب نمایند.

خبر ۱ دی ۹۶: انتشار اولیه مجموعه

۳- جزوات و فایلهای صوتی آخرین کلاس حضوری کنترل خطی من

خبر فوری ۱۴ تیر ۹۷: با تلاش تیم طراحی نرم‌افزار اجراکننده کلاس، نسخه جدیدی برای قفل نرم‌افزاری کلاس منتشر شد. از آنجائیکه در نسخه جدید، شاهد ارتقاء قابلیتهای کیفی و فنی قفل نرم‌افزار هستیم، لذا به اطلاع دانشجویان عزیز میرساند:

C.    دانشجویانی که پیش از این تاریخ قسمت اول را خریداری کرده‌اند باید با مراجعه به این لینک، کلیه فایلهای مربوط به این قسمت را مجددا و بطور رایگان دانلود و نصب نمایند. ضمنا از آنجائیکه آپدیتهایی که در آینده منتشر خواهند شد فقط و فقط با همین نسخه جدید از قفل نرم‌افزاری سازگارند، لذا به دانشجویان عزیز پیشنهاد میشود که پس از نصب این نسخه، نسخه قدیمی را بطور کامل از سیستم خود حذف نمایند (از این تاریخ به بعد، نسخه قدیمی بروزرسانی نمیشود).

D.    دانشجویانی که پس از این تاریخ قسمت اول را خریداری کرده‌اند نیز، نیازی به دانلود هیچ یک از آپدیتهای پیش از این تاریخ ندارند و تنها کافیست آپدیتهایی را که در هفته‌های آتی از طریق همین صفحه منتشر میشود را نصب نمایند.

خبر ۹ بهمن ۹۶: انتشار اولیه مجموعه

۴- کتاب سیستمهای کنترل خطی

آپدیت ۰۹ مرداد ۹۷: دانلود حل تشریحی سؤالات کنترل خطی کنکور ارشد برق ۹۷

خبر ۰۵ مرداد ۹۷: افزایش سرعت بارگذاری صفحات

خبر ۰۳ مرداد ۹۷: رفع مشکل نازک بودن فونتها + افزودن قابلیت نمایش همزمان دو صفحه کتاب در کنار هم

خبر ۱۴ تیر ۹۷: انتشار اولیه مجموعه

۵- کتاب مدارهای الکتریکی یک و دو (دوره دوجلدی)

خبر ۱۱ مرداد ۹۷: انتشار حل تشریحی کلیه سؤالات کنکورهای ۹۳ تا ۹۷ + افزوده شدن فیلمهای جلسه اول کلاس مالتیمدیای مدار بعنوان هدیه + افزودن قابلیت نمایش همزمان دو صفحه کتاب در کنار هم + انتشار هر دو کتاب مدار ۱ و مدار ۲ در قالب یک محصول + افزایش سرعت بارگذاری صفحات

تذکر: چنانچه پس از این تاریخ این محصول را خریداری کرده‌اید، نیازی به دانلود موارد زیر ندارید.

آپدیت ۰۱ مرداد ۹۷: دانلود حل تشریحی سؤالات مدارالکتریکی کنکور ارشد برق ۹۷

خبر ۱۵ تیر ۹۷: انتشار اولیه مجموعه

۶ نظر

 1. سلام.
  این خیلی بده که نمیشه جزوات رو پرینت کرد.اگر هدف شما جلوگیری از سو استفادس ، کسی که بخواد سو استفاده کنه راهشو پیدا میکنه.شده میشینه همشو دست نویس میکنه. پس دلیل قانع کننده ای نیست.اینی هم که شما میفرمایید خیلی ها بدون جزوه و صرفا فقط با فیلم ها تونستن موفق بشن باز هم دلیل نمیشه،خب اون ها میتونن من و امثال من نمیتونیم و با جزوه خیلی راحتتریم.لطفا جزوه رو یا رو سایتتون قرار بدیدید یا حداقل ایمیل کنید تا ما بتونیم استفاده کنیم.

  • سلام.
   سؤالی که آقای امیرحسین در دیدگاه پایینی مطرح کردند در مورد جزوات کلاسهای حضوری قدیم بنده هست و پرینت جزوات مربوط به کلاسهای مالتیمدیا کاملا آزاد و مجازه و در سایت هم بارها و بارها به این موضوع اشاره شده (مثلا به مورد ۵ در این لینک مراجعه کنید)
   لطفا از طریق منوی پشتیبانی مشکل تون رو مطرح بفرمایید تا بلافاصله با شما تماس گرفته بشه و در خصوص نحوه پرینت جزوات راهنمایی تون بکنن.
   با آرزوی بهترینها

 2. سلام استاد
  چرا امکان پرینت برخی از جزوات وجود نداره؟

  • سلام و عرض ادب. اولا ممنون از فیدبک شما. نظرات شما به ما کمک بسیار زیادی میکنه

   در خصوص نظرتون، من هم خیلی تمایل داشتم که امکان پرینت فعال می بود و البته هنوز هم (لااقل در خصوص کتابها) ، در حال رایزنی با ناشرمون هستیم تا اجازه ی پرینت جزوات و کتابهای الکترونیک رو به خریداران نسخه ی الکترونیک بده.
   مشکل اساسی که در خصوص باز گذاشتن امکان پرینت بعضی از جزوات وجود داره اینه که اگر قابلیت پرینت رو فعال بگذاریم مؤسسات کنکوری و مدرسین بی اخلاق (که متاسفانه بسیار زیادند و صرفا اسم خودشون رو استاد گذاشتند) مثل گذشته از کار ما سوءاستفاده میکنند و باعث میشن ما نتونیم خدمات مون رو گسترش بدیم. مصداق کوچکش هم همین جزوات ۹۰% ی هست که بنده حدود ۱۰ سال پیش! نوشتم و متاسفانه علیرغم بروز نبودنشون هنوز که هنوزه داره توسط موسسات کنکوری معروف به قیمتهای گزاف به بچه ها فروخته میشه ، در حالیکه نه بروز هستند، نه از نظر علمی مورد تأیید بنده هستند ، و نه حتی برای انتشارشون کوچکترین اجازه ای از بنده گرفته شده!

   در مجموع خیلی وقتها باید به سود نسبی یک کار نگاه کرد… مثلا همین نسخه غیرقابل پرینت جزوات و فایلهای صوتی که از سال پیش روی سایت قرار دادیم ، به بسیاری از بچه ها کمک قابل توجهی کرد ، و لااقل این امکان رو براشون فراهم کرده که بجای صرف هزینه ای حدود یک میلیون تومان برای یک کلاس کنکوری یکبار مصرف و (عموما) بی کیفیت ، بتونن با هزینه ای به نسبت پایین تر ، به اصل جزوه دست نویس یک استاد که به تأیید بسیاری از دوستان بسیار قابل اطمینان و دقیق و کامل هست براحتی دست پیدا بکنند و به هدفشون برسند.

   پیروز باشید

 3. سلام استاد عزیز. بنده قسمت دوم پکیج مالتیمدیای مدار را هفته گذشته (۲۵ اردیبهشت) خریداری کردم و الان متوجه شدم که شما بعد از اون آپدیتی هم براش منتشر کردید که داخل بسته ی دانلودی من نبوده.
  خواستم بپرسم هزینه آپدیت رو چطور باید پرداخت کنم؟
  با تشکر

  • سلام
   هزینه چرا… ؟؟؟ لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید… همونطور که در قوانین سایت ذکر کردیم، استفاده از تمامی آپدیت هایی که برای هر محصول منتشر میشه تا دو سال برای شما کاملا رایگانه…فقط تشریف بیارید روی سایت دانلود کنید و بعد هم استفاده کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *