خانه >> كلاسهاي مالتي مديا >> دانلود رایگان آپدیت محصولات

دانلود رایگان آپدیت محصولات

در این پست به مرور آخرین اخبار و فایلهای آپدیت مربوط به کلاسها، جزوات و کتب الکترونیکی قرار خواهند گرفت.

چند تذکر مهم:

۱- دانلود و استفاده از فایلهای آپدیت، فقط برای دانشجویانی که پکیج مربوط به آن مجموعه را خریداری کرده‌اند مجاز و رایگان است.

۲- چنانچه با نحوه آپدیت محصولات آشنا نیستید، به این لینک مراجعه کنید.

۳- نصب آپدیتهای جدید هیچگونه بی‌نظمی و یا تغییری در فایلهایی که در گذشته منتشر شده‌اند ایجاد نمیکند و لذا توصیه میشود بمحض انتشار هر آپدیت، محتوای آموزشی آن را نصب و مطالعه کنید.

۴- در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی یا راهنمایی از طریق هریک از کانالهای ارتباطی سایت با ما تماس بگیرید؛ در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

۵- پشتیبانی از محصولاتی که در گذشته روی سایت به فروش میرسیده‌اند کماکان انجام می‌شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

اطلاعیه بسیارمهم (۹ تیر ۹۷): با تلاش تیم نرم‌افزاری سایت، نسخه جدیدی برای قفل نرم‌افزاری کلیه محصولات سایت منتشر شد. از آنجائیکه در نسخه جدید، شاهد ارتقاء قابلیتهای کیفی و فنی قفل نرم‌افزار هستیم، لذا به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند:

A.  دانشجویانی که پیش از این تاریخ قسمت اول را خریداری کرده‌اند باید پس از ورود به حساب کاربری خود، کلیه فایلهای مربوط به این قسمت را مجددا دانلود کرده و سپس نصب نمایند. ضمنا از آنجائیکه آپدیتهایی که در آینده منتشر خواهند شد فقط و فقط با همین نسخه جدید از قفل نرم‌افزاری سازگارند، لذا از دانشجویان عزیز درخواست میشود تا پس از نصب این نسخه، نسخه قدیمی را بطور کامل از سیستم خود حذف نمایند (از این تاریخ به بعد، نسخه قدیمی بروزرسانی نمیشود).

B.   دانشجویانی که پس از این تاریخ قسمت اول را خریداری کرده‌اند نیز، نیازی به دانلود هیچ یک از آپدیتهای پیش از این تاریخ ندارند و تنها کافیست آپدیتهایی را که در آینده از طریق همین صفحه منتشر میشوند را نصب نمایند.

 

۱- کلاس مالتیمدیای مدار الکتریکی: قسمت اول

۹ تیر ۹۷- ارتقاء امکانات نرم‌افزاری محصول (اطلاعیه بسیار مهم بالای صفحه را مطالعه فرمائید)

۲۲ مهر ۹۶- انتشار اولیه مجموعه

۲- کلاس مالتیمدیای مدار الکتریکی: قسمت دوم

۱۱ دی ۹۷- بروزرسانی جامع فایل محصول: کلیه آپدیتهای منتشر شده از نخستین روز انتشار این محصول تا به امروز، در قالب یک بسته‌ی دانلودی واحد به پنل کاربری دانشجویان عزیز اضافه شد. لطفاً چنانچه آپدیتهای زیر را دانلود نکرده‌اید، به پنل کاربری خود مراجعه کنید و بسته دانلودی جدید را دانلود کنید (حتما پس از نصب نسخه جدید، نسخه قدیمی را بطور کامل از سیستم خود پاک کنید).

۲۹ آذر ۹۷- انتشار جزوات و فیلمهای مبحث تبدیل لاپلاس (۲)

۲۵ آذر ۹۷- انتشار جزوات و فیلمهای مبحث تبدیل لاپلاس (۱)

۳ آذر ۹۷- انتشار جزوات و فیلمهای مبحث ترانسفورماتور

۶ مهر ۹۷- بروزرسانی جامع فایل محصول

توجه: دانشجویانی که پس از این تاریخ محصول را خریداری کرده‌اند، نیازی به دانلود موارد زیر ندارند.

۵ مهر ۹۷- انتشار جزوات و فیلمهای جدید

۳۰ شهریور ۹۷- انتشار جزوات و فیلمهای جدید

۲۴ شهریور ۹۷- انتشار جزوات و فیلمهای جدید

۱۷ شهریور ۹۷- انتشار جزوات و فیلمهای جدید

۸ شهریور ۹۷- انتشار جزوات و فیلمهای جدید

۳ شهریور ۹۷- انتشار جزوات و فیلمهای جدید

۷ تیر ۹۷- ارتقاء امکانات نرم‌افزاری محصول (اطلاعیه بسیار مهم بالای صفحه را مطالعه فرمائید)

۱ دی ۹۶- انتشار اولیه مجموعه

۳- کلاس مالتیمدیای مدار الکتریکی: قسمت سوم

۲۴ آذر ۹۷- انتشار اولیه مجموعه

۳- کلاس مالتیمدیای کنترل خطی

۱۵ آبان ۹۷- انتشار اولیه مجموعه

۴- کتاب سیستمهای کنترل خطی

۳ آبان ۹۷- انتشار فصل صفرم کتاب (فصل جدید): این فصل که به ارائه مفاهیم پایه و مقدمات مورد نیاز درس کنترل خطی می‌پردازد به تازگی نوشته شده و نخستین فصل رنگی کتاب می‌باشد. لازم بذکر است که این فصل فعلاً فقط به نسخه الکترونیکی کتاب افزوده شده است.

۱۲ مرداد ۹۷- افزوده شدن فیلمهای جلسه نخست کلاس مالتیمدیای کنترل خطی بعنوان هدیه

۹ مرداد ۹۷- انتشار حل تشریحی سؤالات کنترل خطی کنکور ارشد برق ۹۷

۵ مرداد ۹۷- افزایش سرعت بارگذاری صفحات

۳ مرداد ۹۷-موارد زیر بروز شد:

·    رفع مشکل نازک بودن فونتها

·    افزودن قابلیت نمایش همزمان دو صفحه کتاب در کنار هم

۱۴ تیر ۹۷- انتشار اولیه مجموعه

۵- کتاب مدارهای الکتریکی یک و دو (دوره دوجلدی)

۱۲ مرداد ۹۷- افزوده شدن فیلمهای جلسه نخست کلاس مالتیمدیای مدار بعنوان هدیه

۱۱ مرداد ۹۷- موارد زیر بروز شد:

·    انتشار حل تشریحی کلیه سؤالات کنکورهای ۹۳ تا ۹۷

·    افزودن قابلیت نمایش همزمان دو صفحه کتاب در کنار هم

·    انتشار هر دو کتاب مدار ۱ و مدار ۲ در قالب یک محصول

·    افزایش سرعت بارگذاری صفحات

توجه: دانشجویانی که پس از این تاریخ محصول را خریداری کرده‌اند، نیازی به دانلود موارد زیر ندارند.

۱ مرداد ۹۷- انتشار حل تشریحی سؤالات مدارالکتریکی کنکور ارشد برق ۹۷

۱۵ تیر ۹۷- انتشار اولیه مجموعه

۲- کلاس مدار منطقی (سیستمهای دیجیتال یک)

۱۷ دی ۹۷- انتشار اولیه مجموعه

۱۲ نظر

 1. با سلام
  استاد یخورده درباره مالتی مدیای درس دیجیتال بیشتر توضیح بدید. چون من نمونه تدریس این درس تو سایت پیدا نکردم . خیلی دو به شک هستم واسه انتخاب این درس چون ۴۰% سوالات الکترونیک رو این درس تشکیل میده و به نظر درس زیاده مشکلی نمیاد.
  خیلی ممنون

  • سلام و عرض ادب. ممنون از فیدبکتون.
   چون این محصول به تازگی منتشر شده، هنوز نسخه دمو رو در اختیار ما قرار نداده‌اند که روی سایت قرار بدهیم ولی میتوانید با مراجعه به کانال تلگرامی @manteghi01 نمونه فیلمهای کامل و رایگان موجود در این بسته آموزشی رو ارزیابی بفرمائید.
   با آرزوی بهترینها

 2. سلام خدمت استاد ارجمند.
  برای جمع بندی درس الکترونیک و همچنین درس آمار(برای شروع) چه کتابی رو پیشنهاد می کنید.
  ممنون و سپاسگزارم.

  • سلام و عرض ادب.
   کلا برای جمعبندی، بهتر هست فقط روی تستهای کنکور سالیان اخیر تمرکز بفرمائید ولی در مورد کتاب، آقایان اشرفیان و اسلامپناه در درس الکترونیک و آقای محسن طورانی در درس آمار از اساتید معتبر و باسابقه این دروس هستند و قلم بسیار خوبی هم دارند.
   پیروز و سربلند باشید

 3. سلام و وقت بخیر اگر مممکنه یک فایل جهت گرامر درس زبان و نحوه برخورد با کلوز و درک مطلب هم ارائه دهید.
  ممنون

 4. سلام.
  این خیلی بده که نمیشه جزوات رو پرینت کرد.اگر هدف شما جلوگیری از سو استفادس ، کسی که بخواد سو استفاده کنه راهشو پیدا میکنه.شده میشینه همشو دست نویس میکنه. پس دلیل قانع کننده ای نیست.اینی هم که شما میفرمایید خیلی ها بدون جزوه و صرفا فقط با فیلم ها تونستن موفق بشن باز هم دلیل نمیشه،خب اون ها میتونن من و امثال من نمیتونیم و با جزوه خیلی راحتتریم.لطفا جزوه رو یا رو سایتتون قرار بدیدید یا حداقل ایمیل کنید تا ما بتونیم استفاده کنیم.

  • سلام.
   سؤالی که آقای امیرحسین در دیدگاه پایینی مطرح کردند در مورد جزوات کلاسهای حضوری قدیم بنده هست و پرینت جزوات مربوط به کلاسهای مالتیمدیا کاملا آزاد و مجازه و در سایت هم بارها و بارها به این موضوع اشاره شده (مثلا به مورد ۵ در این لینک مراجعه کنید)
   لطفا از طریق منوی پشتیبانی مشکل تون رو مطرح بفرمایید تا بلافاصله با شما تماس گرفته بشه و در خصوص نحوه پرینت جزوات راهنمایی تون بکنن.
   با آرزوی بهترینها

 5. سلام استاد
  چرا امکان پرینت برخی از جزوات وجود نداره؟

  • سلام و عرض ادب. اولا ممنون از فیدبک شما. نظرات شما به ما کمک بسیار زیادی میکنه

   در خصوص نظرتون، من هم خیلی تمایل داشتم که امکان پرینت فعال می بود و البته هنوز هم (لااقل در خصوص کتابها) ، در حال رایزنی با ناشرمون هستیم تا اجازه ی پرینت جزوات و کتابهای الکترونیک رو به خریداران نسخه ی الکترونیک بده.
   مشکل اساسی که در خصوص باز گذاشتن امکان پرینت بعضی از جزوات وجود داره اینه که اگر قابلیت پرینت رو فعال بگذاریم مؤسسات کنکوری و مدرسین بی اخلاق (که متاسفانه بسیار زیادند و صرفا اسم خودشون رو استاد گذاشتند) مثل گذشته از کار ما سوءاستفاده میکنند و باعث میشن ما نتونیم خدمات مون رو گسترش بدیم. مصداق کوچکش هم همین جزوات ۹۰% ی هست که بنده حدود ۱۰ سال پیش! نوشتم و متاسفانه علیرغم بروز نبودنشون هنوز که هنوزه داره توسط موسسات کنکوری معروف به قیمتهای گزاف به بچه ها فروخته میشه ، در حالیکه نه بروز هستند، نه از نظر علمی مورد تأیید بنده هستند ، و نه حتی برای انتشارشون کوچکترین اجازه ای از بنده گرفته شده!

   در مجموع خیلی وقتها باید به سود نسبی یک کار نگاه کرد… مثلا همین نسخه غیرقابل پرینت جزوات و فایلهای صوتی که از سال پیش روی سایت قرار دادیم ، به بسیاری از بچه ها کمک قابل توجهی کرد ، و لااقل این امکان رو براشون فراهم کرده که بجای صرف هزینه ای حدود یک میلیون تومان برای یک کلاس کنکوری یکبار مصرف و (عموما) بی کیفیت ، بتونن با هزینه ای به نسبت پایین تر ، به اصل جزوه دست نویس یک استاد که به تأیید بسیاری از دوستان بسیار قابل اطمینان و دقیق و کامل هست براحتی دست پیدا بکنند و به هدفشون برسند.

   پیروز باشید

 6. سلام استاد عزیز. بنده قسمت دوم پکیج مالتیمدیای مدار را هفته گذشته (۲۵ اردیبهشت) خریداری کردم و الان متوجه شدم که شما بعد از اون آپدیتی هم براش منتشر کردید که داخل بسته ی دانلودی من نبوده.
  خواستم بپرسم هزینه آپدیت رو چطور باید پرداخت کنم؟
  با تشکر

  • سلام
   هزینه چرا… ؟؟؟ لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید… همونطور که در قوانین سایت ذکر کردیم، استفاده از تمامی آپدیت هایی که برای هر محصول منتشر میشه تا دو سال برای شما کاملا رایگانه…فقط تشریف بیارید روی سایت دانلود کنید و بعد هم استفاده کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *