کلاس کنترل خطی

کلاس کنترل خطی برق

با توجه به اینکه تولید هر دقیقه انیمیشن آموزشی به زمانی حدود ۲ ساعت زمان نیاز داشته و در حال حاضر اولویت تیم ما تکمیل کلاس مالتیمدیای مدار الکتریکی میباشد، به اطلاع کلیه دانشجویان عزیزی که متقاضی استفاده از کلاس کنترل خطی بنده هستند میرساند که انتشار کلاس مالتیمدیای کنترل خطی احتمالا از زمستان ۹۷ آغاز میگردد.

با این حال، از آنجاییکه تعداد زیادی از دانشجویان عزیز مکررا درخواست استفاده از محتوای آموزشی آخرین کلاس حضوری کنترل خطی بنده را مطرح کرده بودند، به اطلاع این گروه از عزیزان میرساند:

جزوات و فایلهای صوتی آخرین کلاس حضوری کنترل خطی من بطور کامل بر روی سایت قرار گرفته، تا دوستانی که مایل به استفاده از آن هستند، به مرجع بروز و مورد اعتمادی برای مطالعه دسترسی داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمائید:

جزوات و فایلهای صوتی آخرین کلاس حضوری کنترل خطی

با آرزوی بهترینها؛

مصطفی تقوی کنی

۶ دیدگاه

 1. شکسته نفسی میکنید.انصافا تو عمرم هیچکس اینقدر خوب مفاهیم رو بهم نفهمونده بود.اینکه بابت یه فرمول که بعضی ها میگن غلطه شما سه تا کتاب مرجع رو نشون دادید تا ثابت کنید درسته کاری بود که اساتید ما تو دانشگاه به خودشون زحمت اینکارها رو نمیدادن.
  با دیدن کلاس مالتی مدیای شما حس کردم تو دوره دانشجویی جز مستضعفین آموزشی بودم😅😔

  • خدا رو شکر که تونستم به وظیفم درست عمل کنم. نمیدونید فیدبکهای مثبت شما دوستان چقدر دلگرمم میکنه.
   در مورد ضعفی که اشاره کردید، باید بگم که مشکل از شما و دانشجوهای دیگه نیست… مشکل از سیستم آموزشه
   کاش به این نقطه میرسیدیم که آموزش مهمترین و اساسی ترین رکن برای رشد افراد یک جامعه است… کاش اساتید دانشگاههامون بجای اینکه افتخارشون چاپ مقالات ISI بیشتر باشه، که عموما هم دردی از دردهای جامعه مون دوا نمیکنه و فقط اتلاف ثروتهای ملته (مادی یا معنوی)، دغدغه معلمی داشتند…

 2. سلام آقای تقوی.ویدئوهای فصل صفرم که به صورت رایگان روی سایت بود رو دیدم و فهمیدم که هیچی نمیدونستم!!!!!
  واقعا شایسته اینکه استاد خطابتون کنند هستید.امیدوارم خدا به شما سلامتی و توفیق ادامه راهی که پیش گرفتید رو بده.تا به حال اینقدر از یادگیری کنترل لذت نبرده بودم.تمام جزئیات حتی ریزترین شون رو به خوبی توضیح میدهید.
  خدا قوت استاد
  😘😘😘

 3. سلام استاد عزیز.استاد میخواستم بپرسم که امکانش هست مجموعه ی کنترل در تابستان ۹۷ منتشر شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *