کلاس کنترل خطی

کلاس آنلاین درس و تست کنترل خطی

کلاس آنلاین کنترل خطی، بصورت آنلاین در حال برگزاری است و ویدیوی هر جلسه بلافاصله پس از هر جلسه و با بالاترین کیفیت (کیفیتی بسیار بالاتر از آنچه در کلاس قابل مشاهده است) در اختیار دانشجویان عزیز قرار میگیرد. ضمناً برای دسترسی به ویدیوی جلسات، هیچ اجباری به حضور در کلاس نیست و افرادی که در کلاس ثبت‌نام کرده باشند، میتوانند در زمان دلخواه، نسخه آفلاین کلیه جلسات را از پنل کاربری خود دانلود کنند.

 

« کلاس آنلایندرس و تست کنترل خطی ویژه کنکور ارشد و دکترای برق »

شروع کلاسها  =  ۱۵  آبان  ۹۷

درس

استاد

سرفصلها

ساعات

مفید

زمان

برگزاری

ثبت‌نام

کنترل خطی

استاد تقوی

دانلود سرفصلها

۹۰ ساعت

(حداقل)

روزهای فرد

ساعت ۱۹ تا ۲۱

ثبت‌نام اینترنتی

متداولترین سؤال دانشجویان عزیز:

شهریه کلاسهای حضوری مشابه کلاس شما، حدوداً دو برابر (۹۰۰ هزار تومان) است. آیا این بدین معناست که کلاسهای حضوری مزیت خاصی دارند؟

پاسخ: خیر. گرچه این کلاس از نظر محتوائی حتی جامعتر از کلاسهای حضوری است و برگزاری آن نیز مستلزم صرف زمان و انرژی بسیار بیشتری می‌باشد، با این حال وجود احتمال بروز اختلال در ارتباط اینترنتی دانشجویان باعث شده تا شهریه این کلاس نسبت به کلاسهای حضوری کمتر باشد (البته لازم بذکر است که این مسئله با رعایت موارد توضیح داده شده در ادامه این متن، براحتی قابل حل است و  گذشته از آن، ویدیوی تمامی جلسات نیز ضبط شده و بلافاصله بعد از هر جلسه در اختیار دانشجویان عزیز قرار خواهد گرفت).

* همواره نخستین و پررنگترین هدف ما از برپا کردن کلاسهای درس، صرفاً عشق به تعلیم و تربیت بوده و لذا همانند سالیان گذشته، بامیدخدا:

«کلاسهای این ترم را نیز با بالاترین کیفیت و درنهایت نظم و رأس موعد مقرر برگزار خواهیم کرد…»

محل برگزاری کلاس:

وبسایت SKYROOM (لینک دقیق کلاس متعاقباً به اطلاع دانشجویان کلاس خواهد رسید)

 راههای ارتباط با ما:

تلفن: ۲۲۹۴۵۲۲۹ (تماس در ساعات اداری)

آیدی پشتیبانی تلگرامی: @Hoseini_ECE (همه روزه ۸ صبح تا ۱۱ شب)

ایمیل پشتیبانی: info@mtaghavi.ir

ایمیل مستقیم استاد تقوی: mtaghavi@mtaghavi.ir

 

فیلم نمونه تدریس (قسمتی از جلسه اول):

ویدیوئی که در ادامه شاهد آن خواهید بود، قسمتی از جلسه اول کلاس آنلاین کنترل خطی استاد تقوی است. لازم بذکر است که این اولین تجربه برگزاری کلاس آنلاین توسط ماست و به حول و قوه خدا جلسات بعد با کیفیت بیشتری برگزار خواهند شد. جزوه مربوط به این جلسه، از طریق این لینک قابل دانلود است. امیدواریم از مشاهده این ویدیو لذت ببرید.

 

تخفیفات ویژه این ترم:

بمنظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای دانشجویان عزیز، “خانه برق” تخفیفات متنوعی را برای دانشجویان عزیز در نظر گرفته که در ۶ گروه به شرح ذیل طبقه‌بندی می‌شوند:

۱- تخفیفات ثبت‌نام پلکانی: طبق جدول فوق، این تخفیفات شامل حال کلیه داوطلبان عزیز می‌گردد.

۲- تخفیفات مربوط به اعتبار هدیه: دانشجویانی که در گذشته خریدی از سایت انجام داده‌اند، می‌توانند از اعتبار هدیه‌ای که از آن خرید کسب کرده‌اند نیز بهره‌مند گردند (چنانچه با نحوه استفاده از اعتبار هدیه آشنا نیستید، به این لینک مراجعه کنید).

۳- تخفیفات دانشجویان کلاسهای حضوری سالیان قبل: داوطلبانی که در گذشته در یکی از کلاسهای حضوری بنده در مؤسسه پارسه یا تعاونی اساتید دانشگاه امیرکبیر و … شرکت کرده‌اند، می‌توانند پس از هماهنگی با واحد پشتیبانی سایت، مشمول حداکثر ۵۰% تخفیف ثبت‌نام شوند.

۴- تخفیفات عمومی تلگرامی: این تخفیفات از طریق کانال تلگرام @mtaghavi_ir (و گاهاً از طریق اسلایدر صفحه اول سایت) اطلاع‌رسانی می‌شوند و توسط عموم دانشجویان عزیز قابل استفاده هستند.

۵- تخفیفات ویژه سایر اساتید: دانشجویان عزیز می‌توانند با ارائه معرفینامه از طرف یکی از اساتید یا همکاران محترم، مشمول حداکثر ۱۰% تخفیف ثبت‌نام شوند. لطفاً دقت شود که در این حالت حتماً باید معرفینامه توسط خود اساتید بزرگوار و از ایمیل شخصی ایشان، به آدرس ایمیل mtaghavi@mtaghavi.ir ارسال شده باشد (برای دانلود یک نمونه معرفینامه روی این لینک کلیک کنید).

 

ملزومات و مقررات شرکت در کلاس (لطفاً حتماً مطالعه کنید):

همانند هر کلاس دیگری، شرکت در کلاسهای آنلاین نیز تابع مقررات و ملزوماتی است که در ادامه به ذکر آنها خواهیم پرداخت:

۱- این کلاس صرفاً یک کلاس حل تست یا رفع اشکال نیست و تدریس مطالب از پایه‌ای‌ترین مباحث تا یشرفته‌ترین نکات، و با ذکر کلیه جزئیات و حل تستهای متنوع انجام خواهد شد.

۲- برگزارکنندگان این کلاس بهیچوجه و به هیچ شکل، از به اشتراک‌گذاری محتوای این کلاس رضایت ندارند و تنها افرادی مجاز به استفاده از محتوای کلاس (فیلمها، جزوات، انیمیشنهای آموزشی، کدهای MATLAB و …) هستند که رسماً در کلاس ثبت‌نام کرده باشند.

۳- گرچه بواسطه محدودیتها و اشکالات موجود در زیرساختهای اینترنتی، احتمال بروز اختلال یا از دست رفتن دقایقی از کلاسهای آنلاین وجود دارد (و علیرغم اینکه با استفاده از اینترنت مناسب، احتمال بروز چنین اختلالاتی به صفر میرسد)، با این حال این اطمینان به دانشجویان عزیز داده می‌شود که:

ویدیوی هر جلسه با بالاترین کیفیت ضبط خواهد شد و بلافاصله پس از برگزاری جلسه، بهمراه جزوات مربوط به آن جلسه دراختیار دانشجویان عزیز قرار خواهد گرفت.

۴- جزوات کلاسی، بلافاصله پس از برگزاری هر جلسه، بصورت نیمه‌آماده، رنگی و قابل‌پرینت در اختیار دانشجویان عزیز قرار میگیرد تا ایشان بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن به جزوه هر مبحث دسترسی داشته باشند. ضمناً تمام تلاش و کوشش خود را بکار خواهیم بست تا جزوه با کمترین و بهینه‌ترین حجم ممکن به رشته تحریر درآید تا هم پرینت آن برای عزیزان راحتتر باشد و هم مرور و جمعبندی درس تسهیل شود.

۵- در کلاسهای آنلاین، حریم شخصی دانشجویان عزیز بطور تمام و کمال محفوظ بوده و دسترسی به دوربین، میکروفن و سایر تجهیزات کامپیوتر شخصی ایشان توسط هیچ فردی و تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نیست (این موضوع توسط گواهی SSL سایت SKYROOM تضمین شده است).

۶- همانند کلاسهای حضوری، در این کلاس نیز امکان پرسش و پاسخ بصورت متنی، صوتی و یا حتی تصویری وجود دارد.

۷- جهت استفاده از کلاسها بصورت آنلاین، توصیه‌ی اکید ما استفاده از اینترنت ADSL با حداقل سرعت ۵۱۲kbps بوده و استفاده از اینترنت‌های WiMAX و GPRS  (۲G، ۳G، ۴G و ….) را بدلیل ناپایداری ذاتی موجود در آنها بهیچوجه توصیه نمی‌کنیم (جهت استفاده از سرویسهای ADSL شرکت مخابرات، می‌توانید با شماره تلفن ۲۰۲۰ تماس حاصل فرمائید). ضمناً لازم بذکر است که حجم دانلود هر جلسه‌ی دوساعته، تنها حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ مگابایت می‌باشد که حجم بسیار ناچیزی است.

۸- دانشجویان عزیز موظفند پیش از حضور در کلاس، حداقل یکبار بدقت این راهنما را بطور کامل مطالعه کنند تا درصورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در کامپیوتر خود، قادر به رفع آن باشند (البته برخی از جلسات، پشتیبان فنی نیز از ابتدا در کلاس حضور دارند و می‌توانند شما را راهنمائی کنند).

۹- استاد همواره رأس ساعت مقرر و حتی زودتر از دانشجویان در کلاس حاضر می‌شود و لذا از دانشجویان عزیز نیز انتظار می‌رود بدون تاخیر و با رعایت نظم در کلاس حاضر شوند.

۱۰- درصورت موافقت اکثریت دانشجویان، چنانچه جلسه‌ای مقارن با تعطیلات رسمی باشد، کلاس را برگزار خواهیم کرد.

۱۱- بمنظور افزایش راندمان آموزشی و سیستمی، کلاسها همواره و بدون استثناء بصورت دوساعته برگزار می‌شوند و هرگز کلاسهای طولانی‌مدت برگزار نخواهیم کرد.

۱۲- امکان بازگرداندن شهریه‌ی پرداختی دانشجویان، تا پایان جلسه سوم وجود دارد و این کار بی‌قید و شرط انجام خواهد پذیرفت.

۱۳- تنها افرادی قادر به شرکت در کلاس بصورت آزمایشی هستند که رسماً در کلاس ثبت‌نام کرده باشند و وجه شهریه را بطور کامل پرداخت کرده باشند (طبق توضیحات بند قبل، درصورت عدم تمایل این افراد به شرکت در کلاس، این وجه بی‌قید و شرط عودت داده خواهد شد).

 

سوالات متداول:

۱- قیمت کلاسهای شما، از قیمت سایر مؤسسات پایین‌تر است. آیا این بمعنای بالاتر بودن کیفیت کلاسهای سایر مؤسسات است؟

پاسخ: خیر، از آنجاییکه سایر مؤسسات علاوه بر هزینه حق الزحمه اساتید، هزینه‌های سرباری نظیر هزینه‌های اجاره کلاس، هزینه‌های تبلیغات، مالیات و … را نیز از دانشجویان دریافت میکنند، طبیعتا هزینه کلاسهای این قبیل مؤسسات بمراتب بالاتر خواهد بود. در کلاسهای خانه برق کوشیده‌ایم تا با حذف این هزینه‌های زائد، تسهیلات بیشتری را برای استفاده دانشجویان عزیز از کلاسها فراهم کنیم.

 ۲- کلاسهای شما برای کدام دسته از دانشجویان پیشنهاد می‌شود؟

پاسخ: با توجه به اینکه کلیه سرفصلها از پایه‌ای‌ترین مطالب آموزشیتا پیشرفته‌ترین نکات تستیدر کلاسها مطرح می‌شود، این کلاسها برای کلیه سطوح دانشجویان میتواند مفید باشد.

۳- آیا مرجع استاد برای تدریس در کلاسها، کتابهای خودشان است؟

پاسخ: خیر، گرچه دانشجویان برای انجام تکالیف و مرور نکات آموزشی مطرح شده در کلاسها می‌توانند از کتابهای تألیف‌شده توسط استاد استفاده کنند، ولی تدریس استاد در کلاس الزاماً از روی آن کتابها انجام نمی‌شود و علاوه بر نکات کتاب، جزوه مفصل دیگری نیز در کلاسها ارایه میگردد.

 ۴- آیا میتوانیم از سایر کتب کنکوری در کنار کلاسهای شما استفاده کنیم؟

پاسخ: گرچه معمولا این کار توصیه نمی‌شود، با این حال چنانچه تمرکز اولتان جزوه کلاسی باشد و بعد به سراغ سایر مراجع بروید، مشکلی ندارد.

 ۵- برخی مؤسسات دروس را در زمانهایی کمتر ارایه کرده‌اند. آیا در کلاسهای شما نکات اضافه‌تری مطرح می‌شود؟

پاسخ: بله، طبیعتا با توجه به بیشتر بودن زمان کلاسها نسبت به سایر مؤسسات، در این کلاسها زمان کافی برای بررسی کلیه سرفصلها و نکات ریز وجود دارد و تقریبا به ازای هر نکته‌ای که در کلاس مطرح می‌شود، الزاماً یک نمونه تست تالیفی یا کنکوری نیز حل میگردد.

۶- آیا امکان پرداخت هزینه کلاسها بصورت اقساطی وجود دارد؟

پاسخ: متأسفانه در حال حاضر خیر.

با آرزوی بهترینها؛

مصطفی تقوی کنی

۲۴ نظر

 1. با سلام و احترام خدمت استاد گرامی.
  با توجه به شروع دوره ی آنلاین کنترل آیا ثبت نامی های کنونی از جلسات پیشین و سایر مزایای دوره بهره مند خواهند بود؟!
  با تشکر فراوان

  • سلام و عرض ادب.
   بله هر زمانی که در کلاس ثبت نام بفرمائید، دانشجوی کلاس هستید و تمام امکانات کلاس (از جمله فیلمها، جزوات و …) بلافاصله در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
   با آرزوی بهترینها

 2. با سلام آیا اجازه انتشار جلسه اول کنترل خطی که رایگان قرار گرفته را در سایر سایت ها داریم؟ با تشکر

 3. سلام آقای دکتر. خسته نباشید.
  میخواستم بدونم امکانش هست که فقط از فیلمهای کلاسهای آنلاین شما استفاده کنم و در خود کلاس حضور نداشته باشم؟ (چون شاغل هستم، متاسفانه ممکنه بعضی جلسات رو نتونم شرکت کنم…..)
  خیلی ممنون از وقتی که میگذارید

  • سلام. بله هیچ الزامی به حضور در جلسات نیست و شما میتونید بعد از برگزاری هر جلسه، فیلمها و جزواتش رو دانلود کنید و استفاده کنید.
   با آرزوی بهترینها

 4. سلام
  با سلام و تسلیت اربعین حسینی و تشکر از نذری اموزشی که گذاشتین
  ایا با توجه به اینکه فرمودید کلاس انلاین کنترل هفته ای سه جلسه دو ساعته خواهد بود و میزان کلاس رو ۹۰ ساعت گفتید یعنی حدود ۴ ماه یعنی تا اوایل اسفند ایا دیر نیست؟ میشه خواهش کنم یه توضیح درباره نحوه استفاده از انلاین بفرمایید. یعنی ما بعد از شرکت در کلاس انلاین چقدر باید وقت بگذاریم برا هر جلسه انلاین و همچنین چه مقدار تست در کلاس انلاین حل خواهد شد

  • سلام و عرض ادب. ممنون از شما
   نکته اول اینکه لطفا آدرس ایمیلتان را بصورت صحیح وارد کنید تا نظرتان بعنوان اسپم توسط نرم افزار سایت حذف نشود

   اما در خصوص پرسش تون…
   ۱- ببینید کلاسهای ترم پائیز همیشه همین شرایط رو داشتند و دارند ولی اتفاقا خوبی این کلاس این هست که چون ما در تعطیلات رسمی هم میتونیم کلاسهامون رو برگزار کنیم، بامیدخدا زودتر از سایر کلاسهای حضوری تمام میشه
   ۲- ضمنا برخلاف کلاسهای حضوری که یکبار مصرفه، در این کلاس تمام ویدیوهای کلاس بلافاصله بعد از کلاس در اختیار بچه ها قرار میگیره که باعث میشه راندمان یادگیری ماکزیمم بشه
   ۳- علاوه بر این، دقت بفرمائید که در کلاسهای حضوری دانشجو باید ۴ تا ۶ ساعت کسل کننده رو سرکلاس بنشینه و ۱ یا ۲ ساعت هم در رفت و آمد باشه که باعث میشه یک روزش کامل بسوزه، در حالیکه در کلاس ما، هرجلسه فقط ۲ ساعته و زمانی هم بابت رفت و آمد هدر نمیره و در نتیجه راندمان یادگیری باز هم بیشتر میشه.
   ۴- در خصوص نحوه استفاده از کلاس هم مشابه این جلسه مشاوره که بصورت آنلاین برگزار کردیم، دوستان وارد یک سایت میشن و بصورت تصویری تخته کلاس رو میبینند و توضیحات من رو هم میشنوند. البته طبیعتا مثل کلاسهای حضوری، اینجا هم اگر بچه ها سوالی داشته باشند، امکان پرسش و پاسخ بصورت صوتی (یا حتی ویدیویی) وجود داره.
   ۵- در خصوص تعداد تست حل شده در کلاس هم گرچه تعداد تست بهیچوجه ملاک خوبی برای ارزیابی یک دوره نیست ولی دست کم به اندازه کلاسهای حضوری تست حل خواهیم کرد با این تفاوت که تدریس کامل مطالب رو هم از پایه انجام خواهیم داد (در واقع این کلاس دقیقا همون کلاسهای حضوری قدیم بنده هست منتها با این تفاوت که خیلی بهینه تر شده و نیازی به رفت و آمدهای خسته کننده و اتلاف وقت و انرژی بابت حضور در کلاسهای حضوری نداره)

   لطفا اگر باز هم سوالی داشتید بدون معذوریت مطرح بفرمائید.
   با احترام-تقوی

 5. سلام خدمت استاد بزرگ ام دکتر مصطفی تقوی کنی ، مدت هاست که میخوام با شما استاد عزیز صحبت کنم و از زحمات بی دریغ شما استاد عظیم الشان سپاس گذاری کنم ، اما چه کار کنم که از شما دور هستم و لیاقت هم نشینی و مصابحت و هم نشینی با شما استاد عزیز را ندارم ، استاد عزیزم کلاس مالتی مدیای مدار شما بدون اغراق انقلابی در درس مدار الکتریکی بود ، حس مسئولیت پذیری شما در کنار تلاش وصف ناپذیرتان در تولین این محصول بی نظیر سبب شده تا قیامی در درس مدار الکتریکی صورت گیرد ، حذف صدای تنفس ، در کنار انیمیشن سازی و ضبط صدا و سپس تدوین و صداگذاری بر روی فیلم و البته سناریو نویسی شما یک محصول بی نظیر را تولید کرده است ، بنده زمانی که متوجه شدم که شما کلاس انلاین برگزار خواهید کرد از خوشحالی نزدیک بود بی هوش شوم ، مطمئنم که این کلاس انقلابی در درس کنترل خطی خواهد بود و سبب خواهد شد که درصد های بی سابقه در کنکور ۹۸ را دانشجویان شما که ما باشیم بدست اوریم ، از همین جا ارادت خود را به شما عرض میکنم ، خداوند به شما عمری طولانی و پر برکت بدهد ، ایام به کام

  • سلام و عرض ادب. قطعا کم سعادتی بنده هست که نمیتونم خدمت دوستان بزرگوارم باشم.
   تنها دلخوشی بنده در شرایط سخت فعلی، قدردانی دوستان بزرگواری چون شماست و امیدوارم لیاقت این همه لطف و محبت شما دوستان عزیزم را بدست بیارم و شایسته خدمت به دوستان بزرگوارم باشم.
   در خصوص کلاس آنلاین، قطعا بنده تمام تلاشم را مثل همیشه خواهم کرد ولی اصل موضوع، توفیقی هست که خدا باید قسمت همه ما (بخصوص خود من) بکنه تا ذهن و دل مون باز بشه
   با آرزوی بهترینها

 6. سلام استاد وقت بخیر. من خیلی دوست داشتم توی کلاس شما شرکت کنم ولی متاسفانه برام مقدور نیست. آیا فیلم جلسات ضبط میشه؟ تشکر

  • سلام. بله همونطور که در متن بالا (کادر زرد) تاکید کردیم، فیلم تمام جلسات با بالاترین کیفیت ضبط میشه و بلافاصله بعد از برگزاری هر جلسه، برای دانشجویان کلاس ارسال میشه.
   پیروز باشید

 7. با سلام
  بسیار خوشحالم که به رغم مشکلات فراوان و حساسیت های بالای شما این امکان برای برگزاری کلاس انلاین کنترل رو فراهم اوردین تا بتونیم از علم شما و کمبود منبع مناسب در این درس استفاده کنیم
  مطمعنا همانند فیام درس مدار شما .کلاس انلاین کنترل نیز به بهترین شکل و بالاترین کیفیت ارایه خواهد شد

  • سلام و عرض ادب. ممنون از قدردانی شما دوست بزرگوارم.
   امیدوارم لایق اعتماد شما دوستان بزرگوار باشم و بلطف خدا این ترم هم مثل سالیان گذشته یک دوره عالی رو در کنار هم برگزار کنیم.
   با آرزوی بهترینها

 8. سلام استاد بزرگوار و محترم
  من از فیلم های آموزشی شما استفاده می کنم بدون اغراق سوای تمام تعریف هایی که دوستان دارند( مانند توضیحات جامع و بدون اضافه و حل های مفید) به زیبا نویسی شما هم باید اشاره داشت که واقعا دانشجو را سردر گم نمی کند و توضیحات هر مبحث مربوط به خود همان قسمت است . من فیلم مشاوره را هم با دقت دیدم و از شما متشکرم. از گروه پشتیبان شما هم سپاسگزارم که با صبر و حوصله و ادب پاسخگوی دانشجویان هستند.
  سلامت و پایدار باشید

  • سلام و عرض ادب.
   از لطف و محبت شما دوست بزرگوارم بسیار سپاسگزارم و امیدوارم لایق این قدردانیهای شما بزرگواران باشم و روز به روز خدمات بهتری را ارائه کنیم.
   فقط دلگرمیهای شما بوده که تا به امروز ما رو دلخوش به این کار کرده…
   با آرزوی بهترینها

 9. سلام استاد. میخواستم بدونم امکان انتشار یک نسخه حتی با کیفیت پایین و بدون استاندارهای سختگیرانه از کلاس کنترل خطی هم وجود نداره که ما فعلا بتونیم از کلاس کنترل شما استفاده کنیم؟
  البته میتونم از جزوه تون هم پیش برم ولی کلاسهای ویدیویی تون خیلی خیلی مفیدتره
  بنظرم اگه شما هم یه کلاس خیلی عادی در همون حد ویدیوهای اساتید دیگه ارائه کنید خیلی خیلی مفیده.
  اصلن اگه اون هم نشد، حتی کلاس آنلاین هم برگزار کنید قطعا عالیه
  ممنون

  • سلام. حقیقتش اینه که خود من هم بارها به این موضوع فکر کردم و گرچه ممکنه اصلا بچه ها متوجه اون کاهش کیفیت نشوند ولی مشکلی که وجود داره اینه که اون کار باعث میشه که اون مجموعه عمرش محدود بشه به حداکثر ۲ یا ۳ سال (مشکلی که الان خیلی از همکاران دیگه با کلاسهای ویدیویی شون پیدا کردند و مجبور شدند دوباره از اول، تمام یا بسیاری از ویدیوهاشون رو ضبط کنند…)
   نکته مهمتر هم اینکه، من میدونم که دوستان نسبت به بنده محبت دارند و این باعث افتخار بنده هست، ولی مطمئن باشید که اگر خدا بخواهد که شما انشاءالله در درسی به توفیقی برسید، قطعا به طریق دیگری به اون موفقیت خواهید رسید. من فقط وسیله ام…

 10. شکسته نفسی میکنید.انصافا تو عمرم هیچکس اینقدر خوب مفاهیم رو بهم نفهمونده بود.اینکه بابت یه فرمول که بعضی ها میگن غلطه شما سه تا کتاب مرجع رو نشون دادید تا ثابت کنید درسته کاری بود که اساتید ما تو دانشگاه به خودشون زحمت اینکارها رو نمیدادن.
  با دیدن کلاس مالتی مدیای شما حس کردم تو دوره دانشجویی جز مستضعفین آموزشی بودم😅😔

  • خدا رو شکر که تونستم به وظیفم درست عمل کنم. نمیدونید فیدبکهای مثبت شما دوستان چقدر دلگرمم میکنه.
   در مورد ضعفی که اشاره کردید، باید بگم که مشکل از شما و دانشجوهای دیگه نیست… مشکل از سیستم آموزشه
   کاش به این نقطه میرسیدیم که آموزش مهمترین و اساسی ترین رکن برای رشد افراد یک جامعه است… کاش اساتید دانشگاههامون بجای اینکه افتخارشون چاپ مقالات ISI بیشتر باشه، که عموما هم دردی از دردهای جامعه مون دوا نمیکنه و فقط اتلاف ثروتهای ملته (مادی یا معنوی)، دغدغه معلمی داشتند…

 11. سلام آقای تقوی.ویدئوهای فصل صفرم که به صورت رایگان روی سایت بود رو دیدم و فهمیدم که هیچی نمیدونستم!!!!!
  واقعا شایسته اینکه استاد خطابتون کنند هستید.امیدوارم خدا به شما سلامتی و توفیق ادامه راهی که پیش گرفتید رو بده.تا به حال اینقدر از یادگیری کنترل لذت نبرده بودم.تمام جزئیات حتی ریزترین شون رو به خوبی توضیح میدهید.
  خدا قوت استاد
  😘😘😘

 12. سلام استاد عزیز.استاد میخواستم بپرسم که امکانش هست مجموعه ی کنترل در تابستان ۹۷ منتشر شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *