خانه >> تالیفات >> کتاب روشهای سریع تحلیل مدارهای الکتریکی دو

کتاب روشهای سریع تحلیل مدارهای الکتریکی دو

روشهای سریع تحلیل مدارهای الکتریکی دو

چاپ پنجم (ویرایش سوم)

بدلیل نیاز به کتابی در زمینه مدارهای الکتریکی (که بعنوان دانش مادر در رشته برق به شمار میرود)، بر آن شدم تا اثری را تألیف کنم که اولا بعنوان مرجع درسی، دربرگیرنده موضوعات اساسی این درس باشد، و ثانیا بعنوان یک مرجع تستی برای دانشجویان عزیز و بخصوص داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مفید واقع شود.

ساختار این مجموعه دو جلدی به شرح ذیل میباشد:

۱- درسنامه:در ابتدای هر فصل، مفاهیم کلیدی و روشهای سریع تحلیل بصورتی کاملاً منظم، با ارایه مثالها و تستهای نمونه ارایه شده است. لازم بذکر است که در ویرایش دوم، درسنامه و نکات ارایه شده در برخی از فصول تغییرات اساسی داشته است.

۲- گنجینه تستهای حل شده: این قسمت که به تحلیل بیش از ۶۰۰ تست مطرح شده در آزمونهای کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق پرداخته، شامل تحلیل دقیق کلیه تستهای آزمونهای سراسری کارشناسی ارشد (از سال ۶۷ تا ۹۵)، و همچنین تستهای آزمونهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد (از سال ۷۸ تا ۹۲) می‌باشد.

۳- خودآزماییها (جدید): خودآزماییهای طبقه‌بندی شده این کتاب، گنجینه‌ای است از ۴۰۰ تست استاندارد از درس مدار الکتریکی که دربرگیرنده تستهای: تالیفی، اتوماسیون و ابزاردقیق (از سال ۸۲ تا ۹۲)، کامپیوتر (از سال ۷۹ تا ۹۲)، مهندسی پزشکی، المپیادها و … می‌باشد.

 پروسه طولانی تألیف و ویرایش این اثر (بیش از ۳ سال)، و تنوع کتب مرجعی که در تهیه آن مورد استفاده قرار گرفته، این اطمینان را به دانشجویان عزیز میدهد که کتاب دارای غنای کافی (بخصوص برای آزمونهای تستی) بوده و میتواند تضمینی برای استفاده بهینه دانشجویان عزیز از فاکتور زمان باشد.

پنج بار تجدید چاپ این کتاب در مدت زمانی کمتر از پنج سال، می‌تواند مویدی بر این معنا باشد که این کتاب می‌تواند به عنوان مرجعی مناسب برای موفقیت در درس کنترل خطی رشته مهندسی برق بشمار برود.

 

برخی از ویژگیهای این ویراست:

   ارایه درسنامه جامع و جدید بهمراه مفاهیم کلیدی و نکات مهم کنکوری در ابتدای هر فصل

   – حل دقیق کلیه تستهای کنکورهای کارشناسی ارشد دانشگاههای سراسری و آزاد تا سال ۱۳۹۵ بصورت کاملا طبقه بندی شده (بیش از ۶۰۰ تست)

   – ارایه ۱۳ خودآزمایی طبقه بندی شده از تستهای پرنکته بهمراه کلید (بیش از ۴۰۰ تست)

   – اضافه شدن فصلی جدید با عنوان “مدارهای معادل و تحلیل مدارات غیرخطی”

   – گنجاندنِ مفاهیم و نکات مهم درسی در قسمت حل تستها و مرور مداوم آنها

   – ذکر صورت سؤالات بدون هیچگونه تغییر و دقیقاً مطابق با دفترچه سؤالات کنکور

   – ارایه قسمتی تحت عنوان اشتباه رایج، بمنظور تسلط بیشتر داوطلبان عزیز

   – تحلیل تستهای دشوار به روشهای مختلف و تحلیل برخی از سوالات با MATLAB

   – صفحه‌بندی مجدد کتاب، و ترسیم مجدد بیش از ۹۰۰ شکل (بمنظور کاهش تعداد صفحات)

بازدیدکننده گرامی، لطفاً چنانچه شما یکی از خریداران این اثر هستید، با تکمیل فرم زیر ما را در جهت پایش تعداد کتب منتشر شده توسط ناشر یاری فرمائید (لازم بذکر است اطلاعات شما بزرگواران به امانت در نزد مؤلف کتاب باقی خواهد ماند):

لطفاً نام کتاب مورد نظر خود را انتخاب فرمائید (الزامی):

 عزیزانی که علاقمند به تهیه کتاب این کتاب هستند، میتوانند بصورت الکترونیکی، و یا از طریق کتابفروشیهای معتبر شهر خود اقدام به تهیه کتاب نمایند.

به امید پیروزی و سربلندی شما

با احترام، مصطفی تقوی کنی