خانه >> تالیفات >> کتاب سیستمهای کنترل خطی

کتاب سیستمهای کنترل خطی

کتاب سیستمهای کنترل خطی  

چاپ پنجم (ویرایش چهارم)

 سیستمهای کنترل خطی، یکی از دروس بسیار زیبا و کاربردی در علوم مهندسی است، که بواسطه وسعت گستره کاربرد آن، همواره بعنوان یکی از دروس اصلیِ رشته‌های فنی-مهندسی، مورد توجه ویژه‌ای قرار داشته است.

اثری که اکنون پیش رو دارید، در پاسخ به نیاز دانش جویان عزیز به مرجعی جامع در زمینه درس سیستمهای کنترل خطی تالیف گردیده است. این کتاب علاوه بر اینکه بعنوان یک مرجع درسی، دربرگیرنده کلیه سرفصلهای درس سیستمهای کنترل خطی می‌باشد؛ می‌تواند بعنوان یک مرجع تستی نیز، برای علاقمندان به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، مفید واقع شود.
ساختار کتاب بدینصورت است که در ابتدای هر یک از فصول، مفاهیم کلیدی و نکات مهم را به روشی کاملا منظم و با ذکر مثالهای متعدد، ارایه کرده‌ایم؛ و در قسمت بعد، تستهای کلیه آزمونهای کارشناسی ارشد (از سال ۶۷ تا ۹۵) و برخی از تستهای مهم کنکورهای اتوماسیون و ابزاردقیق، مکانیک و … را به دقت و به تفصیل مورد تجزیه و تحلیل قرار داده‌ایم.

پنج بار تجدید چاپ این کتاب در مدت زمانی کمتر از چهار سال، می‌تواند مویدی بر این معنا باشد که این کتاب می‌تواند به عنوان مرجعی مناسب برای موفقیت در درس کنترل خطی رشته مهندسی برق بشمار برود.

 

برخی از ویژگیهای اثر:

ارایه درسنامه جامع بهمراه مفاهیم کلیدی و نکات مهم کنکوری در ابتدای هر فصل

 –حل تشریحی تستهای کلیه آزمونهای کارشناسی ارشد (از سال ۶۷ تا ۹۵)

ارایه حدود ۱۲۰ تست تالیفی (در قالب ۱۱ خودآزمایی)

 –گنجاندنِ مفاهیم و نکات مهم درسی در قسمت حل تستها و مرور مداوم آنها

– ذکر صورت سؤالات بدون هیچگونه تغییر و دقیقاً مطابق با دفترچه سؤالات کنکور

 –ارایه قسمتی تحت عنوان اشتباه رایج، بمنظور تسلط بیشتر داوطلبان عزیز

 –تحلیل تستهای دشوار به روشهای مختلف و تحلیل برخی از سوالات با MATLAB

بازدیدکننده گرامی، لطفاً چنانچه شما یکی از خریداران این اثر هستید، با تکمیل فرم زیر ما را در جهت پایش تعداد کتب منتشر شده توسط ناشر یاری فرمائید (لازم بذکر است اطلاعات شما بزرگواران به امانت در نزد مؤلف کتاب باقی خواهد ماند):

لطفاً نام کتاب مورد نظر خود را انتخاب فرمائید (الزامی):

عزیزانی که علاقمند به تهیه کتاب این کتاب هستند، میتوانند بصورت الکترونیکی، و یا از طریق کتابفروشیهای معتبر شهر خود، اقدام نمایند.

به امید پیروزی و سربلندی شما

با احترام، مصطفی تقوی کنی