خانه >> كلاسهاي مالتي مديا >> كلاسهای حضوری >> سال 94 >> کلاسهای آمادگی ارشد برق تابستان ۹۴

کلاسهای آمادگی ارشد برق تابستان ۹۴

راهیان برق با همکاری تعاونی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار میکند:

«کلاسهای آمادگی ارشد برق ترم تابستان ۹۴ گروه راهیان برق»

شهریه ثبت نام اولیه  =  ۲۰% شهریه هر پله

       آغاز کلاسها  =  ۲۰تیرماه

 

بــرنامـه

 

شهریه (هزار تومان)

نام درس

نام استاد

تعداد

ساعت

ظرفیت

کلاس

زمان

برگزاری

تا ۲۷

تیر

؟؟؟

تا شروع

کلاسها

سیگنال و سیستم

(در آستانه تکمیل)

استاد تقدسی

+۷۵

۳۰ نفر

شنبه

۱۴ تا ۲۰

۴۸۵

؟؟؟

۶۰۰

الکترونیک

استاد اشرفیان

+۷۲

۳۰ نفر

یکشنبه

۱۴ تا ۱۹:۳۰

۴۷۵

؟؟؟

۶۰۰

الکترومغناطیس

(در آستانه تکمیل)

استاد اشرفیان

+۷۲

۳۵ نفر

دوشنبه

۱۴ تا ۱۹:۳۰

۴۷۵

؟؟؟

۶۰۰

کنترل خطی

(در آستانه تکمیل)

استاد تقوی

+۷۸

۳۰ نفر

سه‌شنبه

۱۴ تا ۲۰

۵۱۰

؟؟؟

۶۵۰

کنترل خطی

(جدید)

استاد تقوی

+۷۸

۲۰ نفر

جمعه

۸ تا ۱۴

۵۱۰

؟؟؟

۶۵۰

مدار الکتریکی

(تکمیل ظرفیت)

استاد تقوی

+۷۸

۳۵ نفر

چهارشنبه

۱۴:۳۰ تا ۲۰:۳۰

۵۱۰

؟؟؟

۶۵۰

مدار الکتریکی

(جدید)

استاد تقوی

+۷۸

۲۰ نفر

جمعه

۱۴ تا ۲۰

۵۱۰

؟؟؟

۶۵۰

ماشین الکتریکی

(منحصرا تابستان)

استاد تاج‌الدینی

(دانلود رزومه)

۴۵

۳۰ نفر

پنجشنبه

۹ تا ۱۳

۲۶۰

؟؟؟

۳۶۰

بررسی قدرت

(منحصرا تابستان)

استاد تاج‌الدینی

(دانلود رزومه)

۴۰

۳۰ نفر

پنجشنبه

۱۵ تا ۱۹

۲۳۰

؟؟؟

۳۲۰

برای ثبت نام در کلاسها روی این لینک کلیک کنید.

آدرس: ۱۰۰ متر بالاتر از متروی چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، بن بست کشوری، ساختمان شماره ۲ دانشگاه امیرکبیر (مشاهده محل برگزاری کلاسها از طریق Google Map)

تلفن: ۶۶۴۹۶۲۳۰ و ۶۶۴۱۳۵۲۳ (ساعات تماس فقط ۱۱ صبح تا ۸ شب)

 

تخفیفات ویژه ترم جدید: بمنظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای دانشجویان و داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد، “گروه آموزشی راهیان برق” تخفیفات متنوعی را برای داوطلبین در نظر گرفته است که در چهار گروه به شرح ذیل طبقه بندی میشوند:

          ۱- تخفیفات ویژه معرفی کلاسهای دانشگاه امیرکبیر به سایر دانشجویان

          ۲- تخفیفات ویژه ثبت نام پلکانی

          ۳- تخفیفات ویژه ثبت نام گروهی

          ۴- تخفیفات شرکت مجدد در یک کلاس

۱- تخفیفات ویژه معرفی کلاسهای دانشگاه امیرکبیر به سایر دانشجویان: دانشجویان عزیز میتوانند به ازای معرفی کلاسهای دانشگاه امیرکبیر به سایر داوطلبان، به ازای هر نفر مشمول ۱۰% تخفیف بشوند. بعنوان مثال داوطلبی که کلاسهای دانشگاه امیرکبیر را به ۱۰ دانشجوی دیگر معرفی کند، مشمول ۱۰۰% تخفیف خواهد شد و بعبارت دیگر میتواند در یکی از کلاسهای موسسه بطور رایگان شرکت کند.

۲- تخفیفات ویژه ثبت نام پلکانی: طبق جدول فوق، این تخفیف شامل حال کلیه داوطلبان می‌گردد.

۳- تخفیفات ویژه ثبت نام گروهی: در صورت ثبت نام دانشجویان بصورت گروهی، کلیه افراد گروه مشمول تخفیفی برابر با تعداد افراد گروه میگردند. بعنوان مثال چنانچه ده نفر بصورت گروهی در کلاسهای موسسه ثبت نام کنند، هر فرد مشمول ۱۰% تخفیف خواهد شد.

۴- تخفیفات شرکت مجدد در یک کلاس: داوطلبانی که قبلا در یکی از کلاسهای گروه راهیان برق در محل تعاونی اساتید امیرکبیر شرکت کرده‌اند، میتوانند با جلب نظر مساعد استاد مربوطه، مشمول حداکثر ۸۰% تخفیف شهریه جهت شرکت مجدد در همان کلاس بشوند.

 

نکات مهم:

۱-     همانند ترمهای گذشته، انشاالله این  ترم نیز دروس مدار و کنترل بصورت مالتی مدیا تدریس میگردد. برای مشاهده قسمتهایی از جزوات کلاسی ترمهای گذشته که به این روش تدریس شده‌اند، میتوانید از لینکهای زیر استفاده کنید:

دانلود قسمتهایی از جزوه کنترل خطی سال ۹۳ (لینک جدید)

دانلود قسمتهایی از جزوه مدار الکتریکی سال ۹۳ (لینک جدید)

تدریس مالتی مدیا چیه؟!

تدریس مالتی مدیا یعنی تمام جزوات و تستها بصورت فایلهای کامپیوتری از قبل نوشته شده که دانشجو سرکلاس همه حواسش پیش درس و استاد باشه و دایم جزوه ننویسه و اگه لازم شد، فوقش یه جاهایی برای خودش نت بر میداره.

اولین خوبی این روش اینه که باعث میشه راندمان و سرعت کلاس خیلی! بیشتر از کلاسهایمتداول باشه. یه خوبی دیگه هم که داره اینه که امکان شبیه سازیهای کامپیوتری (OrCAD،MATLAB و …) و نمایش فیلمها و انیمیشنهای آموزشی بینهایت مفید هم موقع تدریس وجود داره که همین موضوع کلاس رو تا حد زیادی به یک آزمایشگاه جذاب تبدیل میکنه.

۲- بمنظور افزایش بهره وری کلاسها، ظرفیت کلاسها همانند ترمهای گذشته محدود به حداکثر ۳۰ نفر میباشد و این ظرفیت تحت هیچ شرایطی افزایش نخواهد یافت.

۳- لازم بذکر است با توجه به محدودیت زمانی اساتید، باز شدن کد جدید مشروط به موافقت استاد مربوطه میباشد و موسسه هیچ تضمینی برای افزایش ظرفیت کلاسها یا باز نمودن کد جدید به داوطلبان عزیز نمیدهد.

۴- برای مشاوره رایگان و برقراری ارتباط با اساتید محترم، کافیست روی نام آنها کلیک کنید تا وارد سایت استاد مربوطه گردید.

 

سوالات متداول (حتما بخوانید):

۱- قیمت کلاسهای کلاسهای تعاونی اساتید دانشگاه امیرکبیر، از قیمت سایر موسسات پایین‌تر است. آیا این بمعنای بالاتر بودن کیفیت کلاسهای سایر موسسات است؟

پاسخ: خیر، از آنجاییکه سایر موسسات علاوه بر هزینه حق الزحمه اساتید، هزینه‌های سرباری نظیر هزینه‌های اجاره کلاس، هزینه‌های تبلیغات، مالیات و … را نیز از دانشجویان دریافت میکنند، طبیعتا هزینه کلاسهای این قبیل موسسات بمراتب بالاتر خواهد بود. در کلاسهای تعاونی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر کوشیدیم با حذف این هزینه‌های زاید، تسهیلات بیشتری را برای شرکت دانشجویان عزیز در کلاسها فراهم کنیم.

 ۲- کلاسهای شما برای کدام دسته از دانشجویان پیشنهاد میشود؟

پاسخ: با توجه به اینکه کلیه سرفصلها از پایه‌ای ترین مطالب آموزشی تا پیشرفته‌ترین نکات تستی در کلاسها مطرح میشود، این کلاسها برای کلیه سطوح دانشجویان میتواند مفید باشد.

۳- آیا مرجع اساتید برای تدریس در کلاسها، کتابهای خودشان است؟

پاسخ: خیر، گرچه دانشجویان برای انجام تکالیف و مرور نکات آموزشی مطرح شده در کلاسها میتوانند از کتابهای اساتید استفاده کنند، ولی تدریس اساتید در کلاس الزاما از روی کتابها انجام نمیشود و علاوه بر نکات کتاب، جزوه مفصل دیگری نیز در کلاسها ارایه میگردد.

 ۴- آیا میتوانیم از سایر کتب کنکوری در کنار کلاسهای شما استفاده کنیم؟

پاسخ: گرچه معمولا این کار توصیه نمیشود، با این حال چنانچه تمرکز اولتان جزوه اساتید باشد و بعد به سراغ سایر مراجع بروید، مشکلی ندارد.

 ۵- برخی موسسات دروس را در زمانهایی کمتر ارایه کرده‌اند. آیا در کلاسهای شما نکات اضافه‌تری مطرح میشود؟

پاسخ: بله، طبیعتا با توجه به بیشتر بودن زمان کلاسها نسبت به سایر موسسات، در این کلاسها زمان کافی برای بررسی کلیه سرفصلها و نکات ریز وجود دارد و تقریبا به ازای هر نکته‌ای که در کلاس مطرح میشود، الزاما یک نمونه تست تالیفی یا کنکوری نیز حل میگردد.

۶- آیا برای پرداخت هزینه کلاسها تسهیلات در نظر گرفته شده است؟

پاسخ: بله، دانشجویان در صورت تمایل میتوانند ۲۰% از هزینه را نقدا هنگام ثبت نام اولیه و مابقی آن را در نخستین جلسه به موسسه پرداخت نمایند.

 ۷- آیا امکان تقسیط نمودن شهریه کلاسها وجود دارد؟

پاسخ: بله، شما میتوانید برای آگاهی از شرایط تقسیط و پرداخت همه روزه بین ساعات ۱۲ تا ۲۰ مستقیما با شماره تلفن ۶۶۴۱۳۵۲۳ تماس حاصل فرمایید.

منبع: وبسایت شخصی مصطفی تقوی کنی

۵۱ نظر

 1. استاد سلام.جلسه اول کنترل اینقدر عالی بود که واقعا خودم تصور نمیکردم و واقعا از شما ممنونم.فقط میخواستم بدونم مدار روز جمعه تشکیل میشه؟

  • سلام. ممنون از ابراز لطف شما، انجام وظیفه بوده
   همونطور که در این لینک هم گفتیم، جلسه اول مدار جمعه بامیدخدا ۲ مرداد هست البته حتما قبلش به همه دوستان پیامک داده میشه. اگر تمایل دارید جلوتر جزوه رو پیش مطالعه کنید، پسورد جلسه اول مدار چهارشنبه رو برای شما ایمیل کردم.
   پیروز باشید

 2. سلام استاد. ترم بهار کلاس کنترل شما رو اسم نوشتیم ولی بدلیل مشکل کاری نتونستم بیام.
  امکانش هست ترم تابستان رو با برامون معرفینامه بدید که بتونیم از تخفیف استفاده کنیم؟
  ممنون از وقتی که میگذارید

  • سلام. خواهش میکنم بله حتما. یک معرفینامه ۸۰% به ایمیل شما ارسال کردم (با توجه باینکه مشکلتون موجه بوده، از نظر بنده مشکلی نیست که حتی رایگان هم شرکت کنید ولی طبق قانون موسسه محدودیت دارم)

 3. سلام استاد. بنده از طریق یکی از دانشجویان شما با کلاسهای امیرکبیر شما آشنا شدم. متاسفانه من از کلاسهای شما اطلاع نداشتم و در موسسه دیگه ای ثبت نام کردم که مجبورمون کردند چند درس رو با هم ثبت نام کنیم.
  الان هم من مدار و کنترلم رو مجبورم اون موسسه کلاس برم ولی اصلا راضی نیستم و فقط جزوه مینویسم . خواستم ببینم امکانش هست راهنماییم کنید که چه کار کنم؟ ممنون

  • سلام. باید بیشتر دقت میکردید و متوجه میشدید زمانیکه یک موسسه ثبت نام تکدرس نمیکنه مشخصه لااقل تعدادی از کلاسهاش اونقدر ضعیفه که مجبور شدند از این سیاست استفاده کنند… اگر دوست داشتید با امیرکبیر تماس بگیرید و زمان مشاوره رزرو کنید تا شاید بتونم کمکی کنم

 4. سلام استاد

  من سال ۹۱ در کلاس های کنکوری مدار شما شرکت داشتم . میخواستم بپرسم اگر امسال بخوام کلاس های کنترل شما رو شرکت کنم ، میتونید بهم تخفیف بدید؟

  ممنون میشم از لطفتون

  • سلام. خواهش میکنم. قانونا دوستانی که ترمهای قبل از کلاسهای بنده استفاده کردند مشمول تخفیف هستند ولی لطف کنید جلسه اول کلاس حضورا تشریف بیارید تا مجددا با مسئول آموزش هماهنگی لازم رو برای هر دو کلاس مدار و کنترل انجام بدم. اگر هم مشکلی بود لطفا از طریق ایمیل با بنده هماهنگ کنید.

 5. استاد سلام. خسته نباشید فراوان.
  من بهمن سال پیش کنکور ارشد شرکت کردم. خواستم ازتون تشکر کنم بابت سوال ۶۱ کنترل.
  پاسخ نامه ها که اومد دیدیم اون سوال رو درست کردن و حتی تاثیر مثبت هم نشده بود اون سوال و مستقیما گزینه رو عوض کرده بودن و کلی به نفع خودم شد
  خلاصه که خیلی ممنون که پیگیر اون سوال بودید

 6. سلام استاد. من خیلی دیر با شما آشنا شدم (از طریق یکی از شاگرداتون). خواستم ببینم هنوز میشه ثبت نام کرد؟
  با تشکر

 7. با سلام خدمت استاد بزرگوارم. نمیدونم بنده رو یادتون هست یا نه استاد. من ۲ سال پیش شاگرد کنترل و مدار شما بودم و الان خواجه نصیر ادامه میدم. خواستم هم ازتون قدردانی ویژه کنم و هم تبریک بگم بابت موفقیتهاتون که واقعا لایقش هستید.
  راستی استاد اگر قابل بدونید حل تمرین کنترل خواستید من در خدمتم 🙂 (البته کاش به فرمایش شما گوش کرده بودم و نمیرفتم کنترل 🙂 )
  با سپاس فراوان و آرزوی موفقیتهای بیشتر شما

  • سلام. ممنونم از ابراز لطفتون. مایه افتخارید. یک ایمیل براتون ارسال کردم محبت کنید بررسی کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سلام استاد. من خیلی علاقمندم که کلاس مدار و کنترل شما شرکت کنم ولی چون شاغلم فقط جمعه ها میتونم.
  کاش شما هم مثل بقیه موسسه ها چند تا کد باز میکردید که امثال ما هم بتونند استفاده کنند. بخصوص جمعه….
  ممنون

  • سلام.
   ۱- در مورد جمعه شاید کد جدید باز بشه (اگر زمانم اجازه بده…)
   ۲- دلیل اینکه اکثر موسسات برای هر درس چند کد باز میکنند غالبا این هست که دانشجویان بیشتری رو جذب کلاسهاشون بکنند ولی زمان تشکیل کلاس که بشه مثلا از ۴ کدی که ارایه کرده بودند اون کدی رو که ثبت نام بیشتری داشته برگزار میکنند و با این کار داوطلبین بقیه کدها رو هم بالاجبار بسمت همون کد هدایت میکنند!
   با توجه باینکه متاسفانه این اتفاق هر سال تکرار میشه توصیه میکنم بیشتر تحقیق کنید…

 9. سلام استاد
  برای تابستان جمعه ها کلاس نمیذارید؟

  • سلام. متاسفانه مشغله کاریم خیلی زیاد هست و تا الان نتونستم ولی اگر برنامه زمانیم جور بشه شاید جمعه ها هم یک کد باز کنیم بامید خدا (اگر برنامه قطعی بشه روی سایت اعلام میکنم)

 10. سلام استاد.
  من و یکی از دوستانم حدود دو هفته پیش ثبت نام کردیم ولی امروز که با موسسه تماس گرفتیم گفتن بدلیل پرداخت نکردن شهریه سیستم ما رو از لیست کلاسها حذف کرده. نمیشه شما معرفینامه بدید که دوباره با همون شهریه ثبت نام کنیم؟

  • سلام. متاسفانه چند نفر دیگه از دوستان هم مشکلی مشابه شما داشتند و صرفا به وارد کردن اطلاعاتشون در سایت دانشگاه بسند کرده بودند. توجه کنید که در سایت دانشگاه صراحتا تاکید شده که دوستان باید ثبت نامشون رو قطعی کنند….
   بهرحال شما محبت کنید اطلاعاتتون رو برای بنده ایمیل کنید تا خودم مستقیما مشکلتون رو با مسئول آموزش در میان بگذارم (با توجه باینکه تصمیم نهایی با واحد آموزش هست نمیتونم قول ۱۰۰% بدم ولی تلاشم رو میکنم)

  • خیلی خیلی ممنون که انقدر پیگیرید استاد همین الان اطلاعاتم رو ایمیل کردم. بازم شرمنده بابت بی دقتیمون

 11. سلام استاد. نمیشه برای بچه های مشهد هم کلاس بگذارید؟ اینجا خیلیها دلشون میخواد کلاس شما رو شرکت کنند…

  • سلام. ممنون از لطف شما. کم سعادتی بنده هست قطعا…
   بامید خدا امکاناتش فراهم بشه چشم

 12. سليمان نژاد

  سلام استاد. امیدوارم خوب و خوش باشید
  ۱- استاد من جزوه و voice کلاسهای مدار و کنترل تابستان سال ۹۰ پارسه شما رو تهیه کردم. راضی هستید ازشون استفاده کنم؟
  ۲- جزوه های امسالتون خیلی متفاوت با جزوه سال ۹۰ تون هست؟
  با تشکر

  • سلام
   ۱- اگر قبل از تهیه اجازه میگرفتید شاید اجازه میدادم ولی الان خیر…
   ۲- جزوات بنده تقریبا هر ترم متناسب با سطح دانشجویانم تغییر میکنه.

 13. سلام استاد عزیز
  شما بینظیر هستید. براتون بهترن آرزوها رو دارم

 14. سلام استاد من میخوام مدارتونو شرکت کنم .کنار درسم کار میکنم تا ۴یا۵تیر باید سرکار باشم پول کلاسم باید از حقوق این ماهم بدم از یطرفم نگرانم کلاستون پربشه .اگه امکانش هست راهنماییم کنین چیکارکنم .مرسی.

  • سلام.
   دقت بفرمایید که برای ثبت نام اولیه نیازی به پرداخت کامل شهریه نیست و ثبت نام اولیه با ۲۰% شهریه اولیه هم امکانپذیر هست. با این وجود اگر این تسهیلات هم کمکی نمیکنه، لطف کنید مجددا به بنده ایمیل بزنید تا موضوع رو با مدیر آموزش مطرح کنم. انشاءالله که حل میشه.

 15. سلام استاد خسته نباشید
  استاد این چند روزه خیلی ذهنم درگیر شده برای ثبت نام .
  کلاس الکترونیک رو میخوام ثبت نام کنم اما نمیدونم کلاس بعدی مغناطیس رو شرکت کنم یا کنترل رو.
  رشته ام مخابراته.
  کنترل رو پارسال دوره کردم اما مغناطیس رو خیر.
  هر دو درس رو تقریبا با نمره مشابهی قبول شدم.
  میخواستم بپرسم نظر شما چیه؟ کدوم درس رو برای کلاس انتخاب کنم؟

  • سلام.
   اگر هدفتون مخابرات هست، مغناطیس ضریب ۴ هست ولی کنترل ضریب ۳ و بنابراین اگر خطی فکر کنیم شاید سرمایه گذاری روی مغناطیس منطقی تر باشه ولی بنظر من ببینید کدام درس رو در زمان کمتری به سرانجام میرسونید و روی همان سرمایه گذاری کنید.

 16. سلام
  استاد تابستون برای ریاضی مهندسی استاد گلستانی کدی ارائه نمیشه؟

  • سلام. بله ولی زودتر از تیرماه آغاز میشه (با موسسه تماس بگیرید و اطلاعاتتون رو بدید تا زمان آغاز کلاس با شما تماس بگیرند)

 17. سلام استاد
  تابستان کلاس مدار ۵شنبه یا جمعه ندارید؟

  • سلام. فعلا فکر نکنم زمانم اجازه بده ولی اگر تغییری در برنامه هام ایجاد بشه از طریق سایت اطلاع میدم.
   ایمیلتون رو در قسمت خبرنامه پایین سایت وارد بفرمایید تا اخبار جدید سایت براتون ایمیل بشه.
   پیروز باشید

 18. سلام استاد من متاسفانه سعادت نداشتم شاگرد شما باشم ولی از طریق یکی از دوستام باهاتون اشنا شدم خبر دار شدم شما رتبه ۱ کنکور دکتری شدید
  کسب این رتبه اونم با وجود اینکه زمان مطالعه اتون کامل خالی نبوده و تدریس هم داشتید واقعا نبوغ میخواد خوش بحالتون واقعا
  مبارک باشه

  • سلام. ممنونم از شما خانم مهندس. انشاءالله هر چه خیر و نیکی هست برای همه جوونها…
   موفقیتی هم اگر برای من بود، قطعا فقط لطف خدا بوده
   پیروز باشید

 19. علیرضا سیف ابادی

  سلام استاد عزیزم .همین الان خبر قبولی شما رو متوجه شدم خیلی خیلی خوشحال شدم تبریک میگم ،ان شاءالله موفقیتهای بیشتر
  شاگرد شما
  علیرضا سیف

  • سلام. ممنون از محبت شما آقای مهندس. انشاءالله موفقیتهای بیشتر شما. الهی که خدا عاقبت همه جوونها رو ختم بخیر کنه من هم یکی از اونها…
   با آرزوی بهترینها

 20. تبریک استاااااد جان خیلیی زیاد 🙂 دیروز از بچه ها شنیدم رتبه یک دکترا شدید واقعا لایقش بودین امیدوارم همیشه بهترین باشید
  حالا استاد شیرینیش رو کی میدید!!؟

  • سلام. ممنون از محبت شما. قطعا لطف خدا بوده…
   شیرینی که اون همه ترم پیش دادیم دیگه خوب نیستا 🙂

 21. سلام استاد. من قصد داشتم کلاس استاد تقدسی رو ثبت نام کنم ولی بازه اول تخفیف رو از دست دادم. سوالم اینه که اگه معرفینامه ازشون بگیرم میتونم بازم از همون تخفیف استفاده کنم؟ ممنون

  • سلام. با توجه باینکه دوستان دیگر هم مشکلات مشابه شما داشتند، پله اول ثبت نام رو تا ۳۱ فروردین تمدید کردیم و بنابراین نیازی به معرفینامه نیست. یکبار دیگه به سایت امیرکبیر مراجعه کنید…

 22. سلام استاد
  ارادت
  استاد من کلاس تابستون مدار شما رو ثبت نام کردم حالامیخواستم ببینم کتابه مداتون رو بخرم یا نه ؟ یا خودتون ویرایش جدید رو سر کلاس میدید؟چون داره نمایشگاه شروع میشه یه دفعه که میرم اونم بگیرم؟ آیا ویرایش کتاب مدارتون و کنترلتون به نمایشگاه میرسه یا خیر؟! یا همون کتاب ویرایش قبلی رو بخرم؟ لطفا اطلاع رسانی کنید من خیلی دنباله کتابتون هستم چون میدونم بهترین کتابه….

  • سلام. کتابهای زبان، مدار و کنترل جدید تقریبا آماده چاپ شده ولی از اونجاییکه حق چاپ و نشر اونها متعلق به ناشر هست، تصمیم گرفتند که همه کتابها رو برای مهر ماه تجدید چاپ کنند. با این حال من تا پیش از نشر کتب جدید، تمام نکات و درسنامه های جدید و تستهای جدید رو در جزوات کلاسیمون ارایه میکنم.
   با احترام-تقوی

 23. با سلام. وقتتون بخیر
  استاد من در نظر دارم دو تا از کلاسای تابستون و شرکت کنم و از تخفیفاتش هم استفاده کنم ولی در مورد نتیجه کنکور سال قبل یه کم مردد هستم .
  میخواستم ببینم اگه الان ثبت نام کنم امکان انصراف تا پیش از شروع شدن کلاس ها (مثلا اردیبهشت ماه که کارنامه میاد)، همچین امکانی هست؟

  • سلام. تصمیم گیری در خصوص این موضوع با موسسه هست ولی تا جاییکه خاطرم هست سالهای گذشته حتی تا ۱۵ روز مانده به شروع کلاس هم امکان چنین کاری وجود داشت ولی برای اطمینان بیشتر خودتان هم با موسسه تماس بگیرید و جویا بشید.

 24. سلام استاد چرا فقط یک کد ارایه دادین؟ نمیشه یه کد هم پنجشنبه یا جمعه برای ما که از شهرستان میایم باز کنید؟

  • سلام. متاسفانه فرصتش رو ندارم برنامه کاریم خیلی فشرده هست و نمیتونم کد دیگه ای باز کنم

  • خب استاد اگر تا تابستون برنامتون خالی بشه ممکنه کد دیگه ای باز کنید؟

  • خیر تحت هیچ شرایطی نمیتونم کد دیگری باز کنم. واقعا زمان آزاد ندارم…