خانه >> كلاسهاي مالتي مديا >> كلاس مدار الكتريكي >> کلاس آنلاین مدار الکتریکی دو

کلاس آنلاین مدار الکتریکی دو

قسمت سوم کلاس مالتیمدیای کلاس آنلاین درس و تست مدار الکتریکی دو

قسمت سوم کلاس مالتیمدیای مدار، بصورت آنلاین در حال برگزاری است و ویدیوی هر جلسه بلافاصله پس از هر جلسه و با بالاترین کیفیت (کیفیتی بسیار بالاتر از آنچه در کلاس قابل مشاهده است) در اختیار دانشجویان عزیز قرار میگیرد. ضمناً برای دسترسی به ویدیوی جلسات، هیچ اجباری به حضور در کلاس نیست و افرادی که در کلاس ثبت‌نام کرده باشند، میتوانند در زمان دلخواه، نسخه آفلاین کلیه جلسات را از پنل کاربری خود دانلود کنند.

 

« کلاس آنلایندرس و تست مدار الکتریکی ۲، ویژه کنکور ارشد و دکترای برق »

شروع کلاسها  =  ۲۴  آذر  ۹۷

درس

استاد

سرفصلها

ساعات

مفید

زمان

برگزاری

ثبت‌نام

مدار دو

استاد تقوی

دانلود سرفصلها

۴۰ ساعت

(حداقل)

شنبه

چهارشنبه

۱۸:۳۰ تا ۲۱

ثبت‌نام اینترنتی

متداولترین سؤال دانشجویان عزیز:

۱- با توجه به اینکه این کلاس فقط به سرفصلهای درس مدار دو می‌پردازد، برای درس مدار یک چه راهکاری پیشنهاد می‌شود؟

پاسخ: با توجه به اینکه سرفصلهای درس مدار یک، بطور بسیار حرفه‌ای و کامل در کلاس مالتیمدیای مدار ارائه شده است، علاقمندان میتوانند درس مدار یک را با استفاده از آن مجموعه مطالعه کنند و مباحث درس مدار دو را نیز بطور همزمان و موازی با کلاس آنلاین بیاموزند.

۲- شهریه کلاسهای حضوری مشابه، بمراتب بیشتر است. آیا این بدین معناست که کلاسهای حضوری مزیت خاصی دارند؟

پاسخ: خیر. گرچه این کلاس از نظر محتوائی حتی جامعتر از کلاسهای حضوری است و برگزاری آن نیز مستلزم صرف زمان و انرژی بسیار بیشتری می‌باشد، با این حال، وجود احتمال بروز اختلال در ارتباط اینترنتی دانشجویان باعث شده تا شهریه این کلاس نسبت به کلاسهای حضوری کمتر باشد (البته لازم بذکر است که این مسئله با رعایت موارد توضیح داده شده در ادامه این متن، براحتی قابل حل است و  گذشته از آن، ویدیوی تمامی جلسات نیز با بالاترین کیفیت ضبط شده و بلافاصله بعد از هر جلسه در اختیار دانشجویان عزیز قرار خواهد گرفت).

* همواره نخستین و پررنگترین هدف ما از برپا کردن کلاسهای درس، صرفاً عشق به تعلیم و تربیت بوده و لذا همانند سالیان گذشته، بامیدخدا:

«کلاسهای این ترم را نیز با بالاترین کیفیت و درنهایت نظم و رأس موعد مقرر برگزار خواهیم کرد…»

محل برگزاری کلاس:

وبسایت SKYROOM (لینک دقیق کلاس متعاقباً به اطلاع دانشجویان کلاس خواهد رسید)

 راههای ارتباط با ما:

تلفن: ۲۲۹۴۵۲۲۹ (تماس در ساعات اداری)

آیدی پشتیبانی تلگرامی: @Hoseini_ECE (همه روزه ۸ صبح تا ۱۱ شب)

ایمیل پشتیبانی: info@mtaghavi.ir

ایمیل مستقیم استاد تقوی: mtaghavi@mtaghavi.ir

 

فیلم نمونه تدریس آنلاین:

ویدیوئی که در ادامه شاهد آن خواهید بود، قسمتهائی از جلسه اول کلاس آنلاین کنترل خطی استاد تقوی است. لازم بذکر است که این اولین تجربه برگزاری کلاس آنلاین توسط ماست و به حول و قوه خدا جلسات بعد با کیفیت بیشتری برگزار خواهند شد. جزوه مربوط به این جلسه نیز، از طریق این لینک قابل دانلود است. امیدواریم از مشاهده این ویدیو لذت ببرید.

 

تخفیفات ویژه این ترم:

بمنظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای دانشجویان عزیز، “خانه برق” تخفیفات متنوعی را برای دانشجویان عزیز در نظر گرفته که در ۵ گروه به شرح ذیل طبقه‌بندی می‌شوند:

۱- تخفیفات ثبت‌نام پلکانی: طبق جدول فوق، این تخفیفات شامل حال کلیه داوطلبان عزیز می‌گردد.

۲- تخفیفات مربوط به اعتبار هدیه: دانشجویانی که در گذشته خریدی از سایت انجام داده‌اند، می‌توانند از اعتبار هدیه‌ای که از آن خرید کسب کرده‌اند، بهره‌مند گردند (چنانچه با نحوه استفاده از اعتبار هدیه آشنا نیستید، به این لینک مراجعه کنید).

۳- تخفیفات دانشجویان کلاسهای حضوری سالیان قبل: داوطلبانی که در گذشته در یکی از کلاسهای حضوری بنده در مؤسسه پارسه یا تعاونی اساتید دانشگاه امیرکبیر و … شرکت کرده‌اند، می‌توانند پس از هماهنگی با واحد پشتیبانی سایت، مشمول حداکثر ۵۰% تخفیف ثبت‌نام شوند.

۴- تخفیفات عمومی تلگرامی: این تخفیفات از طریق کانال تلگرام @mtaghavi_ir (و گاهاً از طریق اسلایدر صفحه اول سایت) اطلاع‌رسانی می‌شوند و توسط عموم دانشجویان عزیز قابل استفاده هستند.

۵- تخفیفات ویژه سایر اساتید: دانشجویان عزیز می‌توانند با ارائه معرفینامه از طرف یکی از اساتید یا همکاران محترم، مشمول درصدی تخفیف شوند. لطفاً دقت شود که در این حالت حتماً باید معرفینامه توسط خود اساتید بزرگوار و مثلاً از طریق ایمیل شخصی ایشان، برای ما ارسال شده باشد (برای دانلود یک نمونه معرفینامه روی این لینک کلیک کنید).

 

ملزومات و مقررات شرکت در کلاس (لطفاً حتماً مطالعه کنید):

همانند هر کلاس دیگری، شرکت در کلاسهای آنلاین نیز تابع مقررات و ملزوماتی است که در ادامه به ذکر آنها خواهیم پرداخت:

۱- این کلاس صرفاً یک کلاس حل تست یا رفع اشکال نیست و تدریس مطالب از پایه‌ای‌ترین مباحث تا یشرفته‌ترین نکات، و با ذکر کلیه جزئیات و حل تستهای متنوع انجام خواهد شد.

۲- برگزارکنندگان این کلاس بهیچوجه و به هیچ شکل، از به اشتراک‌گذاری محتوای این کلاس رضایت ندارند و تنها افرادی مجاز به استفاده از محتوای کلاس (فیلمها، جزوات، انیمیشنهای آموزشی، کدهای MATLAB و …) هستند که رسماً در کلاس ثبت‌نام کرده باشند.

۳- گرچه بواسطه محدودیتها و اشکالات موجود در زیرساختهای اینترنتی، احتمال بروز اختلال یا از دست رفتن دقایقی از کلاسهای آنلاین وجود دارد (و علیرغم اینکه با استفاده از اینترنت مناسب، احتمال بروز چنین اختلالاتی به صفر میرسد)، با این حال این اطمینان به دانشجویان عزیز داده می‌شود که:

ویدیوی هر جلسه با بالاترین کیفیت ضبط میشود و بلافاصله پس از برگزاری جلسه، بهمراه جزوات مربوط به آن جلسه دراختیار دانشجویان عزیز قرار گیرد.

۴- جزوات کلاسی، بلافاصله پس از برگزاری هر جلسه، بصورت نیمه‌آماده، رنگی و قابل‌پرینت در اختیار دانشجویان عزیز قرار میگیرد تا ایشان بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن به جزوه هر مبحث دسترسی داشته باشند. ضمناً تمام تلاش و کوشش خود را بکار خواهیم بست تا جزوه با بهینه‌ترین و کمترین حجم ممکن به رشته تحریر درآید تا هم پرینت آن برای عزیزان راحتتر باشد و هم مرور و جمعبندی درس تسهیل شود.

۵- در کلاسهای آنلاین، حریم شخصی دانشجویان عزیز بطور تمام و کمال محفوظ بوده و دسترسی به دوربین، میکروفن و سایر تجهیزات کامپیوتر شخصی ایشان توسط هیچ فردی و تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نیست (این موضوع توسط گواهی SSL سایت SKYROOM تضمین شده است).

۶- همانند کلاسهای حضوری، در این کلاس نیز امکان پرسش و پاسخ بصورت متنی، صوتی و یا حتی تصویری وجود دارد.

۷- جهت استفاده از کلاسها بصورت آنلاین، توصیه‌ی اکید ما استفاده از اینترنت ADSL با حداقل سرعت ۵۱۲kbps بوده و استفاده از اینترنت‌های WiMAX و GPRS  (۲G، ۳G، ۴G و ….) را بدلیل ناپایداری ذاتی موجود در آنها توصیه نمی‌کنیم (جهت استفاده از سرویسهای ADSL شرکت مخابرات، می‌توانید با شماره تلفن ۲۰۲۰ تماس حاصل فرمائید). ضمناً لازم بذکر است که حجم دانلود هر جلسه‌ی دوساعته، تنها حدود ۳۰۰ مگابایت می‌باشد که حجم بسیار ناچیزی است.

۸- دانشجویان عزیز موظفند پیش از حضور در کلاس، حداقل یکبار این راهنما را به دقت مطالعه کنند تا درصورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در کامپیوتر خود، قادر به رفع آن باشند (البته برخی از جلسات، پشتیبان فنی نیز از ابتدا در کلاس حضور دارند و می‌توانند شما را راهنمائی کنند).

۹- استاد همواره رأس ساعت مقرر و حتی زودتر از دانشجویان در کلاس حاضر می‌شود و لذا از دانشجویان عزیز نیز انتظار می‌رود بدون تاخیر و با رعایت نظم در کلاس حاضر شوند.

۱۰- درصورت موافقت اکثریت دانشجویان، چنانچه جلسه‌ای مقارن با تعطیلات رسمی باشد، کلاس را برگزار خواهیم کرد.

۱۱- بمنظور افزایش راندمان آموزشی و سیستمی، کلاسها همواره و بدون استثناء بصورت ۲ یا ۳ ساعته برگزار می‌شوند و هرگز کلاسهای طولانی‌مدت برگزار نخواهیم کرد.

۱۲- امکان بازگرداندن شهریه‌ی پرداختی دانشجویان، تا پایان جلسه سوم وجود دارد و این کار بی‌قید و شرط انجام خواهد پذیرفت.

۱۳- تنها افرادی قادر به شرکت در کلاس بصورت آزمایشی هستند که رسماً در کلاس ثبت‌نام کرده باشند و وجه شهریه را بطور کامل پرداخت کرده باشند (طبق توضیحات بند قبل، درصورت عدم تمایل این افراد به شرکت در کلاس، این وجه بی‌قید و شرط عودت داده خواهد شد).

 

سوالات متداول:

۱- قیمت کلاسهای شما، از قیمت سایر مؤسسات پایین‌تر است. آیا این بمعنای بالاتر بودن کیفیت کلاسهای سایر مؤسسات است؟

پاسخ: خیر، از آنجاییکه سایر مؤسسات علاوه بر هزینه حق الزحمه اساتید، هزینه‌های سرباری نظیر هزینه‌های اجاره کلاس، هزینه‌های تبلیغات، مالیات و … را نیز از دانشجویان دریافت میکنند، طبیعتا هزینه کلاسهای این قبیل مؤسسات بمراتب بالاتر خواهد بود. در کلاسهای خانه برق کوشیده‌ایم تا با حذف این هزینه‌های زائد، تسهیلات بیشتری را برای استفاده دانشجویان عزیز از کلاسها فراهم کنیم.

 ۲- کلاسهای شما برای کدام دسته از دانشجویان پیشنهاد می‌شود؟

پاسخ: با توجه به اینکه کلیه سرفصلها از پایه‌ای‌ترین مطالب آموزشی تا پیشرفته‌ترین نکات تستی در کلاسها مطرح می‌شود، این کلاسها برای کلیه سطوح دانشجویان میتواند مفید باشد.

۳- آیا مرجع استاد برای تدریس در کلاسها، کتابهای خودشان است؟

پاسخ: خیر، گرچه دانشجویان برای انجام تکالیف و مرور نکات آموزشی مطرح شده در کلاسها می‌توانند از کتابهای تألیف‌شده توسط استاد استفاده کنند، ولی تدریس استاد در کلاس الزاماً از روی آن کتابها انجام نمی‌شود و علاوه بر نکات کتاب، جزوه مفصل دیگری نیز در کلاسها ارایه میگردد.

 ۴- آیا میتوانیم از سایر کتب کنکوری در کنار کلاسهای شما استفاده کنیم؟

پاسخ: گرچه معمولا این کار توصیه نمی‌شود، با این حال چنانچه تمرکز اولتان جزوه کلاسی باشد و بعد به سراغ سایر مراجع بروید، مشکلی ندارد.

 ۵- برخی مؤسسات دروس را در زمانهایی کمتر ارایه کرده‌اند. آیا در کلاسهای شما نکات اضافه‌تری مطرح می‌شود؟

پاسخ: بله، طبیعتا با توجه به بیشتر بودن زمان کلاسها نسبت به سایر مؤسسات، در این کلاسها زمان کافی برای بررسی کلیه سرفصلها و نکات ریز وجود دارد و تقریبا به ازای هر نکته‌ای که در کلاس مطرح می‌شود، الزاماً یک نمونه تست تالیفی یا کنکوری نیز حل میگردد.

۶- آیا امکان پرداخت هزینه کلاسها بصورت اقساطی وجود دارد؟

پاسخ: متأسفانه در حال حاضر خیر.

با آرزوی بهترینها؛

مصطفی تقوی کنی

۴ نظر

  1. سلام آقای دکتر. وقتتون بخیر. من برای کنکور دکترا میخواستم کلاس شما رو ثبت نام کنم. خواستم بدونم کلاس آنلاین تا قبل آزمون دکترا تمام میشه؟ با تشکر بسیار از شما

  2. سلام آقای دکتر. خسته نباشید. استاد من تابستان کلاس مدار یکی از موسسات رو رفتم ولی چون سرعت کلاس خیلی زیاد بود و من هم پایه ام ضعیف بود اصلا نتونستم از اون کلاس استفاده ای کنم. بنظرتون اگر کلاسهای مالتیمدیا و آنلاین شما رو تهیه کنم زمان کافی دارم که خودم رو برسونم؟ بخصوص چون فیلم هست بنظرم موثرتر باشند
    با تشکر از اینکه پاسخ سوالات رو میدهید

    • سلام. همونطور که خودتون هم اشاره کردید، مزیت فیلمهای آموزشی مالتیمدیا به این هست که میتونید زمانتون رو مدیریت کنید و بسیار بهینه پیش برید… بنابراین بنظرم اگر دانشجوی ساعی و پرتلاشی هستید ناامید نشید و دوباره شروع کنید. نه تنها زمانتون کم نیست بلکه بسیار زیاد هم هست و میتونید شکست رو به پیروزی تبدیل کنید (بنده منکر مزایای کلاسهای حضوری نمیشم و بیش از ۱۲ سال هم کلاسهام بصورت حضوری برگزار میشد ولی نکته ای که هست اینه که اگر کلاسهای ویدیویی بصورت حرفه ای و توسط اساتید کارکشته و خبره تهیه شده باشه، یقینا بسیار بسیار موثرتر از کلاسهای حضوری خواهد بود)
      موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *