کلاس بررسی سیستمهای قدرت ۱ (تحلیل سیستمهای انرژی ۱)

بررسی سیستمهای قدرت ۱ (تحلیل سیستمهای انرژی ۱)

درس بررسی سیستمهای قدرت ۱ یکی از دروس بسیار مهم و پایه‌ای برای رشتۀ مهندسی برق و بخصوص مهندسان قدرت میباشد. علاوه بر آن، از آنجائیکه این درس یکی از دروس مطرح شده در کنکورهای ارشد و دکترای برق نیز میباشد، لذا بدیهیست یادگیری و تسلّط بر آن، فاکتوری تعیین‌کننده و بسیار مهم برای موفقیت در این کنکورها نیز می‌باشد.

مشخصات پکیج مالتیمدیای آموزش بررسی سیستمهای قدرت ۱

نام درس

سرفصلها

مدت زمان منتشرشده تا امروز

خرید محصول

بررسی سیستمهای قدرت

(تحلیل سیستمهای انرژی)

دانلود سرفصلها

۴۱ ساعت

افزودن به سبد خرید

با نیم‌نگاهی به سؤالات آزمونهای ارشد و دکترای درس بررسی سیستمهای قدرت، به سرعت متوجه خواهید شد که اکثر این سؤالات بصورت مفهومی طراحی شده‌اند، به نحوی که اگر دانشجو تسلّط کافی بر مفاهیم نداشته باشد نمیتواند در این درس درصد قابل قبولی کسب نماید. با این مقدّمه، در این پکیج آموزشی، درس بررسی سیستمهای قدرت ۱ علاوه بر دیدگاه تستی به روش مفهومی نیز آموزش داده شده؛ به قسمی که در آن ابتدا تمامی مباحث از سطح صفر و بصورت کامل آموزش داده میشوند و سپس به نکات تستی نیز پرداخته میشود (بنابراین حتی عزیزانی که این درس را در دوران دانشگاه پاس نکرده‌اند و یا در این درس پایۀ ضعیفی دارند، میتوانند با دیدن این آموزشها به راحتی به درصد بالایی برسند).

در واقع ویژگی بارز این پکیج که آنرا را از سایر آموزشهای موجود متمایز میکند، آموزش کامل مفاهیم درس میباشد؛ آن هم به قسمی که پس از ارائۀ کامل مفاهیم، نکات تستی نیز بطور جامع آموزش داده میشوند. این روش باعث میشود که نه تنها بتوانید به بینشی عمیق نسبت به مفاهیم درس برسید، بلکه بتوانید در آزمونهای مختلف نیز درصد بسیار خوبی را کسب نمود.

در صورتی که مایل به تهیه این بستۀ آموزشی هستید لطفاً ابتدا به جدول زیر دقت نموده و پس از مطالعه قوانین و مقررات سایت، پروسه خرید را انجام دهید.

شماره فصل

نام فصل

وضعیت نشر

مدت زمان تقریبی

فصل اول

مفاهیم پایه و مدلسازی ژنراتور و ترانسفورماتور

منتشر شده

۸ ساعت

فصل دوم

پارامترهای خطوط انتقال

منتشر شده

۷ ساعت

فصل سوم

مدل سازی خطوط انتقال

منتشر شده

۱۲ ساعت

فصل چهارم

پخش بار و ماتریس شبکه

منتشر شده

۸ ساعت

فصل پنجم

سیستم توزیع انرژی الکتریکی

منتشر شده

۵ ساعت

پیوستها

حل تستهای ارشد و دکترای ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

منتشر شده

۳ ساعت

 

تذکر کلی در خصوص پکیجهای مالتیمدیا:

همانطور که در متن قوانین و مقررات استفاده از محصولات سایت نیز ذکر شده، دانشجویانی که هر یک از پکیجهای مالتیمدیا را تهیه کنند، حداقل تا ۲ سال مشمول استفاده رایگان از کلیه آپدیتهای احتمالی آن پکیج (از جمله حل تستهای کنکورهای آتی، حل تستهای اضافه، آموزشهای جدید و …) نیز خواهند بود.

 

سؤالات پرتکرار دانشجویان:

۱- با تسلّط کامل به محتوای آموزشی تدریس شده در این پکیج، امکان پاسخگویی به چند درصد از سؤالات این درس وجود دارد؟

پاسخ: با توجه به اینکه این بسته آموزشی سرفصلهایی بسیار بیشتر از سرفصلهای مطرح شده در کنکور ارشد و دکترا را پوشش میدهد، امکان پاسخگوئی به ۱۰۰% سؤالات مطرح شده در کنکور این درس توسط این بسته آموزشی وجود دارد.

۲- آیا این تضمین وجود دارد که با مطالعۀ پکیجهای مالتیمدیا، به درصدهای بالا دست یافت؟

پاسخ: با توجه به آموزش کامل تمامی مباحث و همچنین بررسی تست های متنوع آزمون دکتری و ارشد، در صورتی که دانشجوی عزیز پشتکار و تلاش کافی داشته باشد با دیدن این آموزش به راحتی درصد بسیار خوبی را کسب خواهد کرد

 ۴- استفاده از مجموعه‌های فوق به کدام دسته از دانشجویان پیشنهاد میشود؟

پاسخ: در این آموزش تمامی مباحث از پایه تا پیشرفته بیان شده است و تمامی مباحث آزمون ارشد و دکتری پوشش داده شده است لذا این آموزش برای تمامی دانشجویان چه عزیزانی که پایه ضعیفی در این درس دارند و چه دانشجویان قوی مناسب میباشد.

۵- چنانچه یکی از پکیجهای مالتیمدیا را خریداری کرده باشم میتوانم به جزوات نیمه‌آمادۀ قفلگذاری نشده آن پکیج نیز دسترسی داشته باشم؟

پاسخ: بله، جزوات نیمه‌آماده بصورت قفلگذاری‌نشده در پنل کاربری شما قرار گرفته و میتوانید براحتی آنها را دانلود فرمائید.

۶- چنانچه یکی از پکیجهای مالتیمدیا را خریداری کرده باشم چطور میتوانم از آپدیتهای آن پکیج استفاده کنم؟

پاسخ: کلیۀ آپدیتها به محض انتشار، بطور رایگان در پنل کاربری شما قرار میگیرند.

۷- آیا در کنار کلاسهای مالتیمدیای شما نیاز به استفاده از کلاسهای حضوری یا آنلاین نیز وجود دارد ؟

 پاسخ: خیر بهیچوجه. با توجه به اینکه کلاسهای مالتیمدیا کلیۀ مباحث کنکورهای دکترا و کارشناسی ارشد را پوشش میدهد، نه تنها جامعتر از کلاسهای حضوری هستند، بلکه بلحاظ کیفیت و هزینه نیز بمراتب بهینه‌تر هستند. جهت مقایسه دقیقتر ویژگیهای کلاسهای مالتیمدیا و کلاسهای حضوری، میتوانید به این لینک مراجعه کنید.

۸- چرا کیفیت کلاسهای مالتیمدیا بمراتب بالاتر از کیفیت کلاسهای حضوری است؟

پاسخ: گرچه پاسخ دقیق به این پرسش در این لینک داده شده، اما بطور خلاصه میتوان گفت که اولا سایر کلاسها دارای دو سال پشتیبانی رایگان نیستند؛ و ثانیا اینکه برخلاف کلاسهای حضوری، آنلاین و ویدیویی که حداقل ۴۰ درصد از زمان آنها غیرمفید است، در این کلاس زمانهای سکوت به حداقل رسیده‌اند و ویدیوها با کیفیت استودیویی ضبط شده‌اند.

۱۱- آیا محصولات شما بصورت DVD هم به آدرس پستی دانشجویان پست میشود؟

پاسخ: خیر، همانطور که در متن قوانین و مقررات سایت نیز ذکر شده، بمنظور کاهش هزینه‌های سربار پست، محصولات بصورت فیزیکی ارسال نمیشوند ولی امکان دانلود محصولات خریداری شده در ۷روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز وجود دارد.

۱۲- آیا امکان استفاده از کلاسهای شما بر روی سیستمهای مبتنی بر اندروید یا iOS نیز وجود دارد؟

پاسخ: خیر، کلیۀ محصولات ارائه شده در این وبسایت، صرفا بر روی سیستمهای مبتنی ویندوز (کلیه نسخه‌های ویندوز و حتی تبلتهای ویندوزی) قابل استفاده هستند.

 ۱۴- آیا میتوانیم از سایر کتب کنکوری نیز در کنار کلاسهای شما استفاده کنیم؟

پاسخ: گرچه برای تهیه این آموزش، از بسیاری از کتب (بخصوص کتب مرجع) استفاده شده و لذا نیازی به مطالعۀ سایر کتب و مراجع نمیباشد، با این حال چنانچه تمرکز اول شما جزوۀ کلاسی باشد و پس از آن به سراغ سایر مراجع بروید، مشکلی ایجاد نخواهد شد (البته عموماً این کار توصیه نمیشود و ضرورتی هم ندارد).

 

راههای ارتباط با استاد:

پشتیبانی علمی:

ایمیل: h.pirjamadi1371@gmail.com

کانال تلگرام: @powersystem_electric

۲- پشتیبانی فنی: جهت دریافت پشتیبانی به این لینک مراجعه کنید.

۱۰ نظر

 1. سید مجتبی حسینی

  سلام استاد
  لطفا حتی شده ماشین الکتریکی رو بصورت فصل به فصل هم ضبط کنید و در سایت قرار دهید . چون دیگه تا کنکور ۱۴۰۱ زیاد وقتی نمونده.
  ممنون از لطف شما

  • سلام و عرض ادب. ممنون از فیدبک شما.
   پیوسته درصدد این کار بودیم و با چند نفر از اساتید بنام این حوزه هم صحبت شده بود ولی با توجه به دشواریهای بسیار زیاد موجود در روش ضبط کردن به روش مالتیمدیا، هیچ عزیزی ضبط این درس رو قبول نکردند. البته جدیدا با استاد دیگری صحبت شده و ممکنه بزودی ضبط این درس هم به همان صورت فصل به فصل آغاز بشه.
   با آرزوی بهترینها

  • سید مجتبی حسینی

   سلام مجدد
   ممنون از لطف و پیگیری شما

 2. با سلام خسته نباشید من با استاد پیرجمادی از قبل یه آشنایی داشتم و این بسته رو تهیه کردم. از استاد خواهش میکنم درس ماشین ۱ و۲ رو برای کنکور ۱۴۰۱ ضبط کنند و یک تشکر ویژه از دکتر تقوی عزیز بکنم که این مجموعه(خانه برق) انقدر محتوای با کیفیت میسازه

  • سلام و عرض ادب. امیدوارم لایق محبت شما دوستان عزیز باشیم. پیروز باشید انشاءالله

  • حمیدرضا پیرجمادی

   سلام آقای احمدرضا عزیز. خیلی ممنون بابت نظرتون. انشالله سعی میکنیم که برای کنکور ۱۴۰۱ درس ماشین های الکتریکی ۱و۲ آماده بشه.

 3. سلام استاد من تازه و خیلی اتفاقی با کلاس شما آشنا شدم و واقعا سبک تدریس تون رو دوست داشتم هم مختصر و مفیده و هم جذاب و راحت گفتین امیدوارم بتونم زودتر تهیه ش کنم و ببینیمش

  • حمیدرضا پیرجمادی

   با سلام و احترام خدمت اقا بهرام عزیز
   خدارو شکر که از نحوه آموزش راضی هستین. نظرات شما واقعا باعث دلگرمی بنده هستش. امیدوارم که آموزش براتون مفید باشه و کمک کنه یک رتبه خوب در آزمون بدست بیارید. با آرزوی موفقیت

 4. با سلام و احترام من دوره رو به تازگی تهیه کردم واقعا از استاد پیرجمادی تشکر میکنم که اینقدر روان و مفهومی تدریس کردن درسو بنده چون از گرایش دیگه اومدم قدرت بررسی سطحم صفره ولی ایشون بسیار ساده با اثبات های عالی درس رو مفهومی کار کردن انشالله درس ماشین هم برسه به کنکور ۹۹ با سپاس فراوان از تیم خانه برق و استاد تقوی بزرگوار که همیشه درجه یک بودین یا علی

  • سلام اقای مهندس تشکری
   خیلی ممنون بابت نظرتون. خیلی خوشجالم که آموزش مفید بوده براتون . تمام سعی بنده این هستش که فصل های بعدی از نظر کیفیت بالاتر هم بشه . با آرزوی موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Hide picture