کلاس ماشینهای الکتریکی یک

ماشینهای الکتریکی ۱

 

 

مشخصات پکیج مالتیمدیای آموزش ماشینهای الکتریکی یک

نام درس

سرفصلها

مدت زمان منتشرشده تا امروز

خرید محصول

ماشینهای الکتریکی ۱

دانلود سرفصلها

۱۷ ساعت (از ۳۰ ساعت)

افزودن به سبد خرید

درس ماشینهای الکتریکی ۱ یکی از دروس بسیار شیرین و جذاب رشتۀ مهندسی برق میباشد که اکثر گرایشهای مهندسی برق، این درس را در مقطع لیسانس خود پاس میکنند و از آنجائیکه این درس یکی از دروس آزمون ارشد و همچنین آزمون دکترای برق میباشد، آموزش مفهومی و اصولی این درس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در این پکیج در ابتدا بصورت کاملا مفهومی و با بیانی ساده و شیوا، شروع به یادگیری مفاهیم خواهیم کرد و سپس با آموزش روشهای تستی، به حل تستهای ارشد و دکترای درس ماشینهای الکتریکی ۱ خواهیم پرداخت. لازم بذکر است که این پکیج برای تمامی دانشجویان عزیز با هر سطحی مناسب است و حتی عزیزانی که درس ماشینهای الکتریکی یک را پاس نکرده‌اند نیز میتوانند از آموزشهای موجود در این مجموعه نهایت استفاده را ببرند.

بارزترین ویژگی این پکیج که آنرا را از سایر آموزشهای موجود متمایز میکند، آموزش کامل و بسیار باکیفیت مفاهیم میباشد؛ آن هم بقسمی که در کنار این آموزش، نکات تستی نیز بطور جامع و بسیار دقیق تدریس میشوند. این رویکرد، نه تنها موجب میشود که دانشجویان عزیز بتوانند به بینش عمیقی نسبت به مفاهیم برسند، بلکه این توانمندی را نیز در آنها پرورش میدهد که بتوانند در آزمونهای مختلف درصد بسیار خوبی را نیز کسب نمایند.

در صورتی که مایل به تهیه این بستۀ آموزشی هستید لطفاً ابتدا به جدول زیر دقت نموده و پس از مطالعه قوانین و مقررات سایت، پروسه خرید را انجام دهید.

شماره فصل

نام فصل

وضعیت نشر

مدت زمان تقریبی

فصل اول

مبانی مدارهای مغناطیسی

منتشر شده

۸ ساعت

فصل دوم

اصول تبدیل انرژی  الکترومکانیکی

منتشر شده

۷ ساعت

فصل سوم

ماشینهای الکتریکی DC

در حال ضبط

۱۵ ساعت

توجه! گرچه در حال حاضر فصل ۳ از این پکیج آموزشی منتشر نشده، ولی مجدّانه در تلاشیم تا در صورت امکان، آن فصل را نیز تا پیش از کنکور ۱۴۰۱، در اختیار دانشجویان عزیزی که محصول را خریداری کرده‌اند قرار دهیم. بدیهیست دانشجویانی که پکیج فوق را پیش از تکمیل شدن آن خریداری می‌کنند، ویدیوهای جدید را بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینۀ مازاد دریافت خواهند نمود.

         

تذکر کلی در خصوص پکیجهای مالتیمدیا:

همانطور که در متن قوانین و مقررات استفاده از محصولات سایت نیز ذکر شده، دانشجویانی که هر یک از پکیجهای مالتیمدیا را تهیه کنند، حداقل تا ۲ سال مشمول استفاده رایگان از کلیه آپدیتهای احتمالی آن پکیج (از جمله حل تستهای کنکورهای آتی، حل تستهای اضافه، آموزشهای جدید و …) نیز خواهند بود.

 

سؤالات پرتکرار دانشجویان:

۱- با تسلّط کامل به محتوای آموزشی تدریس شده در این پکیج، امکان پاسخگویی به چند درصد از سؤالات این درس وجود دارد؟

پاسخ: با توجه به اینکه این بسته آموزشی سرفصلهایی بسیار بیشتر از سرفصلهای مطرح شده در کنکور ارشد و دکترا را پوشش میدهد، امکان پاسخگوئی به ۱۰۰% سؤالات مطرح شده در کنکور این درس توسط این بسته آموزشی وجود دارد.

۲- آیا این تضمین وجود دارد که با مطالعۀ پکیجهای مالتیمدیا، به درصدهای بالا دست یافت؟

پاسخ: با توجه به آموزش کامل تمامی مباحث و همچنین بررسی تستهای متنوع آزمون دکتری و ارشد، در صورتی که دانشجوی عزیز پشتکار و تلاش کافی داشته باشد با دیدن این آموزش به راحتی درصد بسیار خوبی را کسب خواهد کرد

 ۴- استفاده از مجموعه‌های فوق به کدام دسته از دانشجویان پیشنهاد میشود؟

پاسخ: در این آموزش تمامی مباحث از پایه تا پیشرفته بیان شده است و تمامی مباحث آزمون ارشد و دکتری پوشش داده شده است لذا این آموزش برای تمامی دانشجویان چه عزیزانی که پایه ضعیفی در این درس دارند و چه دانشجویان قوی مناسب میباشد.

۵- چنانچه یکی از پکیجهای مالتیمدیا را خریداری کرده باشم میتوانم به جزوات نیمه‌آمادۀ قفلگذاری نشده آن پکیج نیز دسترسی داشته باشم؟

پاسخ: بله، جزوات نیمه‌آماده بصورت قفلگذاری‌نشده در پنل کاربری شما قرار گرفته و میتوانید براحتی آنها را دانلود فرمائید.

۶- چنانچه یکی از پکیجهای مالتیمدیا را خریداری کرده باشم چطور میتوانم از آپدیتهای آن پکیج استفاده کنم؟

پاسخ: کلیۀ آپدیتها به محض انتشار، بطور رایگان در پنل کاربری شما قرار میگیرند.

۷- آیا در کنار کلاسهای مالتیمدیای شما نیاز به استفاده از کلاسهای حضوری یا آنلاین نیز وجود دارد ؟

 پاسخ: خیر بهیچوجه. با توجه به اینکه کلاسهای مالتیمدیا کلیۀ مباحث کنکورهای دکترا و کارشناسی ارشد را پوشش میدهد، نه تنها جامعتر از کلاسهای حضوری هستند، بلکه بلحاظ کیفیت و هزینه نیز بمراتب بهینه‌تر هستند. جهت مقایسه دقیقتر ویژگیهای کلاسهای مالتیمدیا و کلاسهای حضوری، میتوانید به این لینک مراجعه کنید.

۸- چرا کیفیت کلاسهای مالتیمدیا بمراتب بالاتر از کیفیت کلاسهای حضوری است؟

پاسخ: گرچه پاسخ دقیق به این پرسش در این لینک داده شده، اما بطور خلاصه میتوان گفت که اولا سایر کلاسها دارای دو سال پشتیبانی رایگان نیستند؛ و ثانیا اینکه برخلاف کلاسهای حضوری، آنلاین و ویدیویی که حداقل ۴۰ درصد از زمان آنها غیرمفید است، در این کلاس زمانهای سکوت به حداقل رسیده‌اند و ویدیوها با کیفیت استودیویی ضبط شده‌اند.

۱۱- آیا محصولات شما بصورت DVD هم به آدرس پستی دانشجویان پست میشود؟

پاسخ: خیر، همانطور که در متن قوانین و مقررات سایت نیز ذکر شده، بمنظور کاهش هزینه‌های سربار پست، محصولات بصورت فیزیکی ارسال نمیشوند ولی امکان دانلود محصولات خریداری شده در ۷روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز وجود دارد.

۱۲- آیا امکان استفاده از کلاسهای شما بر روی سیستمهای مبتنی بر اندروید یا iOS نیز وجود دارد؟

پاسخ: خیر، کلیۀ محصولات ارائه شده در این وبسایت، صرفا بر روی سیستمهای مبتنی ویندوز (کلیه نسخه‌های ویندوز و حتی تبلتهای ویندوزی) قابل استفاده هستند.

 ۱۴- آیا میتوانیم از سایر کتب کنکوری نیز در کنار کلاسهای شما استفاده کنیم؟

پاسخ: گرچه برای تهیه این آموزش، از بسیاری از کتب (بخصوص کتب مرجع) استفاده شده و لذا نیازی به مطالعۀ سایر کتب و مراجع نمیباشد، با این حال چنانچه تمرکز اول شما جزوۀ کلاسی باشد و پس از آن به سراغ سایر مراجع بروید، مشکلی ایجاد نخواهد شد (البته عموماً این کار توصیه نمیشود و ضرورتی هم ندارد).

 

راههای ارتباط با استاد:

پشتیبانی علمی:

ایمیل: h.pirjamadi1371@gmail.com

کانال تلگرام: @powersystem_electric

۲- پشتیبانی فنی: جهت دریافت پشتیبانی به این لینک مراجعه کنید.

۵ دیدگاه

 1. باربد صوفیان

  این پکیج رو برای کنکور ۱۴۰۱ تهیه کردم و با اینک از سطح علمی نسبتا خوبی برخوردار بودم بعد از تماشای ویدیو ها کلی نکته ی جدید و دست نیافتنی یاد گرفتم از کنکوری های عزیز خواستارم برای خرید پکیج های ماشین و بررسی سیستم استاد پیرجمادی دریغ نکنند.❤

 2. محسن فرهادیان

  ببخشید فصل اول ماشین را خریداری کنم نحوه دریافت بقیه فصول چگونه هست

  • بقیه فصول هم پس از انتشار بطور رایگان در پنل کاربریتان قرار میگیرد (البته این موضوع در مورد کلیۀ محصولات سایت خانۀ برق برقرار است).

 3. محسن فرهادیان

  قیمت درس ماشین الکتریکی ۸۰هزارتومان است یا فقط فصل اول فقط

  • این قیمت، تا اطلاع ثانوی قیمت کلیۀ فصلهاست و بعبارت دیگر دوستانی که در شرایط فعلی (که هنوز سایر فصلهای درس ماشین الکتریکی ضبط نشده) این محصول رو تهیه میکنند، با همین پرداختی به سایر فصولی که در آینده منتشر شود هم دسترسی خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture