انتشار چاپ پنجم کتاب مدار یک (ویرایش سوم)

به اطلاع دانشجویان و داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد میرساند که به حول و قوه الهی، انتشارِ چاپ پنجم کتاب روشهای سریع تحلیل مدارهای الکتریکی یک از روز (شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴) توسط انتشارات آزاده (راهیان ارشد) در کل کشور آغاز شده و به امید خدا تا اواخر همین هفته به پایان خواهد رسید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تغییرات و محتویات کتاب به اینجا مراجعه کنید.

برای خرید اینترنتی کتاب به اینجا مراجعه کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما

با احترام، مصطفی تقوی کنی

۱۰ دیدگاه

 1. سلام استاد گرامی.میخواستم بپرسم که چرا در سوال ۱۹ تست های کنکور در سال ۷۷ صفحه ۲۲۶، چرا دیود روشن هست؟ آخه در الکترونیک این دیود ها رو قطع میگرفتیم چون خلاف جهت منبع بودن و ولتاژ دوسر آنها منفی.ممنون

  • سلام. فرض اولیه روشن و خاموش بودن دیود کاملا اختیاری هست و قانون که یاد گرفتید لزوما کلیت نداره

 2. سلام استاد.خسته نباشید.میخواستم بدونم که مدارات لتیس و… و ژیراتور ها که در چاپ های قبلی بودند،در چاپ جدید هستند؟میشه صفحه اش رو بگید؟ راستی حل تشریحی سوالات ۹۴ در کجای کتاب قرار دارد؟ ممنون از زحماتتون

 3. سلام استاد اگه درسنامه مدرسانو قبل کتابتون نخونم پس چی بخونم؟استاد تورو خدا جواب بدین

  • سلام. اگر پایه شما بسیار ضعیف هست که هیچ کتابی در کوتاه مدت پاسخگو نیست و بهتر هست در یک کلاس خوب شرکت کنید اگر هم پایه متوسط یا بالاتر دارید میتونید مستقیما از کتاب بنده شروع کنید.

 4. استاد من تازه چاپ چهارمو تهیه کردم برای مدار ۱ آیا نیازه که چاپ پنجمو رو تهیه کنم؟

  • سلام. فقط در صورتیکه حلهای ۹۳ و ۹۴ برای شما خیلی مهم هست و برای حل آنها عجله دارید (اگر هم از دانشجویان کلاسهای بنده بودید یا هستید، حضورا تشریف بیارید تا حلها رو جداگانه بدستتان برسانم)

 5. سلام استاد. تبریک ویژه بابت کتابها. فکر میکردم تا مرداد باید منتظر بمونم خیلی یکدفعه ای چاپ شد… 🙂

Hide picture