کتاب بانک سوالات مهندسی برق ۸۸-۹۲

کتاب بانک سوالات مهندسی برق (۸۸-۹۲)

آمار و ارقام گویای این مهم است که هر ساله درصد قابل توجهی از تستهای کنکور، مشابه با تستهای سالیان نزدیک به آن کنکور طراحی می‌شوند. با این وجود از آنجاییکه محدودیتهای موجود در صنعت چاپ و نشر ، مانع از بروزرسانی سریعِ “کتب مجموعه تستهای طبقه‌بندی بندی شده کنکور” می‌گردد، داوطلبان کنکور با مشکلات زیادی در خصوص دستیابی به حلهای معتبر کنکورهای جدید مواجه  می‌شوند.

از سوی دیگر، تجربه نشان داده که پس از استفاده از مجموعه تستهای طبقه‌بندی شده موضوعی، ضرورت دارد که داوطلبان از “مجموعه تستهای بدون طبقه‌بندی” نیز بمنظور تثبیت و تسلط بر آموخته‌های خود جهت افزایش سرعت پاسخگویی به سوالات استفاده کنند. این مجموعه نیز که با هدف پاسخ به این مهم به رشته تحریر درآمده، اهداف و رویکردهای زیر را به سبکی سختگیرانه تعقیب می‌کند.

نگارش این کتاب توسط اساتید و رتبه‌های برتر کنکور برق ایران، و بازخوانی چندباره محتوای کتاب توسط رتبه‌های برتر، میتواند مهر تاییدی بر غنا و قابلیت اعتماد بالای علمی این کتاب باشد. اسامی هیئت مولفین این اثر به ترتیب درج دروس مختلف در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد برق به شرح ذیل می‌باشد (هر استاد مسئولیت درستی پاسخهای سوالات مربوط به دروس خود را به عهده دارد):

زبان عمومی و تخصصی برق

مصطفی تقوی کنی

ریاضیات

حسن جلیلی

مدارهای الکتریکی ۱ و ۲

مصطفی تقوی کنی

سیستمهای کنترل خطی

مصطفی تقوی کنی

تجزیه و تحلیل سیستمها

مهدی کریمی مهر

بررسی سیستمهای قدرت

وحید سبزپوش

مدارمنطقی و ریزپردازنده‌ها

سعید تقی پور انوری

الکترونیک ۱ و ۲

میثم عبداللهی

ماشینهای الکتریکی ۱ و ۲

محمدرضا مدی پور

امیر عاملی

الکترومغناطیس

مهدی مظهری

مقدمه‌ای بر مهندسی پزشکی

علیرضا کشاورز

دانلود مقدمه کتاب

دانلود فهرست کتاب

برخی از ویژگیهای منحصر بفرد این اثر: 

۱– پاسخگویی به ” کلیه دروس ” مطرح شده در کنکورهای کارشناسی ارشد برق (از ویژگیهای منحصر بفرد این کتاب، پاسخگویی به سوالات دروسی نظیر: “بررسی سیستمهای قدرت”، “مقدمه‌ای بر مهندسی پزشکی”، و “مدارمنطقی و ریزپردازنده‌ها” می‌باشد که در سایر کتب مشابه مورد تحلیل و بررسی قرار نگرفته است.)

۲- مطرح شدن صورت کلیه سوالات بدون هیچگونه تغییر یا ویرایش و دقیقا منطبق بر دفاتر کنکور

۳- ارایه روشهای متنوع حل تستی و تشریحی برای سوالات پرتکرار یا دارای اهمیت ویژه

۴- مرور مداوم نکات تستی مهم و پرتکرار

عزیزانی که علاقمند به تهیه این کتاب هستند، میتوانند بصورت الکترونیکی، و یا از طریق کتابفروشیهای معتبر شهر خود، اقدام نمایند.

به امید پیروزی و سربلندی شما

با احترام، مصطفی تقوی کنی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture