قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید از سایت

داوطلب گرامی خواهشمند است پیش از خرید، مطالب مندرج در این تعهدنامه را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید فرمایید. ثبت سفارش برای خرید هر یک از محصولات سایت به منزله پذیرفتن کامل کلیه این قوانین از جانب ما و شما بوده، و هر دو طرف قانوناً و شرعاً، ملزم و مکلّف به اجرای بدون قید و شرط کلیه بندهای آن می‌باشیم.

تعریف دانشجو یا کاربر

در متن ذیل، دانشجو یا کاربر به شخصی اطلاق می‌شود که در سایت ثبت‌نام نموده و اقدام به ثبت سفارش برای خرید یک یا چند محصول از سایت نماید.

قوانین و تعهدات عمومی

۱-     کلیه اصول و رویه‏‌های این سایت منطبق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و متعاقباً کاربران محترم سایت نیز ملزم به رعایت این قوانین می‌باشند.

۲-     چنانچه در آینده تغییراتی در قوانین، رویه‏‌ها و خدمات سایت ایجاد گردد، آن تغییرات احتمالی در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می‌شود و طبیعتاً خریدهای آتی کاربران نیز به منزله پذیرش قوانین مربوط به آن زمان خواهد بود.

نکات مهم در خصوص استفاده از محصولات

۱-     کلیه محصولات ارائه شده در این وبسایت، منحصراً بر روی یک کامپیوتر (کامپیوتری که نخستین بار بر روی آن فعال شوند) قابل اجرا هستند و تغییرات اساسی در سخت‌افزار این کامپیوتر ممکن است باعث از کار افتادن محصول شود. توصیه می‌شود چنانچه قصد بروزرسانی کامپیوتر خود را دارید، جهت پیشگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی، ابتدا با واحد پشتیبانی سایت مشورت فرمائید.

۲-     گرچه در کلاسهای حضوری امکان ارزیابی کیفیت محتوای آموزشی کلاس پیش از پرداخت شهریه وجود ندارد، کاربران این وبسایت می‌توانند پیش از پرداخت هرگونه وجه، با دانلود نسخه نمایشی هر یک از محصولات، ابتدا آن محصول را ارزیابی کرده و سپس اقدام به خرید نمایند.

۳-     گرچه استفاده از کلاسهای حضوری محدود به یک ترم می‌شود، بهره‌مندی از محصولات ارائه شده در این وبسایت محدود به یک ترم نشده و دانشجویان می‌توانند تا ۲ سال (معادل ۷۳۰ روز) پس از فعالسازی اولیه محصول نیز، از محصولات خریداری شده، آپدیتهای احتمالی، و خدمات پشتیبانی آنها بطور کاملاً رایگان بهره‌مند گردند. پس از گذشت این ۲ سال نیز، چنانچه دانشجو تمایل به تمدید هر یک از محصولات خود داشته باشد، می‌تواند با حداکثر ۴۰ درصد تخفیف، امکان استفاده از آنها را تمدید نماید.

۴-     همانطور که در کلاسهای حضوری نیز ممکن است نیاز به برگزاری جلسات جبرانی یا فوق‌العاده باشد، چنانچه بسته آموزشی نیز نیاز به بروزرسانی داشته باشد (مثلا بدلیل تغییر در سرفصلهای مصوب وزارت علوم، ارائه تستهای بیشتر و …)، استاد مربوطه ملزم و مکلّف به بروزرسانی رایگان محتوای بسته آموزشی در کوتاهترین زمان ممکن بوده و دانشجویان نیز ملزم به دانلود رایگان بسته آموزشی جدید خواهند بود.

۵-     محصولات ارائه شده در این وبسایت، بجز سیستمهای مبتنی برiOSو اندروید بر روی کلیه سیستمهای مبتنی بر ویندوز (حتی تبلتهای ویندوزی) قابل استفاده هستند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

۱-     امکان ثبت سفارش، در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز موجود است.

۲-     امکان ارسال محصولات موجود در فروشگاه بصورت فیزیکی (بر روی CD یا DVD  یا فلش و …) وجود ندارد و دانشجویان عزیز برای استفاده از محصولات خریداری شده، ملزم به دانلود بسته آموزشی هستند.

۳-     همزمان با ثبت یک سفارش در وبسایت، یک نسخه از فاکتور مربوط به آن سفارش نیز به آدرس ایمیل کاربر ارسال می‌شود.

۴-     بلافاصله پس از پرداخت وجه محصول، یک ایمیل حاوی رسید پرداخت و لینک دانلود محصول به کاربر ارسال میگردد تا در زمان دلخواه، محصول خود را دانلود کند.

۵-     نظر باینکه محصول خریداری شده قانوناً باید به خریدار حقیقی محصول تحویل گردد و گذشته از آن، امکان صدور مجدد فاکتور و تغییر مشخصات خریدار نیز پس از اتمام عملیات ثبت سفارش وجود ندارد، کاربران عزیز باید نهایت دقت را در زمان درج اطلاعات شخصی خود در فرم سفارش‌گذاری بکار گیرند و اطلاعات شخصی خود را بطور کاملاً صحیح و دقیق ثبت کنند. مسئولیت کلیه عواقب ناشی از درج اطلاعات متناقض یا نادرست بطور کامل با شخص خریدار است.

۶-     گرچه در کلاسهای حضوری امکان مرجوع نمودن هزینه ثبت‌نام تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، امکان مسترد نمودن وجه واریزی مربوط به محصولات خریداری شده از این وبسایت در شرایط بسیار خاص (به تشخیص مدیر سایت) و پس از احراز هویت دانشجو امکانپذیر است.

سیاستهای حفظ حریم شخصی

۱-     کلیه پرسنل این وبسایت، به اطلاعات خصوصی اشخاصى که به هر شکل از خدمات سایت استفاده کرده‌اند یا می‏‌کنند، احترام گذاشته و نهایت حفاظت را از آنها بعمل می‌آورند و متعهد میشوند در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده کاربران محترم از خدمات را توسعه دهند.

۲-     کلیه محصولات آموزشی موجود در این وبسایت صرفاً برای استفاده شخصی دانشجویان ارائه شده و خالقان آثار، اخلاقاً و شرعاً راضی به استفاده مدرسین کنکور یا مؤلفین کتب کنکوری از این آثار نیستند.

۳-     کلیه محصولات موجود در این وبسایت، شامل: بسته‌های آموزشی، فایلها، اطلاعات، لوگوها، تصاویر و … بطور کامل متعلق به آقای مصطفی تقوی کنی بوده و هیچ شخص حقیقی یا حقوقی، بدون اجازه کتبی ایشان مجاز به کپی، توزیع، بازنشر، نمایش، ارسال و انتقال آنها به هیچ شکل نمی‌باشد.

۴-     حق اعلام نام و مشخصات کاربران پذیرفته‌شده در آزمونهای ورودی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی برای این وبسایت محفوظ است.

کانالهای ارتباطی الکترونیکی

۱-     جهت اطلاع‌رسانی در خصوص رویدادهای مربوط به محصولات فروشگاه (مانند: خدمات، بروزرسانیهای احتمالی، تخفیفات، سرویس‌های ویژه و…)، واحد پشتیبانی سایت موظف است حداقل از طریق یکی از ابزارهای اطلاع‌رسانی؛ و حتی‌الامکان از طریق کلیه ابزارهای اطلاع‌رسانی، مشتریانش را در کوتاهترین زمان ممکن در جریان آن رویدادها قرار دهد.

۲-     تنها مراجع و ابزارهای رسمی اطلاع‌رسانی و تعامل این وبسایت با کاربرانش، تارنمای شخصی مصطفی تقوی کنی و کانال تلگرام سایت و کانال خبرخوان سایت و ایمیل یا خبرنامه سایت می‌باشد و با هیچ روش دیگری با کاربران تماس گرفته نخواهد شد. لذا ارسال هرگونه پیامک، ایمیل و … با برند این وبسایت، تخلف و سوءاستفاده محسوب شده و از کاربران گرامی درخواست می‌شود تا در صورت برخورد احتمالی با چنین مواردی، سریعاً مورد را جهت پیگیرد قانونی به آدرس Info@mtaghavi.ir گزارش نمایند.

سیاست قیمت گذاری:

۱-     سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه سایت، مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف‌کنندگان بوده و بطور کلی با توجه به قیمت تمام شده تولید محصولات می‌باشد.

۲-     پرداخت مالیات یا عوارض فروش تا اطلاع ثانوی به عهده مشتریان عزیز نبوده و ارزش نهایی محصول سفارش داده شده توسط مشتری، صرفا برابر با قیمت ثبت شده برای آن محصول در سایت می‌باشد.

پشتیبانی از محصولات

۱-     کابرانی که هر یک از محصولات وبسایت را خریداری کرده‌اند، در صورت نیاز به پشتیبانی فنی می‌توانند سؤالات خود را بطور رایگان با واحد پشتیبانی سایت یا مسئول فنی سایت مطرح کنند تا در کوتاهترین زمان ممکن به سؤالات آنها پاسخ داده شود. همچنین، در صورتیکه کاربری تمایل به پشتیبانی بلادرنگ و مستقیم اپراتور واحد پشتیبانی داشته باشد، می‌تواند در ساعات اداری، با تلفنهای هوشمند ۹۰۹۲۳۰۵۷۱۸ (ویژه کاربران تهرانی)، یا ۹۰۹۹۰۷۱۱۹۸ (ویژه کاربران شهرستانی) تماس بگیرد. لازم بذکر است که هزینه تماس با تلفنهای هوشمند، دقیقه‌ای ۱۰۰۰ تومان می‌باشد.

۲-     در صورتیکه کاربران محترم هرگونه انتقاد یا پیشنهادی در خصوص نحوه خدمت‌رسانی واحد پشتیبانی داشته باشند، می‌توانند از طریق ایمیل mtaghavi@mtaghavi.ir، مستقیماً با مدیر وبسایت در تماس باشند.

قوه قهریه

۱-     با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در این وبسایت مشمول قانون حمایت از حقوق مؤلفان، مصنفان و هنرمندان می‌شود، سوء‌استفاده از آنها به هر شکل ممکن ممنوع بوده و در صورت اثبات سوء‌استفاده یک کاربر برای مدیر وبسایت، محدودیتهای زیر به محصول خریداری شده توسط وی اعمال میگردد:

o       غیرفعالسازی نرم‌افزار بدون استرداد وجه محصول خریداری شده

o       محرومیت دائمی کاربر خاطی در استفاده از سایر محصولات

o       پیگیری آنی از طریق مراجع قانونی (بخصوص در مورد مدرسین کنکور و مؤسسات کنکوری)

برخی” از مصادیق سوءاستفاده از محصولات عبارتند از:

o       هرگونه تلاش برای تصویربرداری از صفحه نمایش

o       هرگونه تلاش برای انتقال تصویر مانیتور اصلی به سایر نمایشگرها (مانند ویدئوپروژکتور و …)

o       هرگونه تلاش برای انتقال تصویر مانیتور اصلی به سایر پورتهای کامپیوتر (مانند پورتهای USB یا HDMI و …)

o       تلاش برای شکستن قفل محصول یا نقض قانون کپی رایت به هر شکل (حتی بصورت ناخواسته و ناخودآگاه)

تذکر مهم: لازم بذکر است در کلیه حالات فوق، معمولاً پس از یک تذکر اولیه به کاربر، نرم‌افزار بدون غیرفعال شدن صرفاً بسته می‌شود که در این مرحله کاربر موظف است پیش از اجرای مجدد نرم‌افزار، جهت دریافت راهنمایی لازم و پیشگیری از بروز مجدد مشکل و غیرغعال شدن احتمالی نرم‌افزار، با واحد پشتیبانی سایت تماس بگیرد. بسته به تشخیص مدیر فنی سایت، ممکن است در صورت تکرار چندباره این خطا، نرم‌افزار بصورت دائمی غیرفعال میگردد.

۲-     محصولات ارائه شده در این وبسایت غیرقابل فروش یا انتقال بغیر بوده و در صورت فروش یا واگذاری بغیر و سوءاستفاده از محصول توسط فرد واگذارشونده، مالک اولیه محصول قانوناً و شرعاً پاسخگو و مسئول سوءاستفاده خواهد بود.

۹ دیدگاه

 1. سلام
  آموزش رایگان کنترل خطی که در سایت قرار دادید را دانلود کردم اما امکان پلی کردن آن وجود ندارد.ممنون میشم راهنمایی کنید

 2. پاسخ گویی و پشتیبانیتون واقعا عاااالیه
  موفق باشید

 3. با عرض سلام
  استاد بنده یک ایمیل برای شما ارسال کردم در صورت امکان خواهشمند است ایمیل را بررسی نمایید

 4. با عرض سلام
  استاد بنده یک ایمیل برای شما ارسال کردم در صورت امکان خواهشمند است ایمیل را بررسی نمایید

 5. سلام و عرض ادب. فقط به آپدیتها و پشتیبانی فنی ما دسترسی نخواهند داشت که البته آن نیز با پرداخت هزینه ای نسبتا کم قابل تمدید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture