کلاسهای طرح دقیقه ۹۰ – ویژه کنکور ارشد ۹۵

یکی از نکات قابل توجه در آزمونهای کارشناسی ارشد برق که بعضا مورد توجه داوطلبان کنکور قرار نمیگیرد این است که هر ساله درصدی از تستها دقیقا و یا مشابه با تستهای ۵ ساله آخر آن درس طراحی میشوند. نظر به این مهم و بمنظور افزایش شانس داوطلبان عزیز برای پاسخگویی به چنین تستهایی، گروه راهیان برق با هدف جمعبندی و مرور مهمترین نکات و تستهای پرتکرار کنکورهای سالیان اخیر، کلاسهای نکته و تست را به شرح ذیل برگزار مینماید.

« کلاسهای نکته و تست ویژه کنکور ارشد ۹۵ »

نام

درس

نام

استاد

تعداد

ساعت

ظرفیت

کلاس

زمان

برگزاری

محتوای

کلاس

وضعیت

کنترل خطی

(تکمیل ظرفیت)

استاد تقوی

۴

۳۰ نفر

۱ اردیبهشت

ساعت ۹ تا ۱۳

آنالیز تستهای دکترا

برگزار شد.

مدار الکتریکی

(تکمیل ظرفیت)

استاد تقوی

۴

۳۰ نفر

۱ اردیبهشت

ساعت ۱۴ تا ۱۸

آنالیز تستهای دکترا

برگزار شد.

جهت ثبت نام آنلاین در کلاسها به این لینک مراجعه فرمایید.

آدرس: تهران، خیابان آزادی، بلوار شهید اکبری، خیابان شهید قاسمی، پلاک ۷۱، (مشاهده محل برگزاری کلاسها از طریق Google Map)

تلفن: ۶۶۰۷۵۲۳۳ جهاد دانشگاهی صنعتی شریف – ساعت ۸ الی ۱۶ بجز پنجشنبه و جمعه

محتوای آموزشی کلاسها:

یکی از نکات قابل توجه در آزمونهای کارشناسی ارشد برق که بعضا مورد توجه داوطلبین کنکور قرار نمیگیرد این است که هر ساله درصد قابل توجهی از تستها دقیقا و یا مشابه با تستهای مطرح شده در کنکورهای اخیر طراحی میشود. نظر به این مهم و بمنظور افزایش شانس داوطلبان عزیز برای پاسخگویی به چنین تستهایی، گروه راهیان برق با هدف جمعبندی و مرور مهمترین نکات و تستهای پرتکرار کنکورهای سالیان اخیر، کلاسهای نکته و تست فوق را برگزار مینماید. تمرکز اصلی این کلاسها بر روی حل تست و مرور جدیدترین نکات بوده و روال برگزاری کلاس نیز بدین شکل است که ابتدا سوالات در اختیار دانشجویان قرار میگیرد تا در زمان استاندارد به تستها فکر کرده و به آنها پاسخ دهند، و در ادامه سوالات توسط اساتید مورد تجزیه و تحلیل دقیق قرار خواهد گرفت.

تذکرهای مهم:

با توجه به محدودیت در فضای آموزشی اولویت شرکت در کلاسها با افرادی است که زودتر ثبت نام خود را قطعی کرده باشند.

با آرزوی موفق روزافزون برای شما

مصطفی تقوی کنی

۲۳ دیدگاه

 1. سلام استاد
  من از یک شهر دیگه هستم که نزدیک ۴۰۰ کیلومتر با تهران فاصله داره با اینکه مرکز یک کلانشهر هم هست ولی کلاسی برای امادگی کنکور ارشد برگزار نمیشه.از طرفی کلاس های عالی و اساتید با تجربه ای مثل شما فقط متمرکز توی تهرانه.اگر کسی هم قصد شرکت تو کلاس های شما رو داشته باشه مجبور به تحمل هزینه زمانی و مالی زیاد و غیر قابل مقایسه ای نسبت به بقیه دوستان تو تهرانه.استاد الان عصر انقلاب اینترنتیه فکری برای تدریس مالتی مدیا نمی کنید که من هم بتونم از فرصت های برابر استفاده کنم?ممنون

 2. سلام و احترام خدمت استاد بزرگوار
  من جزوات شما رو از یکی از دانشجوهاتون گرفتم و چون دیدم در پاسخ دوستان فرمودید رضایت ندارید خواستم از خود شما اجازه بگیرم؟
  پیشاپیش ممنون از پاسختون

  • سلام. انتشار جزوات باعث تضییع حقوق بنده و سایر افرادی میشه که در آماده شدن اون جزوات زحمات بسیار زیادی رو متحمل شدند و به همین دلیل متاسفانه تحت هیچ شرایطی نمیتونم رضایت داشته باشم…
   موفق و پیروز باشید.

 3. سلام استاد
  خسته نباشید
  امروز واقعا کلاستون عالی بود
  دستتون درد نکنه
  منم که فقط از کتاباتون استفاده کردم کلاس خیلی برام خوب بود
  انشااالله همیشه موفق و سلامت باشید

  • سلام. ممنون از قدرشناسی شما و دعاهای خوب شما. هر کار کردم انجام وظیفه بود. امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشید.

 4. سلام استاد. خسته نباشید

  استاد کلاس کنترل تکمیل ظرفیت شده میشه برای اونم ظرفیت جدید تعریف کنید؟

  ممنون

  • سلام. امروز متاسفانه فرصت نمیکنم ولی چهارشنبه با دوستان دانشگاه شریف صحبت میکنم که بامیدخدا ظرفیت کنترل رو بازهم افزایش بدیم.
   پیشنهاد میکنم برای تسریع در افزایش ظرفیت کلاس، خودتون از طریق شماره ۶۶۰۷۵۲۳۳ با موسسه تماس بگیرید و رسما درخواست افزایش کلاس رو بدید.
   پیروز باشید.

 5. سلام استاد عزیز خسته نباشید
  استاد من برای مدار کتاب مدرسان خوندم ولی متاسفانه خلاصه ای تهیه نکردم و فکر میکردم خط کشی و هایلایت تو متن کافی باشه.اما الان که دوره میکنم به علت حجم زیاد مطالب واقعا خسته کننده شده و نگران جمع بندی یکی دو هفته آخرم.یه خلاصه در اینترنت از این درس پیدا کردم منصوب به جناب عالی فکر کنم برای سال۸۹-۹۰ هم باشه در ۴۳ صفحه میخواستم بدانم واقعا برای شماست؟ اگر آره به نظر شما اون خلاصه میتونه برای من جهت مرور کلی فرمول و قضایا تو یکی دو هفته آخر مناسب باشه؟
  خیلی ممنون

  • سلام. بله هر سه جزوه مدار، کنترل و سیگنال که موسسه آموزش عالی آزاد پارسه تحت عنوان جزوات ۹۰% منتشر کرده پیش نویسی از کتابهایی بود که قرار بود در اون سالها با همین نام چاپ بشه ولی حتی بدون ادیت و متاسفانه صرفا با یک تایپ اولیه و بدون تکمیل و تایید نهایی بنده توسط آن موسسه منتشر شد. با این وجود اگر یکبار درس مدار رو مطالعه کردید اون خلاصه میتونه برای جمعبندی کمکتون کنه ولی خالی از اشکال نیست.
   موفق و پیروز باشید

 6. سلام استاد
  بسیار ممنون برای افزایش ظرفیت مدار…

 7. سلام استاد خسته نباشید
  برای ثبت نام مجدد username و pass نیاز داره میشه بفرمایید برای هرکدوم چی رو باید وارد کنیم
  ممنون برای زحماتتون

  • سلام. ممنون از اینکه فیدبک دادید.
   برای نام کاربری از کد فراگیر که در رسید ثبت نامی به شما داده شده استفاده کنید و برای رمز ورود هم از کلمه عبور
   پیروز باشید.

 8. با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز
  استاد اونایی که کلاس حضوریتون رو شرکت نکردند و فقط از کتاب هاتون استفاده کردند هم می تونند تو این کلاس شرکت کنند؟
  ممنون از شما

  • سلام. بله تا زمانیکه ظرفیت کلاس تکمیل بشه، امکان استفاده از کلاس برای تمام دوستان هست.
   پیروز باشید.

 9. سلام استاد. امروز با جهاد دانشگاه شریف تماس گرفتم گفتن کلاس در حال تکمیل ظرفیته! درسته استاد؟ آخه از شروع ثبت نام یک روز که بیشتر نگذشته
  اگر این کد پر بشه بازم کدی ارایه میکنید؟
  ممنون از زحماتتون

  • سلام. بله ولی هنوز چند ظرفیت خالی وجود داره
   احتمال اینکه کد های دیگری هم ارایه بشه هست. ولی بهتره همین کد رو بیایید چون دیگه نمیتونیم این مجموعه تستها رو حل کنیم و باید تستهای جدیدتر بزنیم.
   پیروز باشید

  • ممنون استاد
   فقط من الان که رفتم داخل سایت رویش برای ثبت نام آنلاین ، مدار هنوز همون پنجشنبه بود و کنترل هم کدش رو پیدا نکردم. باید حضوری برم موسسه؟
   ممنون که پاسخگو هستید استاد

  • نیازی به مراجعه حضوری نیست. الان سیستم ثبت نام آنلاین نیاز به اصلاح داره ولی بامیدخدا فردا (۲۲ فروردین) حداکثر تا ظهر ثبت نام کد کنترل فعال میشه و زمان کلاس مدار هم اصلاح میشه. شما فعلا کد مدار رو ثبت نام کنید که فرصتتون از دست نره.
   پیروز باشید.

  • مرسیییییی استاد از سرعت عمل 🙂

Hide picture