همکاری با ما

همکاری با خانه برق

وبسایت خانه برق در نهایت ادب و احترام از کلیه اساتید، فرهیختگان و علاقمندان به حوزه آموزش دعوت بعمل می‌آورد تا پس از مطالعه شرایط و ضوابط همکاری با خانه برق، با تکمیل فرم ذیل، تمایل خود را به همکاری با خانه برق اعلام فرمایند.

لازم بذکر است که همواره اولین و پررنگترین هدف تیم آموزشی خانه برق، گسترش عدالت آموزشی و ایجاد یک فضای آموزشی ایده‌آل (چه برای اساتید محترم و چه برای دانشجویان عزیز) بوده، و بر همین اساس مفتخریم تا کلیه امکانات و دستاوردهای خود را، به رایگان (یا با کمترین هزینه) در اختیار شما گرامیان قرار دهیم، و عواید حاصل از محصولات شما را نیز بی‌هیچ چشمداشتی بطور تمام و کمال بشما بزرگواران تقدیم کنیم.

برخی امکانات تیم آموزشی خانه برق:

·         فضای مناسب جهت برگزاری کلاسهای حضوری

·         تیم حرفه‌ای قفلگذاری و حفاظت از محصولات نرم‌افزاری

·         تیم حرفه‌ای ویرایش و تدوین فیلمهای آموزشی

·         تیم حرفه‌ای طراحی سایت و پشتیبانی از سایت

·         هاستینگ پرسرعت، ایمن و بسیار پایدار

·         بازدید روزانه بالا

·         معرفی و تبلیغات رایگان

شرایط و ضوابط همکاری با خانه برق:

۱-     اطلاعات وارد شده توسط شما همواره و تحت هر شرایطی کاملا خصوصی و محرمانه تلقی شده و به عنوان امانت، صرفاً نزد مدیریت سایت خانه برق محفوظ باقی می‌ماند.

۲-     خانه برق بدنبال کسب عواید از محل فروش همکاران خود نبوده و علاوه بر آن متعهد میشود تا تمام تلاش خود را برای ایجاد فضایی ایده‌آل برای فعالیت و کسب و کار شما عزیزان فراهم آورد.

۳-     در صورت تمایل، امکان عقد قرارداد رسمی یا تفاهم‌نامه وجود دارد.

۴-     پس از ارسال فرم تقاضای همکاری، خانه برق مختار است تا در مورد همکاری یا عدم همکاری با شما تصمیم بگیرد.

۵-     صحت اطلاعات  وارد شده به عهده کاربر بوده و خانه برق می‌تواند در صورت اطمینان از عدم صحت اطلاعات وارد شده، آن پرونده را پیگیری ننموده و یا حتی همکاری خود را قطع نماید.

۶-     در حال حاضر نحوه همکاری با خانه برق، برای تمامی عناوین شغلی به صورت پاره وقت و در محل دلخواه شما می‌باشد.

انواع همکاری:

۱-     بازاریابی و معرفی محصولات ما: در این نوع همکاری، بازای معرفی محصولات ما به سایرین، ۱۰% از عواید حاصل از فروش آن محصول، بلافاصله به حساب بانکی شما واریز میگردد.

۲-     برگزاری کلاسهای حضوری کنکور: در این نوع همکاری، خانه برق فضای آموزشی اساتید محترم را تأمین میکند و در صورت تمایل ایشان، کارهای اجرائی مربوط به برگزاری کلاسها را نیز (کارهائی مانند: تبلیغات، ثبت نام دانشجویان، حسابرسی و …) توسط تیم تخصصی خود به انجام میرساند.

۳-     تولید ویدیوهای آموزشی کنکوری: در این نوع همکاری، خانه برق تکنولوژی آموزشی و پیش‌نیازیهای فنی مورد نیاز برای تهیه و تدوین فیلمهای آموزشی استاندارد و حرفه‌ای را در اختیار اساتید محترم قرار میدهد و در صورت تمایل ایشان، کارهای اجرائی مربوط به محصول تولیدشده را نیز (کارهائی مانند: تبلیغات، ثبت نام دانشجویان، حسابرسی و …) توسط تیم تخصصی خود به انجام میرساند.

۴-     تولید ویدیوهای آموزشی نرم‌افزارها: در این نوع همکاری، خانه برق تکنولوژی آموزشی و پیش‌نیازیهای فنی مورد نیاز برای تهیه و تدوین فیلمهای آموزشی استاندارد و حرفه‌ای را در اختیار اساتید محترم قرار میدهد و در صورت تمایل ایشان، کارهای اجرائی مربوط به محصول تولیدشده را نیز (کارهائی مانند: تبلیغات، ثبت نام دانشجویان، حسابرسی و …) توسط تیم تخصصی خود به انجام میرساند.

۵-     انتشار نسخه الکترونیک کتب یا جزوات رشته مهندسی برق: در این نوع همکاری، خانه برق نسخه الکترونیک کتابهای شما را با شرایط درخواستی شما معرفی و منتشر مینماید.

۶-     فروش محصولات شما در سایت ما: در این نوع همکاری، محصولاتی که شما در سایت خود بفروش می‌رسانید، در فروشگاه سایت ما نیز عرضه میگردد.

سؤالات متداول:

۱-     آیا جهت انتشار یک محصول در سایت خانه برق، الزامی به قفلگذاری آن محصول می‌باشد؟

پاسخ: خیر، گرچه امکان قفلگذاری و حفاظت از کلیه محصولات دیجیتال (مانند، فیلم، کتاب، جزوه، فایلهای اجرائی و …) توسط تیم برنامه‌نویسی خانه برق وجود دارد، با این وجود همانند بسیاری از مؤلفین و ناشران که محصولات خود را بدون قفلگذاری منتشر میکنند، شما نیز میتوانید محصولات خود را بدون قفلگذاری منتشر کنید.

فرم درخواست همکاری:

  سن (الزامی)

  تلفن ثابت

  تلفن همراه (الزامی)

  پست الکترونیکی (الزامی)

  وضعیت تاهل (الزامی)

  شهر محل سکونت (الزامی)

  آخرین مدرک تحصیلی (الزامی)

  آخرین دانشگاه محل تحصیل

  میزان سابقه کار مرتبط (الزامی)

  توضیحات تکمیلی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Hide picture