کلاسهای آمادگی ارشد برق بهار ۹۴

راهیان برق با همکاری تعاونی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار میکند:

«کلاسهای آمادگی ارشد برق ترم بهار ۹۴ گروه راهیان برق»

شهریه ثبت نام اولیه  =  ۲۰% شهریه هر پله

   آغاز کلاسها  =  ۲۲ اسفند ۹۳

 

بــرنامـه

 

شهریه (هزار تومان)

نام درس

نام استاد

تعداد

ساعت

ظرفیت

کلاس

زمان

برگزاری

تا ۲۰ فروردین

کنترل خطی

استاد تقوی

+۷۵

۳۰ نفر

جمعه

۸:۳۰ تا ۱۴

۳۵۰

مدارالکتریکی

استاد تقوی

+۷۵

۳۰ نفر

جمعه

۱۴:۳۰ تا ۲۰

۳۵۰

الکترومغناطیس

استاد اشرفیان

+۶۵

۳۰ نفر

پنجشنبه

۸ تا ۱۳

۴۰۰

الکترونیک

استاد اشرفیان

+۶۵

۳۰ نفر

پنجشنبه

۱۴ تا ۱۹

۴۰۰

برای ثبت نام در کلاسها روی این لینک کلیک کنید.

آدرس: ۱۰۰ متر بالاتر از متروی چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، بن بست کشوری، ساختمان شماره ۲ دانشگاه امیرکبیر (مشاهده محل برگزاری کلاسها از طریق Google Map)

تلفن: ۶۶۴۹۶۲۳۰ و ۶۶۴۱۳۵۲۳ (ساعات تماس فقط ۱۱ صبح تا ۸ شب)

 

تخفیفات ویژه ترم جدید: بمنظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای دانشجویان و داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد، “گروه آموزشی راهیان برق” تخفیفات متنوعی را برای داوطلبین در نظر گرفته است که در چهار گروه به شرح ذیل طبقه بندی میشوند:

          ۱- تخفیفات ویژه معرفی کلاسهای دانشگاه امیرکبیر به سایر دانشجویان

          ۲- تخفیفات ویژه ثبت نام پلکانی

          ۳- تخفیفات ویژه ثبت نام گروهی

          ۴- تخفیفات شرکت مجدد در یک کلاس

۱- تخفیفات ویژه معرفی کلاسهای دانشگاه امیرکبیر به سایر دانشجویان: دانشجویان عزیز میتوانند به ازای معرفی کلاسهای دانشگاه امیرکبیر به سایر داوطلبان، به ازای هر نفر مشمول ۱۰% تخفیف بشوند. بعنوان مثال داوطلبی که کلاسهای دانشگاه امیرکبیر را به ۱۰ دانشجوی دیگر معرفی کند، مشمول ۱۰۰% تخفیف خواهد شد و بعبارت دیگر میتواند در یکی از کلاسهای موسسه بطور رایگان شرکت کند.

۲- تخفیفات ویژه ثبت نام پلکانی: طبق جدول فوق، این تخفیف شامل حال کلیه داوطلبان می‌گردد.

۳- تخفیفات ویژه ثبت نام گروهی: در صورت ثبت نام دانشجویان بصورت گروهی، کلیه افراد گروه مشمول تخفیفی برابر با تعداد افراد گروه میگردند. بعنوان مثال چنانچه ده نفر بصورت گروهی در کلاسهای موسسه ثبت نام کنند، هر فرد مشمول ۱۰% تخفیف خواهد شد.

۴- تخفیفات شرکت مجدد در یک کلاس: داوطلبانی که قبلا در یکی از کلاسهای گروه راهیان برق در محل تعاونی اساتید امیرکبیر شرکت کرده‌اند، میتوانند با جلب نظر مساعد استاد مربوطه، مشمول حداکثر ۸۰% تخفیف شهریه جهت شرکت مجدد در همان کلاس بشوند.

 

نکات مهم:

۰-     تشکیل کلیه کلاسها در زمان مقرر منوط به رسیدن به حد نصاب ۱۰ نفر بازای هر کلاس میباشد.

۱-     همانند ترمهای گذشته، انشاالله این  ترم نیز دروس مدار و کنترل بصورت مالتی مدیا تدریس میگردد. برای مشاهده قسمتهایی از جزوات کلاسی ترمهای گذشته که به این روش تدریس شده‌اند، میتوانید از لینکهای زیر استفاده کنید:

دانلود قسمتهایی از جزوه کنترل خطی سال ۹۳ (لینک جدید)

دانلود قسمتهایی از جزوه مدار الکتریکی سال ۹۳ (لینک جدید)

تدریس مالتی مدیا چیست؟!!

تدریس مالتی مدیا یعنی تمام جزوات و تستها بصورت فایلهای کامپیوتری از قبل خیلی تمیز نوشته شده که دانشجو سرکلاس همه حواسش پیش درس و استاد باشه و دایم جزوه ننویسه (نقاشی نکنه!) و اگه لازم شد، فوقش یه جاهایی برای خودش نت بر میداره.

اولین خوبی این روش اینه که باعث میشه راندمان و سرعت کلاس خیلی! بیشتر از کلاسها معمولی باشه. یه خوبی دیگه هم که داره اینه که امکان شبیه سازیهای کامپیوتری (OrCAD،MATLAB و …) و نمایش فیلمها و انیمیشنهای آموزشی بینهایت مفید هم موقع تدریس وجود داره که همین موضوع کلاس رو تا حد زیادی به یک آزمایشگاه جذاب تبدیل میکنه.

۲- بمنظور افزایش بهره وری کلاسها، ظرفیت کلاسها همانند ترمهای گذشته محدود به حداکثر ۳۰ نفر میباشد و این ظرفیت تحت هیچ شرایطی افزایش نخواهد یافت.

۳- لازم بذکر است با توجه به محدودیت زمانی اساتید، باز شدن کد جدید مشروط به موافقت استاد مربوطه میباشد و موسسه هیچ تضمینی برای افزایش ظرفیت کلاسها یا باز نمودن کد جدید به داوطلبان عزیز نمیدهد.

۴- برای مشاوره رایگان و برقراری ارتباط با اساتید محترم، کافیست روی نام آنها کلیک کنید تا وارد سایت استاد مربوطه گردید.

 

سوالات متداول (حتما بخوانید):

۱- قیمت کلاسهای کلاسهای تعاونی اساتید دانشگاه امیرکبیر، از قیمت سایر موسسات پایین‌تر است. آیا این بمعنای بالاتر بودن کیفیت کلاسهای سایر موسسات است؟

پاسخ: خیر، از آنجاییکه سایر موسسات علاوه بر هزینه حق الزحمه اساتید، هزینه‌های سرباری نظیر هزینه‌های اجاره کلاس، هزینه‌های تبلیغات، مالیات و … را نیز از دانشجویان دریافت میکنند، طبیعتا هزینه کلاسهای این قبیل موسسات بمراتب بالاتر خواهد بود. در کلاسهای تعاونی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر کوشیدیم با حذف این هزینه‌های زاید، تسهیلات بیشتری را برای شرکت دانشجویان عزیز در کلاسها فراهم کنیم.

 ۲- کلاسهای شما برای کدام دسته از دانشجویان پیشنهاد میشود؟

پاسخ: با توجه به اینکه کلیه سرفصلها از پایه‌ای ترین مطالب آموزشی تا پیشرفته‌ترین نکات تستی در کلاسها مطرح میشود، این کلاسها برای کلیه سطوح دانشجویان میتواند مفید باشد.

۳- آیا مرجع اساتید برای تدریس در کلاسها، کتابهای خودشان است؟

پاسخ: خیر، گرچه دانشجویان برای انجام تکالیف و مرور نکات آموزشی مطرح شده در کلاسها میتوانند از کتابهای اساتید استفاده کنند، ولی تدریس اساتید در کلاس الزاما از روی کتابها انجام نمیشود و علاوه بر نکات کتاب، جزوه مفصل دیگری نیز در کلاسها ارایه میگردد.

 ۴- آیا میتوانیم از سایر کتب کنکوری در کنار کلاسهای شما استفاده کنیم؟

پاسخ: گرچه معمولا این کار توصیه نمیشود، با این حال چنانچه تمرکز اولتان جزوه اساتید باشد و بعد به سراغ سایر مراجع بروید، مشکلی ندارد.

 ۵- برخی موسسات دروس را در زمانهایی کمتر ارایه کرده‌اند. آیا در کلاسهای شما نکات اضافه‌تری مطرح میشود؟

پاسخ: بله، طبیعتا با توجه به بیشتر بودن زمان کلاسها نسبت به سایر موسسات، در این کلاسها زمان کافی برای بررسی کلیه سرفصلها و نکات ریز وجود دارد و تقریبا به ازای هر نکته‌ای که در کلاس مطرح میشود، الزاما یک نمونه تست تالیفی یا کنکوری نیز حل میگردد.

۶- آیا برای پرداخت هزینه کلاسها تسهیلات در نظر گرفته شده است؟

پاسخ: بله، دانشجویان در صورت تمایل میتوانند ۲۰% از هزینه را نقدا هنگام ثبت نام اولیه و مابقی آن را در نخستین جلسه به موسسه پرداخت نمایند.

 ۷- آیا امکان تقسیط نمودن شهریه کلاسها وجود دارد؟

پاسخ: بله، شما میتوانید برای آگاهی از شرایط تقسیط و پرداخت همه روزه بین ساعات ۱۲ تا ۲۰ مستقیما با شماره تلفن ۶۶۴۱۳۵۲۳ تماس حاصل فرمایید.

منبع: وبسایت شخصی مصطفی تقوی کنی

۱۲۰ دیدگاه

 1. سلام بر استاد گرامی شبتون به خیر
  برنامه شما برای کنترل تابستان چطور خواهد بود؟؟ هنوز ساعت و روز کلاس مشخص نشده؟
  با سپاس

  • سلام. وقت شما هم بخیر
   بامیدخدا حداکثر تا ۶ فروردین مشخص میشه.
   پیروز باشید

 2. سلام استاد
  ۱- هنوز هم میشه در کلاسها ثبت نام کرد؟
  ۲- اگر میشه آیا امکان برگزاری مجدد جلسه اول برای مایی که با تاخیر ثبت نام میکنیم هست؟

  • سلام.
   ۱- بله از لینک زیر جدول کلاسها میتونید ثبت نام آنلاین رو انجام بدید
   ۲- اگر تعداد دانشجویان جدید بالای ۵ نفر باشه بله در غیراینصورت میتونید از جلسه اول تابستان استفاده کنید.
   پیروز باشید

 3. سلام من کلاسو ثبت نام کردم -هفته قبل مشکلی پیش اومد نتونستم بیام -موندم چکارکنم ؟؟؟یعنی جا موندم؟؟میتونم جبران کنم؟؟؟خواهش میکنم راهنماییم کنید؟

  • سلام. نگران نباشید خدا رو شکر به اندازه کافی برای جبران وقت دارید.
   تا شب انشاالله یک ایمیل براتون میفرستم که توضیحات رو داخلش دادم. اگر ایمیلم نرسید از همین طریق اطلاع بدید.

 4. به نام خدا
  با سلام
  یک سوال داشتم.تشکّر
  میانگین درصدها مهم هست یا اینکه درصدهای درس هایی که مثل کنترل اکثرا جواب نمی دهند یا کم جواب می دهند؟
  به نظر شما کدام رتبه بهتری می شوند؟
  ۱)ریاضی۵۰ مدار ۶۰ الکترونیک۴۰
  ۲)ریاضی ۲۵ مدار ۲۵ الکترونیک۳۰ کنترل ۳۰ سیگنال ۴۰
  با تشکّر

  • سلام.
   علاوه بر میانگین انحراف معیار جامعه آماری هر درس هم بسیار مهمه.
   در مورد درس کنترل هم درسته که میانگین کل کشور پایینه ولی اتفاقا درصد “بسیار زیادی” از رتبه های خوب تراز بالایی بابت همین درس کسب میکنند (دقت کنید که ممکنه نمره خام این افراد خیلی بالا نباشه ولی “ترازشون” بالاست)

 5. سلام.استاد زبان داره به سمت چه کتابی میره؟من شنیدم ۵۰۴ جواب نمیده

 6. سلام استاد کاش زودتر از کلاساتون باخبر میشدم چقدر خوبه که زود شروع شده . من برای ترم بهار کلاس دکتر زرگر ثبت نام کردم شروع کلاس هفته اول اردیبهشته .
  کتاب مدار یک ایشونو تا فصل سلف تزویج خوندم و تمرین حل کردم ولی کاملا احساس میکنم به تمرین بیشتر نیاز دارم چون هنوز میلنگم و دستمم خوب گرم نشده , خواستم تمرینات کتاب دکتر جبه دار(انتشارات دانشگاه تهران) به نظرم تمرینات خوبیه حل کنم اما خب برای صحت حلم یا درصورتی که نمیتونستم حل کنم برای پیدا کردن راه و روش حل باید به حل المسائل موجود تو بازار رجوع میکردم که با جوابای زیاد که از راه اصلی حل شدن رو به رو شدم و بهم پیشنهاد کردن با حل المسائل پیش نرم .
  استاد برای رفع نیاز حل مسئله علاوه بر تستای کنکور سراسری برق چه پیشنهادی دارید که شامل سوالات مدار سایر رشته هایی که مدار دارن به علاوه ی سوالات استاندارت تستی با حل مناسب باشه ؟
  یه سوال دیگه اینکه پیشنهاد شما برای رسیدن به درصد بالا تو مدار چیه و چه برنامه ی کلی میخواد ؟ و کسی که ترم بهار کلاس مدار میره تو تابستون و پاییز برنامه ی مرورش چطور باید باشه ؟
  با توجه به اینکه میخوام گرایش الکترونیک شرکت کنم از بین کنترل یا مغناطیس میخوام یکیشونو کنار بزارم در هردو درس پایه ضعیفی دارم نظر خودم اتخاب کنترل و حذف مغناطیس بود اما با نظراتی که تو این چند سال راجب سخت شدن کنترل شدنیدم مردد شدم میشه در این رابطه ام راهنماییم کنید .
  ممنون

  • سلام.
   ۱- اینکه نیاز به حل تست بیشتر دارید کاملا طبیعیه و اصولا طبیعت درس مدار اینطور هست. گرچه حل سوالات کتاب دسور خوب هست ولی برای کنکور “ارجحیت” نداره. پیشنهاد “اکید” من این هست که اول تستهای مدار رشته برق رو حل کنید، بعد هم مدار اتوماسیون و کامپیوتر. بسیار تستهای خوب و “استانداردی” هستند
   ۲- فعلا هیچ کتابی بطور کامل تمام تستهای مدار رشته های اتوماسیون و کامپیوتر رو حل نکرده و تا جاییکه میدونم تنها کتابی که صورت ابن مجموعه سوالات و کلید اونها رو داره کتابهای خود بنده هست (بامیدخدا در چاپ بعدی کتابم حل تشریحی این مجموعه سوالات رو هم اضافه میکنم). البته حل کامل تمام تستهای مدار رشته کامپیوتر و بعضی تستهای مدار اتوماسیون در کتاب رهیافتم هست.
   ۳- برای رسیدن به درصد بالا در مدار دو عامل ضروریه: ۱- آموزش مفهومی و غیرحفظی ۲- حل تمرین بسیار زیاد (لااقل سال گذشته ۲ نفر از دانشجوهای بنده با همین برنامه به ۱۱ تست از ۱۲ تست مدار پاسخ صحیح دادند)
   ۴- با توجه باینکه اردیبهشت شروع کلاسهای مدار شماست احتمالا تا مردادماه کلاس دارید و بنابراین بالطبع مجبورید مرورتون رو از پاییز شروع کنید و برای مرور فقط روی پاییز سرمایه گذاری کنید (بخصوص اگر قصد داشته باشید تابستان کلاس دیگری هم شرکت کنید)
   ۵- از نظر دانشجوهایی که بنده داشتم، کنترل نسبت به الکترومغناطیس (و حتی خیلی از دورس دیگه) بسیار شیرینتر و جذابتر هست و اینکه گفته میشه کنترل سخت شده بنظر من بیشتر بخاطر حاشیه و جو کنکور هست. در تمام این بیست و چند سال برگزاری کنکور، لااقل ۵ تا ۶ تست ساده و متوسط بوده که دانشجوی زیرک میتونسته با پاسخگویی به اونها ترازش رو بشدت بالا ببره (اگر در سایت جستجو کنید نظرات بعضی دانشجوهای من رو که سالهای پیش همین درس کنترل نقطه قوت و عامل قبولیشون در دانشگاههایی مثل تهران و شریف شده رو میتونید پیدا کنید)

  • ممنون از راهنماییتون . خیلی علاقمندم تو کلاس مدارتون شرکت کنم حیف که دیر فهمیدم و یه جلسش گذشته اما انشالا که خیره .
   تو برنامه ای که گفتید بعد از فهم مفهومی حل تست سراسری برق توصیه کردید یعنی برای تسلط بهتره تستای سراسری چند بار حل کنیم .
   یه خواهشی که داشتم اینه با توجه به اینکه من از روی کتاب آقای زرگر خوندم اگر با کتاب ایشون اشنایی دارید مباحثی که به نظرتون کتابشون تو اون قسمتا نیاز به مکمل داره معرفی کنید .
   پیروز باشید

  • ۱- حل چند باره یک تست با هدف مرور خوبه ولی بنظرم برای افرادی که گیرایی بالایی دارند حل تستهای جدید رشته اتوماسیون و کامپیوتر مفیدتر واقع میشه
   ۲- بنظرم بهتر هست از خود ایشون راهنمایی بگیرید که به کتابشون واقف هستند

 7. با سلام خدمت استاد گرامی وعزیز.ببخشید استاد کار کردن روی کنترل سیستم های بیولو ژیکی موضوع مناسبی برای ارشد هست؟واگه قصد ادامه تحصیل برای دکتری نداشته باشیم برای کارکردن مناسبه ومیتونیم به بازارکارش امیدواربود؟میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید.با تشکر فراوان از وقتی که میگذارید.

  • سلام. موضوع فوق العاده جذابی هست که در ایران بیشتر کاربرد تحقیقاتی داره ولی در خارج از کشور بلحاظ عملی موقعیتهای شغلی بسیار پردرآمدی هم داره. یکی از شاخه های بسیار زیبای این شاخه مهندسی اعصاب هست که در سطوح بالا با ریاضیات محض و روباتیک و کنترل و … هم پیوند میخوره.
   در خصوص موضوع پایان نامه ارشد هم باید عنوان دقیق پایان نامه رو بدونم تا بتونم دقیق نظر بدم ولی زمینه های تحقیقاتی بسیار جدید در این زمینه زیاد هست.
   پیروز باشید

 8. سلام استاد عزیز، به نظر شما بین ۳ کتاب مرجع زبان کدوم کتاب کفایت می کنه؟ من الان کتاب ۱۱۰۰ رو دارم و می خوام کتاب زبان شما رو بدلیل جامع بودنش بخرم آیا لزومی هست برای درصد بالای ۵۰ دو کتاب دیگه ( ۴۰۰ و ۵۰۴ ) رو خوند؟
  چون زمان زیادی تا کنکور داریم به نظر شما کدوم دروس نیاز به حل تمرین و دوره ی بیشتری داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام. برای شروع از کتاب بنده شروع کنید و بعد ۱۱۰۰. کتب ۵۰۴ و ۴۰۰ خوبند ولی دو کتاب اولی که نام بردم ارجحترند
   مدار و کنترل دروس مهارتی هستند و نیاز به حل تمرین زیاد دارند (بخصوص مدار…)
   پیروز باشید

 9. استاد من کلاس کنترل آقای …….. رو شرکت کردم و تا آخر فصل مکان ریشه رو هم میفهمیدم ولی از فصل بود و نایکوییست و ….. تا آخر تقریبا همه چیز حفظی شده بود و دیگه چیزی نمیفهمیدیم. بنظرتون دوباره کلاس شما رو بیام یا از کتابتون استفاده کنم؟
  ممنون از وقتی که میگذارید

  • سلام.
   کنترل یک درس ریاضیاتی هست و اگر امسال کنکور داده باشید این موضوع رو خودتون در سوالات دیدید.
   دوستان زیادی مشابه شما بودند و بخاطر همین مشکل تدریس حفظی، برای سال دوم کلاس بنده رو شرکت کردند ولی توصیه من این هست که حتی الامکان دوباره کلاس نیاید و بجاش سعی کنید از کتابم استفاده کنید که دوباره هزینه کلاس ندید…

 10. سلام استاد. خوب هستین؟ امیدوارم مثل همیشه پرانرژی و شاد باشید
  استاد اگر خاطرتون باشه من سال پیش کنترل رو خدمت شما کلاس اومدم ولی چون سال گذشته دانشجو بودم آزمایشی شرکت میکردم. خواستم بپرسم امکانش هست ۳ جلسه ای رو که غایب بودم ترم بهار از کلاستون استفاده کنم؟
  راستی استاد ثبت نام کلاسهای تابستان کی شروع میشه؟ تابستان هم مدار ارایه میدید؟
  با تشکر فراوان از شما

  • سلام. ممنون از لطفتون
   ۱- هیچ مشکلی نیست هر جلسه ای که اشکال داشتید قدمتون روی چشم تشریف بیارید
   ۲- بله بامید خدا
   پیروز باشید

 11. سلام شب بخیر ببخشید مجدد مزاحم شدم یک سوال از خدمت جنابعالی داشتم اینکه اول کتابتون رو بخونم بعد جزوه یا بالعکس (۲ سال پیش اومدم خدمتتون)

 12. استاد وقتی همه موسسه ها کلاسا رو بعد عید دارن شروع میکنن شما چرا انقد زود شروع میکنین ؟؟؟!! من اگه بعد عید گذاشته بودین میومدم…

  • سلام.
   ۱- پس تشریف نیارید…
   ۲- خیلی از همون موسساتی که میفرمایید سالهای گذشته کلاسهاشون کنسل شده (بخصوص کلاسهای ترم بهارشون)
   ۳- کلاسی که وسط اردیبهشت تازه شروع بشه با برنامه کلاسهای ترم تابستون و امتحانات پایان ترم بچه ها تداخل میکنه.
   ۴- کسانی که قصد کسب رتبه خوب دارند از الان شروع میکنند. هر یک درسی که زودتر بسته بشه مساوی یک قدم نزدیکتر شدن به موفقیته…

 13. ممنون از پاسخ کاملتون ،دلم واقعاً براتون تنگ شده امیدوارم مثل همیشه پر انرژی ، سلامت و……باشید

 14. سلام آقای مهندس از دانشجویان دو سال پیش شما هستم خواستم بدونم آیا لازمه کتابهای رفرنس مثل اوگاتا و…برای دروس از الان مطالعه بشه یا همان کتابای شما +جزوه کفایت میکنه

  • سلام. امیدوارم سلامت و شاداب باشید.
   بنظرم هیچ نویسنده ای نمیتونه بگه کتاب من کاملترینه چون علم انتها نداره ولی اگر منظورتون برای موفقیت در کنکور هست، کتاب و جزوات بنده براتون کاملا کافیه و بعد تسلط به اونها بهتره بیشتر مسئله حل کنید تا نکته خوانی و … . دقت بفرمایید اگر در کنکور شما هر درس رو میانگین ۵۰% بزنید رتبه ۱ کسب میکنید و این خودش نشون میده که قبولی در کنکور نیاز به دانش و تسلط صددرصدی به کل مطالب رو نداره و بنابراین ضرورتی به ایده آلگرایی در مطالعه و افزایش سطح دانش نیست.
   معمولا کتاب رفرنس خواندن رو به دوستانی توصیه میکنم که قصد تدریس دارند.
   انشاءالله همیشه پیروز باشید

 15. باسلام خدمت استاد گرامی.یک راهنمایی از جنابعالی می خواستم.من ترم آخر کارشناسی ناپیوسته الکترونیک علمی کاربردی هستم.در تمامی دروس پایه بسیار ضعیفی دارم حتی شاید موارد ابتدایی رو هم نمی دونم.لطف می فرمایید راهنمایی کنید چه کتابهایی رو به عنوان پایه در دروس مدار؛ریاضی؛الکترونیک بخونم تا ان شاالله با آمادگی بیشتری سال بعد از کلاس های شما استفاده کنم.

  • سلام. قبل از پاسخ به سوالتون به یک نکته توجه کنید و اون هم اینکه مطالعه و تسلط بر یک کتاب زمان زیادی رو میطلبه و علاوه بر اون اگر کتاب بتنهایی کفایت میکرد دانشگاه و کلاس درس معنا پیدا نمیکرد. اگر مطمئنید که قصد دارید از کلاس استفاده کنید مستقیم بسراغ کلاس بیاید که زمانتون بهینه مصرف بشه و نگران این هم نباشید که ممکنه مطلبی رو متوجه نشید. لااقل در کلاس بنده از پایه ای ترین تمام مطالب نکات پیشرفته ارایه میشه.
   بهرحال اگر دنبال کتبی برای دید پیدا کردن هستید، کتابهای زیر بنظر من میتونه مفید باشه:
   مدار: کتاب آقای هیت
   کنترل: کتاب آقای کو
   الکترونیک: کتابهای آقای اشرفیان
   ریاضی: !!! (گرچه یکی از تفریحات بنده ریاضی هست ولی واقعا نمیتونم یک کتاب معرفی کنم. از آقای بخشی گلستانی بپرسید شاید ایشون بهتر راهنمایی کنند)
   موفق و پیروز باشید

 16. سلام استاد چه کتابی بخونم که کنترل و یاد بگیرم اصلا فعلا برای کنکور نمیگم میخوام بفهمم کنترل چی میگه؟
  استاد چند باره این سوال و ازتون میپرسم چاپ جدید کتاب مدار و کنترل کی وارد بازار میشهَ؟ چاپهای فعلی و دارم و ازشون میخونم ولی مطمئنم چاپهای جدید کاملتره البته از لحاظ درسنامه

  • سلام.
   برای آشنایی با مبانی و اصول ، کتابهای بنجامین کو و اوگاتا و نایس رو مطالعه کنید
   تصمیم گیری در مورد تاریخ نشر کتب جدید بعهده ناشر هست از ناشر پیگیری بفرمایید

 17. باعرض سلام وخسته نباشید به شما استاد محترم میخواستم بدونم شما برای ترم تابستان هم کلاس دارید.
  استاد میشه یک جلسه تو کلاس بهارتون شرکت کنم.

  • سلام. برنامه ترم تابستان بزودی مشخص میشه.
   اگر کلاس جا داشته باشه مشکلی نیست ولی قبلش حتما باید هماهنگ کنید

 18. سلام استاد.
  فردا کلاس تشکیل میشه یا از هفته بعد؟

 19. با سلام،استاد کلاس ها ی قبل از عید از این جمعه یعنی ۱۵ اسفند شروع میشه؟

 20. سلام استاد
  استاد معدل کارشناسیم ۱۳/۵هست از وقتی فهمیدم معدل واسه کنکور ارشد تاثیر گذاره خیلی نا امید شدم پایمو قوی کردم ،میتونم دانشگاه خوب تو تهران قبول شم؟؟

 21. درود بر شما استاد عزیز
  خداقوت
  استاد من اگه بخوام کلاس تابستونه شما رو ثبت نام کنم پیش ثبت نام نمیشه کرد با همین قیمت ۱۶ اسفند؟؟؟؟!!!
  ولی بعید میدونم بشه .اگه لطف کنید پاسخ دهید ممنون میشم

  • سلام. ممنون از لطف شما. باید با موسسه تماس بگیرید اونها باید موافقت کنند…

 22. سلام استاد،خسته نباشید.
  اگه قرار بشه دوبار کنکور ارشد تو سال برگزار بشه میشه بگید اولیش حدودا چ زمانی برگزار میشه که برنامه ریزی کنم.ممنون استاد