کلاسهای آمادگی ارشد برق ترم تابستان ۹۳

گروه راهیان برق با همکاری تعاونی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار میکند:

«کلاسهای آمادگی ارشد برق ترم تابستان ۹۳ گروه راهیان برق»

شهریه ثبت نام اولیه = ۲۵% شهریه کل       *****       شروع کلاسها = ۲۱ تیر

بــرنامـه

شهریه

نام

درس

نام

استاد

تعداد

ساعت

ظرفیت

کلاس

زمان

برگزاری

تا ۲۰ تیر

الکترومغناطیس

استاد اشرفیان

+۶۵

۳۰ نفر

(شروع شد)

شنبه

۱۵ تا ۲۰

۴۱۰,۰۰۰

کنترل خطی

(کد A)

استاد تقوی

+۷۲

۳۰ نفر

(شروع شد)

یکشنبه

۱۴:۳۰ تا ۲۰

۴۵۰,۰۰۰

مدارالکتریکی

(کد A)

استاد تقوی

+۷۲

۳۰ نفر

(شروع شد)

دوشنبه

۸ تا ۱۳:۳۰

۴۵۰,۰۰۰

سیگنال و سیستم

استاد تقدسی

+۶۵

۳۰ نفر

(شروع شد)

دوشنبه

۱۴:۳۰ تا ۱۹:۳۰

۴۱۰,۰۰۰

کنترل خطی

(کد B)

استاد تقوی

+۷۲

۳۰ نفر

(شروع شد)

سه‌شنبه

۸ تا ۱۳:۳۰

۴۵۰,۰۰۰

الکترونیک

استاد اشرفیان

+۶۵

۳۰ نفر

(شروع شد)

سه‌شنبه

۱۴:۳۰ تا ۲۰

۴۱۰,۰۰۰

ریاضی مهندسی

(ویژه برق)

استاد گلستانی

+۷۲

۳۰ نفر

(شروع شد)

پنجشنبه

۸ تا ۱۳:۳۰

۴۵۰,۰۰۰

آمار+معادلات

(ویژه برق)

استاد گلستانی

+۵۴

۳۰ نفر

(شروع شد)

جمعه

۹ تا ۱۳:۳۰

۳۳۰,۰۰۰

مدارالکتریکی

(کد B)

استاد تقوی

+۷۲

۳۰ نفر

(شروع شد)

جمعه

۱۴:۳۰ تا ۲۰

۴۵۰,۰۰۰

برای ثبت نام در کلاسها روی این لینک کلیک کنید.

تسهیلات جدید کلاسها

 

آدرس: صد متر بالاتر از متروی چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، بن بست کشوری، ساختمان شماره ۲ دانشگاه امیرکبیر (مشاهده محل برگزاری کلاسها از طریق Google Map)

تلفن: ۶۶۴۹۶۲۳۰ و ۶۶۴۱۳۵۲۳ (ساعات تماس فقط ۱۱ صبح تا ۸ شب)

 

تخفیفات ویژه ترم تابستان: بمنظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای دانشجویان و داوطلبان عزیز کنکور کارشناسی ارشد، “گروه آموزشی راهیان برق” تخفیفات متنوعی را برای داوطلبین در ترم پاییز در نظر گرفته است که در چهار گروه به شرح ذیل طبقه بندی میشوند:

          ۱- تخفیفات ویژه معرفی کلاسهای دانشگاه امیرکبیر به سایر دانشجویان

          ۲- تخفیفات ویژه دانشجویان ترمهای گذشته دانشگاه امیرکبیر

          ۳- تخفیفات ویژه ثبت نام پلکانی ماهیانه

          ۴- تخفیفات ویژه ثبت نام گروهی

۱- تخفیفات ویژه معرفی کلاسهای دانشگاه امیرکبیر به سایر دانشجویان: دانشجویان عزیز میتوانند به ازای معرفی کلاسهای دانشگاه امیرکبیر به سایر داوطلبان، به ازای هر نفر مشمول ۱۰% تخفیف بشوند. بعنوان مثال داوطلبی که کلاسهای دانشگاه امیرکبیر را به ۱۰ دانشجوی دیگر معرفی کند، مشمول ۱۰۰% تخفیف خواهد شد و بعبارت دیگر میتواند در یکی از کلاسهای موسسه بطور رایگان شرکت کند.

۲- تخفیفات ویژه دانشجویان ترمهای گذشته: داوطلبانی که قبلا در کلاسهای دانشگاه امیرکبیر شرکت کرده‌اند، به ازای هر درس ثبت نامی در ترمهای گذشته، از پنج درصد (۵%) تخفیف بیشتر در دروس ثبت نامی ترم تابستان بهره مند می شوند (علاوه بر تخفیفات پلکانی ماهیانه که شامل حال عموم داوطلبان میگردد). بعنوان مثال داوطلبی که در ترمهای گذشته در ۴ کلاس شرکت کرده بوده است، در ترم پاییز می تواند از ۲۰% تخفیف اضافه نیز بهره مند گردد (بدیهی است چنانچه این داوطلب ثبت نام خود را تا ۱۵ شهریور قطعی کند، علاوه بر ۱۵% تخفیف فوق، مشمول ۱۵% تخفیفات پلکانی نیز میگردد).

۳- تخفیفات ویژه ثبت نام پلکانی ماهیانه: طبق جدول فوق، این تخفیف شامل حال کلیه داوطلبان می‌گردد.

۴- تخفیفات ویژه ثبت نام گروهی: در صورت ثبت نام دانشجویان عزیز بصورت گروهی، کلیه افراد گروه مشمول تخفیفی برابر با تعداد افراد گروه میگردند. بعنوان مثال چنانچه ده نفر بصورت گروهی در کلاسهای موسسه ثبت نام کنند، هر فرد مشمول ۱۰% تخفیف خواهد شد.

۵- تخفیفات شرکت مجدد در یک کلاس: داوطلبانی که قبلا در یکی از کلاسهای گروه راهیان برق شرکت کرده‌اند، میتوانند با جلب نظر مساعد استاد مربوطه، مشمول حداکثر ۹۰% تخفیف شهریه جهت شرکت مجدد در همان کلاس بشوند.

۶- تخفیفات معرفی از طرف اساتید گروه راهیان برق: داوطلبان متقاضی شرکت در کلاسهای ترم تابستان میتوانند با تکمیل این معرفینامه، و ارسال آن به آدرس ایمیل info@mtaghavi.ir، حداکثر تا ۵۰% مشمول تخفیف در شهریه کلاسهای ترم تابستان بشوند. لازم بذکر است سقف این تخفیف به صلاحدید استاد مربوطه و در پایان جلسه اول تعیین میگردد (این تخفیف مشمول حال داوطلبانی که تاکنون ثبت نام کرده‌اند نیز میگردد).

 

 

نکات مهم:

۱-     همانند ترمهای گذشته، انشاالله این  ترم نیز دروس مدار و کنترل بصورت مالتی مدیا تدریس میگردد. برای مشاهده قسمتهایی از جزوات کلاسی ترمهای گذشته که به این روش تدریس شده‌اند، میتوانید از لینکهای زیر استفاده کنید:

دانلود قسمتهایی از جزوه کنترل خطی سال ۹۳ (لینک جدید)

دانلود قسمتهایی از جزوه مدار الکتریکی سال ۹۳ (لینک جدید)

تدریس مالتی مدیا یعنی چی؟!

یعنی تقریبا تمام جزوات و تستها بصورت فایلهای کامپیوتری از قبل خیلی تر و تمیز نوشته شده که دانشجو سرکلاس همه حواسش پیش درس و استاد باشه و دایم جزوه ننویسه (یا نقاشی نکنه!) و اگه لازم شد، فوقش یه جاهایی برای خودش نت بر میداره.

اولین خوبی این روش اینه که باعث میشه راندمان و سرعت کلاس خیییییلیییی! بیشتر از کلاسها معمولی باشه. یه خوبی دیگه هم که داره اینه که امکان شبیه سازیهای کامپیوتری (OrCAD،MATLAB و …) و نمایش فیلمها و انیمیشنهای مفید هم موقع تدریس وجود داره (که میتونه کلاس رو تا حد زیادی به یک آزمایشگاه جذاب تبدیل کنه).

۲- بمنظور افزایش بهره وری کلاسها، ظرفیت کلاسها همانند ترمهای گذشته محدود به حداکثر ۳۰ نفر میباشد و این ظرفیت تحت هیچ شرایطی افزایش نخواهد یافت.

۳- لازم بذکر است با توجه به محدودیت زمانی اساتید، باز شدن کد جدید مشروط به موافقت استاد مربوطه میباشد و موسسه هیچ تضمینی برای افزایش ظرفیت کلاسها یا باز نمودن کد جدید به داوطلبان عزیز نمیدهد.

۴- برای مشاوره و برقراری ارتباط با اساتید محترم، کافیست روی نام آنها کلیک کنید تا وارد سایت استاد مربوطه گردید.

 

سوالات متداول (حتما بخوانید):

۱- قیمت کلاسهای کلاسهای تعاونی اساتید دانشگاه امیرکبیر، از قیمت سایر موسسات پایین‌تر است. آیا این بمعنای بالاتر بودن کیفیت کلاسهای سایر موسسات است؟

پاسخ: خیر، از آنجاییکه سایر موسسات علاوه بر هزینه حق الزحمه اساتید، هزینه‌های سرباری نظیر هزینه‌های اجاره کلاس، هزینه‌های تبلیغات، مالیات و … را نیز از دانشجویان دریافت میکنند، طبیعتا هزینه کلاسهای این قبیل موسسات بمراتب بالاتر خواهد بود. در کلاسهای تعاونی اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر کوشیدیم تا با حذف این هزینه‌های زاید، تسهیلات بیشتری را برای شرکت دانشجویان عزیز در کلاسها فراهم کنیم.

 ۲- کلاسهای شما برای کدام دسته از دانشجویان پیشنهاد میشود؟

پاسخ: با توجه به اینکه کلیه سرفصلها از پایه‌ای ترین مطالب آموزشی تا پیشرفته‌ترین نکات تستی در کلاسها مطرح میشود، این کلاسها برای کلیه سطوح دانشجویان میتواند مفید باشد.

۳- آیا مرجع اساتید برای تدریس در کلاسها، کتابهای خودشان است؟

پاسخ: خیر، گرچه دانشجویان برای انجام تکالیف و مرور نکات آموزشی مطرح شده در کلاسها میتوانند از کتابهای اساتید استفاده کنند، ولی تدریس اساتید در کلاس الزاما از روی کتابها انجام نمیشود و علاوه بر نکات کتاب، جزوه مفصل دیگری نیز در کلاسها ارایه میگردد.

 ۴- آیا میتوانیم از سایر کتب کنکوری در کنار کلاسهای شما استفاده کنیم؟

پاسخ: گرچه معمولا این کار توصیه نمیشود، با این حال چنانچه تمرکز اولتان جزوه اساتید باشد و بعد به سراغ سایر مراجع بروید، مشکلی ندارد.

 ۵- برخی موسسات دروس را در زمانهایی کمتر ارایه کرده‌اند. آیا در کلاسهای شما نکات اضافه‌تری مطرح میشود؟

پاسخ: بله، طبیعتا با توجه به بیشتر بودن زمان کلاسها نسبت به سایر موسسات، در این کلاسها زمان کافی برای بررسی کلیه سرفصلها و نکات ریز وجود دارد و تقریبا به ازای هر نکته‌ای که در کلاس مطرح میشود، الزاما یک نمونه تست تالیفی یا کنکوری نیز حل میگردد.

۶- آیا برای پرداخت هزینه کلاسها تسهیلات در نظر گرفته شده است؟

پاسخ: بله، دانشجویان در صورت تمایل میتوانند ۲۵% از هزینه را نقدا هنگام ثبت نام اولیه و مابقی آن را در نخستین جلسه به موسسه پرداخت نمایند.

 ۷- آیا امکان تقسیط نمودن شهریه کلاسها وجود دارد؟

پاسخ: بله، برای آگاهی از شرایط تقسیط و پرداخت و …، مستقیما با تعاونی اساتید دانشگاه امیرکبیر تماس حاصل فرمایید.

منبع: وبسایت شخصی مصطفی تقوی کنی

۹۲ دیدگاه

 1. سلام.استاد من میخوام برا تابستون ۹۴ کلاس کنکور برم.ولی نمیدونم با کدوم استادا کلاس بردارم.هرکی یه چیزی میگه.میشه یکم راهنماییم کنید؟ درسایی که میخوام برم کنترل مدار الکترونیک.

  • سلام. خیلی وسواس بخرج ندید ولی چند ملاک رو در انتخاب کلاس خوب لحاظ کنید:
   ۱- اگر استاد شما علاوه بر یک جزوه کامل، کتاب خوبی هم داشته باشه کمک قابل توجهی بشما میکنه و دیگه نیاز نیست با ادبیات یک استاد درس بخونید و با ادبیات یک استاد دیگه تست بزنید
   ۲- فریب ادعاهای تبلیغاتی موسسات را نخورید (مثلا ۳ سال گذشته یکی از موسسات مستقیم و غیرمستقیم به داوطلبینش میگفت که بخصوص با طراحان مدار و کنترل ارتباطات ویژه ای داره و متاسفانه تعداد زیادی از دانشجویان فریب همون صحبتها رو خوردند و ….)
   ۳- به سابقه تدریس اساتید بسیار توجه کنید. بالطبع کسی که بالای ۱۰۰ بار مدار و کنترل تدریس کرده نسبت بکسی که ۲۰ مرتبه این دروس رو ارایه کرده تجربه بیشتری داره و حتی قبل از اینکه دانشجو سوال بپرسه قدرت خواندن ذهن دانشجو رو داره.
   ۴- از اساتید صرفا نکته گو پرهیز کنید! گرچه دانشجوها غالبا دوست دارند یک تست رو در یک خط حل کنند ولی این موضوع چیزی نیست که بشما در جلسه کنکور کمک کنه! شما اول باید تشریحی یاد بگیرید و بعد کم کم بسمت حل تستی پیش برید. از دانشجویانی که امسال کنکور دادند این موضوع رو بپرسید تا بهتر متوجه منظور بنده بشید
   اینها یک سری اصول کلی بود که بنظرم کمی زیادی میتونه در انتخاب شما بکنه
   بزودی یک متن مشاوره در مورد انتخاب کلاس خوب در سایت قرار میدم

 2. سلام استاد. من کلاس مدار و الکترونیک و سیگنال تابستان بسیج دانشگاه خواجه نصیر رو ثبت نام کرده بودم ولی بعد چند جلسه کلاسمون رو کنسل کردن. الان تمام برنامه هامون بهم ریخته و چون از شهرستانم میام نمیدونم چکار باید کنم. یکی از دانشجوهای شما شما رو معرفی کردن. میشه خواهش کنم راهنماییم کنید. ۳ تا دیگه از دوستام هم مشکل مشابه من دارند. با تشکر

  • سلام. یک ایمیل براتون ارسال کردم. لطف کنید اگر پاسخم رو دریافت نکردید از طریق آدرس info@mtaghavi.ir یا از طریق فرم تماس بالای همین صفحه اطلاع بدید.

 3. ممنونم استاد.خیلی لطف کردین.
  فقط ببخشین این دوشنبه که شب قبل اش احیاست،کلاس همان ساعت ۸ برگزار میشود؟

  • سلام. خیر کلاس دوشنبه ۳۰ تیرماه، صبح بجای ۸ صبح، از ۹ صبح آغاز میشه (البته تغییر زمان کلاس رو از طریق اس.ام.اس هم به باقی دوستان رسما اطلاع میدیم)

 4. سلام استاد.
  من تازه با کلاسهای شما و سبک کاریتون آشنا شدم.متاسفانه به علت تبلیغ های غلط اشتباها برای تابستان کلاس مدار …… رو ثبت نام کردم که استادش در جلسه ی اول نیم ساعت فقط مفید داد و بقیه اش رو فقط خاطره تعریف کرد و از خودش گفت!هزینه ی گزافی که بابت مبلغ کلاس دادم و وقت تلف کردن های ایشون باعث شد از هرچی موسسه ی کنکور هست زده بشم…و بعد از تشکیل جلسه ی اول ایشون با موسسه صحبت کردم و دیگه کلاس نرفتم.الان مدار رو خودم دارم از روی کتاب جهش میخونم ولی با اینکه هفته ای ۱۲ ساعت دارم مدار میخونم واقعا از این میترسم که نتونم فقط با خوندن خودم به نتیجه ی لازم برسم.خیلی دوست دارم کلاس شما رو بیام.ولی یک جلسه از کلاسهاتون گذشته.میخواستم ازتون بپرسم میتونم یک جلسه به صورت آزمایشی سر کلاس شما بیام و در صورت مفید بودن کلاس ثبت نام کنم؟

  • سلام. خواهش میکنم. اگر دوست داشتید جلسه آینده رو آزمایشی تشریف بیارید (ترجیحا کد دوشنبه). مدار سخت نیست بامید خدا یادش میگیرید.

 5. سلام
  استاد ببخشید من پارسال کلاس دکتر …. رو رفتم……

  • سلام.
   ۱- آدرس ایمیلتون رو صحیح وارد کنید.
   ۲- بحثهای مربوط به موسسات و اساتید دیگه رو از طریق خودشون پیگیری کنید.

 6. سلام دوباره استاد . ما از تبریز ۲ نفر ثبت نام کردیم برای کلاس های مدار مشتاقیم هرچه زودتر کلاسا تشکیل شه از نزدیک ببینیمتون تعریفتونو زیاد شنیدیم

 7. سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی

 8. اگر ممکن لطفا هست لیستی از خوابگاههای خودگردان خواهران رو که معتبر و مورد تایید است رو اینجا اعلام کنید چون اسکان بچه های شهرستانی مخصوصا دختران خیلی مشکل هست خوابگاهها رو خوب نمیشناسیم .

  سپاسگزارم

 9. salam motasefane be shahrestani ha khabghah namidan .
  agar kasi az bache ha donbale y ham otagie khobe 4nafare migarde mitone ro man ham hesab kone

 10. سلام استاد. خسته نباشید. استاد جهاد امیرکبیر کلاس ماشین نداره؟

 11. ممنونم لطف کردین
  شما هم موفق باشین

 12. سلام سپیده جان
  مرسی به خاطر خبرتون. خوشحال شدم 🙂
  شما خوابگاه گرفتین یا پانسیون؟؟
  چند نفر باهم هستین؟؟؟ آخه من تنها نیستم احتمالا دوستام بیان.

  • salam deniz khanoom.khahesh mikonam. man khodam tanham. hanooz nagereftam faghat zang zadamo sharayeto porsidam gharare hafte ayande beram az nazdik bebinam bad begiram. vali az ye pansion porsidam otaghe 4nafare mahi 420hezar toman bood vali khabgah 200 hezar bood. movafagh bashid

 13. سلام جناب تقوی
  شرمنده استاد قرار بود پیگیری کنید به بچه های شهرستانی خوابگاه میدن؟؟؟؟
  من و دو تا از دوستام منتظریم تا بتونیم ثبت نام کنیم متاسفانه درسا هم توی یه روز نیستند که بشه صبح اومد و شب برگشت و از طرف دیگه دوستان راه دور هستند (از مازندران و ارومیه میان)
  خواهشا صحبت کنید قبول کنن 🙁 اصلا دلمون نمیخواد کلاسای شما واساتید دیگه رو از دست بدیم
  واقعا هیچ امکاناتی برای ما شهرستانیا نیست!!!!!!! ناراحتیم :-((((
  با تشکر

  • سلام. پیگیریها انجام شد ولی متاسفانه هنوز دانشگاه با خوابگاه موافقت نکرده.
   بهرحال هر سال خیلی از دوستان که از سایر شهرها در کلاسها شرکت میکنند از پانسیونها و خوابگاههای نزدیک کلاس که هزینه مناسبی هم دارند استفاده میکنند. بخصوص چون کلاسها درمرکز شهر (چهارراه ولیعصر) هست، خوابگاههای زیادی اطرافش هست که میشه از اونها استفاده کنید.
   البته من امروز باز هم پیگیری میکنم تا شاید بشه تسهیلاتی رو در این زمینه در نظر گرفت.
   پیروز باشید.

  • salam khanom deniz.manam az shahrestan mikham biam,bara khabgah peygir shodam o ye khabgahe nazdik be daneshgah peyda kardam ke nesbatan gheymatesh monasebe age khastid haminja payam bezarid ta ba ham ye otaghe 4nafare begirim.montazere javabetoon hastam

  • سلام میشه از استاد و خانوم سپیده خواهش کنم اگه خوابگاهی برای پسرا میشناسن معرفی کنن …هزینه ها حدودا چقدره?

  • salam.shomare telefon va adrese khabgaha dar site ‘www.iranpansion.com’ hast mitoonid tamas begirid va gheymat va emkanateshoono beporsid.man ba chandtashoon tamas gereftam otaghaye 4 nafare az 150hezar ta 420 hezar motaghayer bood albate ba tavajo be emkanateshoon.movafagh bashid.

  • لطف کردید ممنووون

  • khahesh mikonam

 14. salam ostad.khoda ghovat.ostad man fareghotahsil sale 90 az daneshgah azad ba moadel 16.84 hastam va ghasd daram baraye konkoore emsal amade besham.kelase madar shoma va elekteronike ostad ashrafian o sabte nam kardam va ghasd daram kelase signale ostad moghadasi ham sabte nam konam. be nazare shoma ba paye zaifi ke da darse signal daram mitoonam in se darso ba ham dar tabestoon bekhoonam va aya kelase ostad ashrafian baraye man ke 3 sal az dars door boodam monasebe

  • سلام. معدل شما خوب هست و اینکه ۳ سال از درس دور بودید میتونه مزایایی هم براتون داشته باشه که بعدا سر کلاس خدمتتون توضیح میدم.
   خوبی کلاس استاد اشرفیان از قول خیلی از دانشجویانشون این هست که مطالب رو از پایه شروع میکنند و لذا جای نگرانی نیست. در مورد درس سیگنال هم اصلا نگران نباشید. شما ۴ سال مهندسی برق خوندید. من در این ۸ سال تدریس کنکوریم هر سال لااقل ۱ دانشجو داشتم که از رشته ای بجز برق در کنکور ارشد برق شرکت کرده و نتیجه بسیار خوب گرفته. چرا شما نتونید؟
   فقط با اساتید هماهنگ باشید و برنامتون رو با خود ما هر جلسه سنکرون کنید انشاءالله نتیجه عالی میگیرید. جو کلاسهای ما جوری هست که بیش از اینکه رابطه استاد و شاگردی حاکم باشه، رابطه دوستی بین بچه ها و اساتید برقرار میشه. سعی کنید از این فضای خوب استفاده کنید و تا میتونید برنامتون رو با استاداتون هماهنگ کنید و ازشون استفاده کنید.

 15. سلام استاد. اگر خاطرتون باشه من قبل کنکور چند مرتبه برای پرسش سوال مزاحمتون شدم (سوال ۶۳ نایکوییست که امسال توی کنکور اومد رو مدیون پاسخ شمام استاد 🙂 ).
  راستش استاد یکدفعه یاد شما افتادم اومدم هم ازتون دوباره تشکر ویژه کنم و هم اینکه استاد من رتبم ۲۷ شده و دلم میخواد اگر شما صلاح بدونید حل تمرین کلاسهاتون بشم (البته اگر قابل بدونید). قبلا هم تجربه حل تمرین در دانشگاهمون رو داشتم.
  با تشکر ویژه از شما استاد عزیز

  • سلام. خیلی خوشحالم و تبریک میگم. یک ایمیل براتون فرستادم. ممنون میشم مواردی که خواستم رو برای من ایمیل کنید.
   با احترام-تقوی

 16. سلام استاد. استاد فقط جزوه تون رو بخونیم وکلاس نیایم کافیه؟ با تشکر

  • سلام. من جزوه کلاسم رو خودم مینویسم و بچه ها با توجه به توضیحات سرکلاسم تکمیلش میکنند. اگر کلاس رو حضور نداشته باشید متوجه نمیشید. اگر در تئوری درس مشکل دارید یا رفرنس بخونید یا کلاس برید.

 17. salam ostad gerami
  ostad man dar hale hazer karmand va shaghel hastam
  mikhasam emsal konkor konam va ye rotbeh khob biaram
  va mikham kelasay shoma ro sabtenam konam
  be nazare shoma tasiri ham dar ghabooli man dare?
  ba mikhasam ye vaghte moshavere be bande bedin?
  telefoni emkanesh hast?
  ba tashakoor

  • سلام. قطعا شرکت در کلاس سرعت مطالعه شما رو چند برابر میکنه ولی برای رتبه خوب خودتون هم باید بخونید. سالهای گذشته من دانشجوهایی از رشته هایی بجز برق داشتم که از تلاششون نتیجه گرفتن شما که برقی هستید…
   در مورد مشاوره هم پاسخ رو به ایمیلتون فرستادم.

 18. سلام. استاد میشه در مورد انتخاب کلاس خوب هم یه مشاوره به بچه ها بدید؟ که چه جور کلاسی رو شرکت کنیم خوبه؟
  ممنون از زحمتهای شما

  • سلام. موضوع مفصلیه ولی دو ملاک اصلی رو میگم:
   ۱- کلاس اساتیدی رو شرکت کنید که کتابهای معتبر و خوب دارند. زمان کلاس محدود هست و نمیشه از یک نکته خاص تعداد زیادی مثال حل کرد ولی وقتی استادی کتاب داره شما میتونید صدها مسئله مشابه رو بعد از کلاس با همون ادبیاتی که بهتون تدریس شده حل کنید و این دقیقا یعنی time sharing. بهمین دلیل هست که کلاس ۶۵ ساعته استادی که کتاب داره دهها برابر با ارزش تر از کسی هست که کتاب نداره
   ۲- اساتیدی که هفت روز هفته از صبح تا شب خودشون رو درگیر تدریس میکنند راندمانشون شدیدا افت میکنه و این رو دانشجو زمانی متوجه میشه که درسش با اون استاد تمام میشه ولی میبینه ریزه کاریهای حل مسئله رو متوجه نمیشه و یا نمیدونه اصلا از کجا باید شروع به حل مسئله بکنه.

 19. سلام استاد شما تابستون امسال مشهد کلاس کنترل یا مدار ندارید؟

  • سلام. در قالب موسسه نمیتونیم کلاسی داشته باشیم ولی اگر خود بچه ها بانی برگزاری کلاس بشن و زحماتش رو متقبل بشن میتونیم کلاس برگزار کنیم.

 20. سلام استاد من خیلی دوست دارم بیام و از کلاساتون استفاده کنم ولی چون شهرستانیم تهران کسی رو ندارم ..شما خوابگاه هم میدید؟؟؟؟

  • سلام. شما لطف دارید کم سعادتی ماست که نمیتونیم خدمت دوستان سایر شهرها باشیم.
   هنوز نتونستیم از دانشگاه امیرکبیر خوابگاه بگیریم ولی دنبال کارهاش هستیم انشاءالله که بشه…
   بدون کلاس هم میتونید نتیجه بگیرید. کلاس فقط شاید باعث بشه بهینه تر از زمانتون استفاده کنید. اگر دوست داشتید با من تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم چطور بدون کلاس خودتون درس بخونید.
   پیروز باشید.

 21. سلام. بعد از کامل کردن فرم اینترنتی ثبت نام اینترنتی باید چکار کنیم استاد؟

  • سلام. مرحله آخر واریز شهریه هست.
   اگر فایل آموزش تصویری ثبت نام در سایت رو مطالعه کنید تمام این موارد بصورت دقیق داخلش توضیح داده شده.
   موفق باشید

 22. سلام استاد. استاد شما از روی کتابهاتون تدریس میکنید یا جزوه مجزا میدید؟

  • سلام. جزوه مجزا ارایه میشه ولی از کتابها هم در کنار جزوه استفاده میکنیم.

 23. سلام
  استاد من کلاس مدار ترم تابستون شما رو ثبت نام کردم. دو تا سوال داشتم:
  ۱- قبل از شروع کلاس نیازی هست که پیش مطالعه ای داشته باشم؟
  ۲- اگر بخوام به درصدهای بالا مثلا بیش از ۶۰% برسم چکار باید کنم.
  با تشکر فراوان

  • سلام
   ۱- هیچ پیش مطالعه‌ای نیاز نیست. اگر دوست داشتید جمعه ساعت ۱۳:۳۰ بیاید امیرکبیر حضوری مشاوره میدم خدمتتون
   ۲- برای کسب درصد بالا در درس مدار کلاسهای من از نظر محتوای علمی و نکات ارایه شده ۱۰۰% کفایت میکنه ولی بشرطیکه تمام تمارینی که میدم رو حل کنید و خودتون هم کار کنید. شما کلاس شرکت میکنید که ۴ رفرنس مختلف نخونید دیگه…

 24. سلام استاد. من سال پیش کلاس مدار استاد دیگه ای شرکت کردم ولی بدلایلی نتیجه مطلوب نگرفتم. شما شرکت دوباره در کلاس یا مطالعه جزوه کلاسی خودتون رو برای رسیدن به درصدهای بالا توصیه میکنید؟ با تشکر

  • سلام. اگر احساس ضعف میکنید حتما در یک کلاس خوب شرکت کنید که از وقتتون بهینه استفاده کنید. مهم جزوه من نیست، مهم نحوه تدریس بنده هست که کلاسهای من رو متفاوت کرده. از بین مدرسین کنکور هستند افرادی که همین الان از روی جزوه یا کتاب بنده تدریس میکنند ولی دانشجوهاشون اصلا ازشون راضی نیستند… دلیلش هم اینه که خود اون مدرس هنوز در حال کسب تجربه هست و چون جزوه بنده سنگینه قادر نیست مطلب رو منتقل کنه.

 25. استاد من ترم پیش کتاب شما رو کامل خوندم و خیلی خیلی هم عالی بود (نمره‌ام شد ۱۸ :)). بنظرتون کلاستون میتونه برای منی که قبلا کتابتون رو خوندم هم مفید باشه؟

  • سلام. با اینکه من همه کتابهام رو سالی یکبار ویراستاری میکنم و درسنامه‌ها و تستهای جدید بهشون اضافه میکنم ولی بهرحال جزوه کلاسی من خیلی به روزتر هست.
   علاوه بر اون اونچیزی که باعث متفاوت شدن کلاس من شده، سبک ارایه و نوع بیانم هست نه صرف نکاتی که ارایه میکنم. اگر دانشجوی درسخونی هستید مطمئن باشید کلاس براتون خیلی مفیدتر خواهد بود.

  • ممنون استاد از راهنماییتون.
   استاد راستش من دوست خانم …. هستم که سال پیش شاگرد شما بودن. ایشون خیلی خیلی از خوبیهای شما تعریف میکردن و واقعا الان میبینم که حق داشتن…
   امیدوارم هر چه زودتر کلاسهامون شروع بشه و بتونم از علمتون استفاده کنم. مرسی استاد

  • خواهش میکنم شما لطف دارید. ایشون هم اگر نتیجه خوب گرفتند دلیلش این بود که خیلی خیلی ساعی بودند.
   منم امیدوارم کلاسهامون هر چه زودتر شروع بشه 🙂

 26. سلام استاد ببخشید اگر دوست نداشتید نظرمو حذف کنید. راستش من امروز رفتم موسسه بینش برای تحقیق در مورد آزمونهاشون ولی انقدر در مورد کلاسهای شما و پارسه و نصیر و … بدگویی کردن که اعصابم بهم ریخت. واقعا نمیدونم چه فکری در مورد دانشجوها میکنن…؟! فکر کردن ماهم مثل خودشونیم…
  استاد حلالمون کنید به زور تحملشون کردم…..

  • سلام. این چه حرفیه شما که تقصیری ندارید. حلال حلال … 🙂
   به اون حرفها اهمیت ندید. خدا رو شکر در این ۳ سال انقدر گروه ما عالی پیشرفت کرده که تونسته دکان هایی مثل بینش و … رو به این واکنشها بکشونه.
   همیشه اینجور مواقع با خودتون بگید: “این نیز بگذرد…”

 27. سلام بر استاد عزیز. آیا این امکان وجود دارد که کد دیگری نیز برای کنترل و مدار ارایه شود؟
  با تشکر از شما

 28. سلام آقای مهندس. شما کلاس الکترونیک ……… رو تایید میکنید؟

  • سلام.
   بیشتر تحقیق کنید بخصوص در مورد کلاسهای استاد اشرفیان و اسلامپناه که کتابهای خوبی هم نوشتند.
   کلاس اساتیدی که مولف کتاب هستند میتونه بمراتب برای شما مفیدتر باشه. یک کلاس ۶۵ ساعته برای شما کافی نیست مگر اینکه استاد اون کلاس کتاب داشته باشه. دقت کنید مولف یک کتاب خوب، قطعا “صاحب نظر و صاحب سبک” هم هست ولی عکس این موضوع صادق نیست
   موفق باشید

 29. سلام استاد. من امروز میخواستم کلاس ریاضی مهندسی آقای بخشی و کلاس مدار و کنترل شما رو ثبت کنم. فقط دو تا سوال داشتم جسارتا:
  ۱- تشکیل همه کلاسهای امیرکبیر قطعیه یا ممکنه کلاسی هم کنسل بشه؟
  ۲- بنظر شما بین کلاس اقای بخشی و معتقدی و کریمی کدومش برای منی که دانشجوی کاردانی به کارشناسی بودم مناسبتره؟ استاد انقدر این چند وقت از هر کس یه چیز شنیدم گیج شدم. لطفا قشنگ راهنماییم کنید
  ممنون از زحمات شما استاد زحمتکش

  • سلام

   ۱- تشکیل تمام کلاسهای امیرکبیر صد در صد و تحت هر شرایطی قطعیست و امسال بامید خدا حتی خیلی زودتر از سایر موسسات داریم کلاسها رو استارت میزنیم (حتی اگر به سایت موسسات مختلف مراجعه کنید میبنید که هنوز هیچ موسسه ای تاریخ شروع کلاسهاش رو مثل ما رسما اعلام نکرده).

   ۲- در مورد محتوای کلاس آقای معتقدی و کریمی نظری نمیدم ولی فیدبکی که خیلی از بچه های سالهای قبل در مورد این دو کلاس دادن در دو مورد مشترک هست: اول شلوغی بیش از حد کلاسهای این دو مدرس (که لزوما بمعنی خوبی کلاسشون نیست) و دوم تستی بودن روند کلاس به این معنی که بیشتر روی تکنیکهای رد گزینه کار میشده (که طبیعتا باعث میشه برخی از دانشجوها هیچ فهمی از اصل درس پیدا نکنند).

 30. سلام استاد. نمیشه ثبت نام رو تمدید کنید؟ آخه جمعه که تعطیله 🙁 من خیلی دیر با کلاساتون آشنا شدم 🙁

  یه انتقاد هم دارم استاد چرا امیرکبیر هیچ جا تبلیغات نمیکنه؟!! من ترم بهار کلاس مدار یه موسسه دیگه رو رفتم کلی هم هزینه کردم ولی هیچیییییییی یاد نگرفتم….

  استادش یه آدم فوق العاده بی تجربه بود که هر سوالو از یه راهی حل میکرد هیچ ترتیب منظمی هم توی تدریسشون وجود نداشت. یه سوالو از لاپلاس میرفت یه سوال میرفت توی سینوسی بعد میرفت دوقطبی….

  اونا با اون تیپ اساتید….شون کلی تبلیغ دارن ولی شما همه اساتیدتون نویسنده کتابن و معروف یه تبلیغ کوچیک هم ندارید… استاد میشه کلاس مدار جمعه تون رو بیام؟

  • سلام. امکان تمدید تخفیفها نیست متاسفانه + جمعه موسسه ما تعطیل نیست! میتونید جمعه هم برای ثبت نام اقدام کنید
   چشم تبلیغات هم میکنیم ولی تبلیغ زیاد اصولا خیلی هم خوب نیست چون دانشجوهای درس نخون! رو هم جذب کلاسها میکنه و این اصلا خوب نیست. اگر دوست داشتید جمعه میتونید تشریف بیارید. پیروز باشید

 31. سلام استاد
  استاد جزوه هایی که تواین پست واسه دانلود گذاشتید دانلود نمیشه
  استاد میشه یکم توضیح درباره تدریس multimedia بدین که منظورتون چیه؟

  • سلام. ممنون از فیدبکتون. لینکها اصلاح شدند.
   تدریس مالتی مدیا به این معنی هست که ۹۰% جزوات و تستهای من تماما بصورت فایل کامپیوتری آماده شده اند و دانشجویان فقط سرکلاس به توضیحات من گوش میکنند و اگر لازم باشه، قسمتهایی رو که ناقص هست تکمیل میکنند.
   این روش باعث میشه راندمان و سرعت کلاس بمراتب بیشتر از کلاسهایی باشه که بصورت سنتی برگزار میشن. علاوه بر این چون تدریس از طریق لپ تاپ انجام میشه، امکان شبیه سازیهای کامپیوتری (ارکد، مطلب و …) و نمایش فیلمها یا انیمیشنهای مفید موقع تدریس وجود داره که تاثیر بسیار مثبتی در فرایند آموزش بچه ها داره و کلاس رو تا حد زیادی به یک آزمایشگاه تبدیل میکنه.

 32. سلام استاد
  میخواستم بپرسم شرکت در کلاسها برای عموم دانشجویان آزاده؟

 33. سلام استاد.ببخشید که سوال بی ربط به موضوع می پرسم.می خواستم بپرسم که اگر بخوام برای دوره ی ارشد نرم افزار متلب رو حرفه ای کار کنم،پیشنهاد می کنید نسخه ی جدید اون(۲۰۱۴) رو تهیه کنم؟چون بعضی از دوئستانم می گفتن اتفاقا نسخه ی قدیمی ترش بهتره.
  و سوال دوم اینکه بهترین کتاب خودآموز برای یادگیری جامع متلب به نظرتون کدوم کتابه؟با تشکر فراوان.

  • سلام. نسخه جدیدترش کاملتر شده ولی بالطبع حجمش سنگینتره. اگر سخت افزار سیستمتون مناسب هست، از ورژن ۲۰۱۴ استفاده کنید.بهترین خودآموز، User Guideهای خود مطلب هستند که در سایت خود مطلب هم موجوده.

 34. استاد من امروز برای ثبت نام اینترنتی کلاساتون اقدام کردم مرحله آخر که میخواستم پول واریز کنم به اسم آقای میرعارفین زد باید واریز کنم. درسته؟

  • بله صحیح هست. آقای دکتر میرعارفین مسئول امور آموزشی ما در تعاونی هستند.

 35. سلام استاد
  کلاس کنترل تابستان رو میخواستم شرکت کنم اما از اونجا که شهرستانی هستم و شاغل نمیتونم برنامم رو با کلاساتون جور کنم راه دیگه هست که بتونم کلاستون رو شرکت کنم یا حداقل جزوه تون رو داشته باشم و برای رفع اشکال باهاتون کلاس خصوصی بگیرم